İşte Tarife (Faturasız) - TURKCELL

İşte Tarife (Faturasız)

Şirket hatlarıyla, tüm Turkcell’lileri, sabit numaraları ve diğer operatörleri çok uygun fiyatlarla aramak isteyenlere; İşTcell Faturasız İşteTarife! İşTcell Faturasız İşteTarife ile hem çok ekonomik konuşur hem de hatlarınızı istediğiniz şekilde yöneterek maliyetinizi kontrol altına alırsınız.

65 KR / 5 DAKİKA
Hemen Al
İşte Tarife (Faturasız)
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi


Konuşma Ücretleri 10 TL altı yükleme 10 TL ve üstü yüklendiğinde
Şebeke İçi arama 60 KR / DK 65 KR / 5 DK
Sabit Hatları Arama 60 KR / DK 65 KR / 5 DK
Diğer Operatörleri Arama 60 KR / DK 65 KR / 5 DK

01.06.2016 itibarıyla İşte Tarife'nin birim ücreti; 10 TL altı yüklemelerde yurt içi her yöne dakikası 60 kuruş; 10 TL üzeri yüklemelerinizde 5 dakikası 65 kuruş olmuştur. 5 dakikası 65 kuruş için ücretlendirme periyodu 1. saniyede 60 kuruş, 61. saniyede 5 kuruş olmuştur (1 Ekim 2018 itibarıyla 2G tercih eden aboneler için 1. saniyede 46,25 kr, 61. saniyede 18,75 kr).
 • Tüm vergiler dahildir.Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Ücretlendirme periyodunuz 10 TL altı yüklemelerinizde 60 saniyedir.
 • 10 TL ve üstü yüklemelerinizde geçerli 5 dakikası 65 kuruş için ücretlendirme periyodu, 1. saniyede 60 kuruş, 61. saniyede 5 kuruştur. (1 Ekim 2018 itibarıyla 2G tercih eden aboneler için 1. saniyede 46,25 kr, 61. saniyede 18,75 kr).
 • Kurumsal Faturasız hat müşterimizseniz İşTcell Faturasız İşteTarife Tarifesi ile, Turkcell’lilerle, sabit hatlarla ve diğer operatörlerle uygun fiyatlara keyifle konuşursunuz.
 • İşTcell Faturasız İşteTarife uygun fiyatlarının yanında size şirket hatlarınızı yönetme imkanı da sağlar. Böylece çağrı kısıtlama özelliği ile hatlarınızın sadece şirket hatlarını aramasını sağlayabilir, şirketinize kayıtlı hatlara verilecek 4 haneli kısa numarayla aramalarınızı yapabilirsiniz.
 • İşTcell Faturasız İşteTarife kullanıyorsanız, yurt içindeyken aynı şirket üzerine kayıtlı Büyük Şirket tarifesine veya İşTcell Faturasız İşteTarife'ye kayıtlı yurt dışındaki bir hattı aradığınızda da indirimli konuşursunuz. Ancak yurt dışına çıktığınızda aynı şirket üzerine kayıtlı Büyük Şirket Tarifesi'ne veya İşTcell Faturasız İşteTarife'ye kayıtlı diğer hatlarla konuşmalarınızda, Turkcell Uluslararası Dünya Tarifesi'ne göre ücret ödersiniz. Yani uluslararası dolaşımda indiriminiz geçerli değildir.
 • Şirketinize kayıtlı hatlarla, aynı şirkete kayıtlı Büyük Şirket Tarife ve İşTcell Faturasız İşteTarife'de bulunan hatlar size belirtilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
532 ya da 0532 532 0000
 • Şirket yetkilisiyseniz (veya işlem yapmaya vekaletname ile yetkilendirilmiş kişi) Kurumsal Turkcell Noktaları, Kurumsal Online İşlemler’den veya Turkcell Abone Merkezleri'ne giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz için kimlik fotokopiniz, şirket imza sirküleriniz ve şirket antetli kağıda yazılı imzalı- kaşeli dilekçenizin olması gerekir.
  *Kurumsal Online İşlem üyeliği olan müşterilerimiz tarife değişikliğini internet sitemizdeki Kurumsal Online İşlem'den de yapabilir.