Turkcell Kolay Özel Paket

Kolay Özel Paket

Çalışanlar isterse hatlarını kendi bütçelerinden kullanmaya devam ediyor, hiçbir sabit ücret ödemiyor, hat sınırlaması ile karşılaşmıyor, ay sonu ne ödeyeceğini biliyor.

40,40 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Kolay Özel Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
750 DK HER YÖNE
6000 DK ŞİRKET İÇİ

Daha Fazla Bilgi

Paket Adı Paket Süresi Ücret
KOLAY Özel Paket 6.750 dakika (750 dk. Heryöne + 6.000 dk. Şirketiçi Dakika) 39,78 TL
 

Tüm vergiler dahildir.
Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 20 saniyede bir ücretlendirilir.
 • 30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.
 • Kolay Özel Paket, holding, kurumsal Faturasız müşterilerimizin alabileceği bir konuşma paketidir. 12 ay içinde en az 1.000 yeni hat aktivasyonu yapma taahhüdü veren firmalar, Kolay Holding Paket'ini alabilecekler. Paket içeriği 39 TL karşılığında 31 gün geçerli olacak 6.000 dakika şirket içi ve 750 dakika her yöne dakika içerir. 
 • Paketler 31 günde bir yenilenir ve aynı dönem içerisinde 1 kere yüklenir. 
 • Katılım için minimum paket ücretinin hatta yüklü olması gerekir.
 • Kamu kuruluşları, Kamu İktisadi Teşebbüsleri, Belediye ve Belediye İştirakleri, hat sınırı olmadan sözleşmesiz olarak "Kolay Özel Paket" ten faydalanabileceklerdir. 
 • TopluYükle ile hatlarınızın TL bakiyelerini yönetip indirimli fiyatlara konuşarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. TopluYükle Paketleri için lütfen tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000
 • Paketten yararlanabilmek için 12 ay boyunca en az 1000 hat aboneliği taahhüdü vererek katılabilirsiniz. Kamu kuruluşları, Kamu İktisadi Teşebbüsleri, Belediye ve Belediye İştirakleri hat sınırı olmadan sözleşmesiz olarak "Kolay Özel Paket"'ten faydalanabilecektir. Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
 • Paket dakikaları tüm Turkcell'lilerle, sabit hatlarla (ev/ iş numaralarıyla) ve diğer operatörlerle yapılan yurt içi görüşmeler için geçerlidir.

  Kolay Paket aboneliğinizle beraber tarifeniz İşte Tarife olarak değişecektir ve eski tarifenizden kalan dakikalarınız varsa silinir.

  Paketler, hatta yeterli TL bakiyesi sağlandığında aktive olur. Paket dakikaları 31 gün için geçerlidir. Paket ücretleri kampanyaya katılım mesajını takiben bakiyeden anında düşmektedir.

 • Yurt dışındaki ve yurt dışına yapılan kullanımlar Paket dahilindeki dakikalar dışında, ilgili hattın güncel yurt dışı tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  Dakika paketleri 31 günde bir, hatta yeterli TL bakiyesi olması durumunda yenilenecektir. Hatta yeterli TL bakiyesi olmaması durumunda, ücretlendirme İşteTarife üzerinden olur.
  Paket kurumsal ön ödemeli SMS ve internet paketleri ile birleştirilebilir ancak aynı ay içinde başka bir ses paketine abone olunduğu takdirde mevcut paket iptal edilir.
 • Paketler kapsamındaki yurt içi görüşmeler 20 saniyede bir ücretlendirilir.
  Paket aşımında; 10 TL altı yükelemelerde ücretlendirme periyodu, 60 saniyedir. 10 TL üstü yükelemelerde ücretlendirme periyodu 300 saniyedir.
  TopluYükle ile hatlarınızın TL bakiyelerini yönetip indirimli fiyatlara konuşarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. TopluYükle paketleri için tıklayınız.
 • Şirket yetkilisi veya işlem yapmaya vekaletname ile yetkilendirilmiş kişi Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya Turkcell Uygulaması üyeliği olan müşterilerimiz, Turkcell Uygulaması üzerinden paket sorgulamalarını yapabilirler.

  Aldığınız paketten kalan dakikalarınızı paketinizin adının başına SORGU yazarak ücretsiz kısa mesaj ile 2222'e göndererek veya Hesabım'dan öğrenebilirsiniz. Ayrıca ay içerisinde paket ısa mesaj ile müşterilerimize gönderilmektedir.

 • Paket aşımları İşteTarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  Kurumsal KOLAY Holding Paketi için paket aşımında Turkcell, sabit operatör ve diğer operatör yönüne yapılan yurt içi aramalarda İşte Tarife ücretleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

  Paket dakikaları aynı şirket üzerine kayıtlı hat bile olsa üçüncü şahıslara transfer edilemez.

  Taahhütnamenin imza tarihinden itibaren 12. ayın sonunda TURKCELL tarafından yapılacak kontrolde taahhüt ettiğiniz 2.500 (ikibinbeşyüz) adet hatta ulaşamamamız ve/veya herhangi bir zaman içinde taahhütnamede belirtilen yükümlülüklerimize kısmen veya tamamen aykırı davranmamız ve/veya 12 aylık Taahhüt süresi sona ermeden Taahhütname kapsamında tanımlanmış tüm Paketleri iptal etmek istememiz durumunda Taahhütname süresince verilmiş olan faydaya istinaden her bir hattımız için ayrı ayrı hesaplanmak üzere, Taahhütnamenin imza tarihinden aykırılığın oluştuğu tarihe kadar tanımlanmış toplam Paket sayısı ile 30 TL (Otuz Türk Lirası)’nın çarpılması sonucu hesaplanacak tutarın kurumsal faturalı hattımıza ait aykırılığın gerçekleştiği tarihten sonraki ilk faturamıza bir kerede uygulanacağını ve Tahhütname kapsamında hatlarımıza tanımlanan Paketlerin iptal edilecektir.