Turkcell Dijital İş Servisleri İş Ortaklığı Programı

Dijital İş Ortaklığı Nedir?

Turkcell Dijital İş Servisleri, kurumsal müşterilere uçtan uca bütünsel bir yaklaşımla teknoloji çözümlerini İş Ortakları ile birlikte sunmaktadır.

İş Ortaklarımız, geleneksel telekomünikasyon hizmetlerinin yanı sıra, Veri Merkezi, Bulut Bilişim, Bilgi Teknolojileri Güvenliği, İş Uygulamaları, IoT, Büyük Veri gibi alanlardaki ürün ve servislerimizi; Yönetilen Hizmetler ve Sistem Entegrasyon çözümleriyle birlikte kurumsal müşterilerimize sunan teknoloji şirketleridir.

Siz de, İş Ortaklarımız arasında yer alıp bizimle birlikte büyümek istiyorsanız başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Dijital İş Ortaklığı Programı Faydaları

Kazan Kazan
İş Modeli

Turkcell Akademi
Eğitimleri & Sertifikasyonu

Firma Bilinirliğine
Katkı

Financell ile Müşterinize
Özel Finansman İmkanı

Nasıl İş Ortağı Olurum?

  • İş ortaklığı başvuru süreci, DBS Partner Portal’den "Başvur" linkine tıkladıktan sonra gelen ön başvuru süreciyle başlar.
  • Ön başvurular iş ortaklığı yöneticilerimiz tarafından değerlendirilir.
  • Değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından olumlu değerlendirilen firmalarla detaylı başvuru formu paylaşılarak iş ortaklığı adaylık süreci başlatılır.
  • Adaylık süreci sonunda beklenen kriterleri sağlayan firmaların Turkcell Dijital İş Servisleri İş Ortaklığı Ekosistemi'ne katılması sağlanır.
  • Her yıl iş ortaklarımız arasında yapılan performans değerlendirmelerine göre ilgili kriterlerde başarılı olan iş ortaklarımız ödüllendirilir.

Partner Program 2023 Ödülleri

Partner Program 2023 ödül kazananları, 12 Haziran 2023’de gerçekleştirilen
Turkcell Dijital İş Servisleri İş Ortakları Zirvesinde açıklanmıştır.