Turkcell Analitik Servisleri

Turkcell'in zengin veriseti üzerinden geliştirilen yapay zeka modelleri aracılığıyla istatistiksel sonuçlara ulaşın.

Hemen Başvur

Ürün Avantajları

Maliyet Avantajı

İlk yatırım ve/veya operasyonel maliyetlerinden tasarruf imkanı

Esneklik

İhtiyacınıza uygun farklı altyapı ve esnek çözüm içerikleri

İşTurkcell Teknoloji ve Kalitesi

İşinizde fark yaratacak Turkcell teknolojisi ve hizmetiyle sunulan çözüm

Ürün Özellikleri

Nedir?

Elinizdeki verilerle Turkcell verilerinin birleşimiyle meydana gelen veri setleri üzerinden eğitilen yapay zeka modelleri sayesinde müşteriyle iletişim stratejinizi oluşturmanızı sağlar.

Nedir?

Analitik modeller ile oluşturulan skorlar sayesinde karmaşık iş problemlerinize çözüm üretebilirsiniz.

Nedir?

Oluşturulan yapay zeka modelleri ile churn etme ihtimali yüksek kişileri belirleyin, onlara özel avantajlar sunarak müşteri tutundurma stratejinizi geliştirin.

Ücretlendirme

Firmanın talep ettiği iş kapsamı ve niteliğine göre Turkcell uzman teknik ekipleri tarafından efor ve zaman planı değerlendirmesi yapılır ve bu çerçevede her firmaya özel bir fiyat teklifi oluşturulur. Turkcell kurumsal müşteri yöneticiniz ile iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer Çözümler

Turkcell İçgörü Servisleri

Turkcell İçgörü Servisleri

Sektöre özel hazırlanan raporlarla müşterilerinizi daha iyi tanıyın, yeni müşteri kaz...

Turkcell Akıllı Yetenekler Cihaz Bilgisi Yetenekleri

Turkcell Akıllı Yetenekler Cihaz Bilgisi Yetenekle...

Cihaz Bilgisi Yetenekleri ile müşterilerinizin kullandıkları telefon özelliklerine gö...

Turkcell Akıllı Yetenekler Süreç Yetenekleri

Turkcell Akıllı Yetenekler Süreç Yetenekleri

Süreç Yetenekleri servisleri ile müşterilerinizi yakından tanıyabilir ve bilgilerini ...

Turkcell Telco Anti Fraud

Turkcell Telco Anti Fraud

Müşterilerinizin dolandırıcılık vakalarıyla karşılaşma durumlarını kontrol edin!

Sıkça Sorulan Sorular

​Nedir?

İşletmenin bir sonraki adımını belirlemesine yardımcı olan Turkcell Analitik Servisleri; hem kendi elde ettiğiniz verilerinizden hem de servis verilerinden oluşan zengin birikimi, ileri analitik yöntemler kullanarak analiz eder. Analiz sonucunda işletmenin varlığını devam ettirebilmesi için en önemli faktörlerden biri olan müşteri ilişkilerini nasıl yönetmeniz gerektiği hakkında önerilerde bulunur. Kapsamlı veri bileşimini kullanarak oluşturduğu yapay zeka modelleri ile var olan müşterilerin elde tutulması ve işletme portföyüne yeni müşteri kazanımı için yapılması gerekenleri listeler. Müşteri tutundurma stratejinizi geliştirebilmeniz için çözüm önerileri sunar. Müşteri ilişkileri deneyiminizi en üst seviyeye taşıyan Turkcell Analitik Servisleri ile karmaşık iş problemlerinize kalıcı çözümler sağlayabilirsiniz.

Nasıl abone olabilirim?

​Turkcell Analitik Servisleri hizmetinden faydalanmak için Turkcell kurumsal müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz

​Nasıl Kullanabilirim?

​Turkcell Analitik Servisleri, yapay zeka modelleri ile müşterilerinizin dijital ortama olan yatkınlıklarını ölçerek onlara daha kolay nasıl ulaşabileceğinizi belirler. Yeni müşteriler elde edebilmek için hangi dijital platformlara ağırlık vermeniz, var olan müşterilerinizi elinizde tutmak için onlara hangi avantajları sunmanız gerektiği gibi konularda Turkcell Analitik Servisleri’ne başvurabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

​Karmaşık iş problemlerini çözmek ve müşteri ilişkilerini geliştirmek isteyen tüm kurumsal müşteriler Turkcell Analitik Servisleri hizmetinden yararlanabilir.

​Servisin içeriği ve özellikleri nedir?

En karmaşık ve zor iş sorunlarınıza cevap verebilecek Turkcell Analitik Servisleri, ileri analitik çözümleri sayesinde operasyon verimliliğini arttırır. Sunduğu veri bilimleri çözümü ile ileriye dönük tahminler yapabilmenizi ve riskleri önceden görerek önlem alabilmenizi sağlar. Yüksek rekabet ortamına sahip iş yaşamında almanız gereken kararların şirketinizi bir üst noktaya taşımasına yardımcı olur.

Daha Fazla

Turkcell'in zengin veriseti üzerinden geliştirilen yapay zeka modelleri aracılığıyla istatistiksel sonuçlara ulaşın.

Hemen Başvur