Star Paket - TURKCELL

Star Paket

İş yaparken iletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Star Paket ile şirket hatlarınız için her yöne binlerce dakika sunuyoruz. Artık dakika hesabı yapmadan harcamalarınızı kontrol altında tutabilir, işinizi her yönden geliştirebilirsiniz.

155 TL / AY
Hemen Al
Star Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
9000 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi


PaketAylık Sabit
Ücret
ŞirketiçiHEryöneData
Star Paket155 TLSınırsız DK9.000 DK500 MB
 • 10 Ocak 2020 tarihi tibariyle paket fiyatı 155 TL/Ay'dır.
 • Müşterilerimizin 10 Şubat 2020, 20 Şubat 2020, 25 Şubat 2019 ve 1 Mart 2020 faturalarında yeni ücretler geçerli olacaktır.
 • Aralık 2016 fatura dönemlerinden itibaren, Star paket içeriğine yurt içinde geçerli olmak üzere 500 MB eklenmiştir. 500 MB kotasının aşılması durumunda 100 MB'ı 5 TL'den ücretlendirilirsiniz.
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • Star Paket'e özel olarak Yurt Dışı Full Paket ile yurt dışında geçerli ülkelerde 1000 Dk,1 GB ve 100 SMS'i günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. YURTDISI FULL yazıp 2200'a göndererek, hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yurt Dışı Full Paket detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki konuşmalarınız 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Star Paketinizle, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. Star Paket'inizdeki her yöne 9.000 dakikayı tüm operatörler ve sabit hat yönlerine doğru yapacağınız yurt içi görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.
 • Unutmayın, Star Paket’te belirtilen ücretler yurt içi aramalar için geçerlidir. Yurt dışı ücretlendirmeleri görmek için lütfen tıklayın.
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız, aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.

532 ya da 0532 532 0000
 • Star Paket’ten yararlanabilmeniz için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Bu paketten tüm Kurumsal Faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
  Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Star Paket’iniz için kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Paket dakikalarınızla yurt içinde tüm Turkcell'liler, şirket içi hatlar, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz. Şirket içi hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. Her yöne 9000 dakika ile tüm operatörler ve sabit hat yönlerine doğru yapacağınız görüşmelerde kullanabilirsiniz. Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında her yöne aramalarınızdan kullanırsınız
 • Kullanmadığınız dakikalarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Star Paket’ten yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.
  Heryöne Kontratlı, İşteCep,BlackBerry kontratlı kurguları dışında kontratlı kurgu kullanan hatlar Kurumsal Limon kampanyasından yararlanamaz.
Kapat
Yardım ister misiniz?