Turkcell Şirket İçi Paketi

Şirket İçi Paketi

Sayamayacağınız kadar ücretsiz dakika, Şirketİçi Paketi'nde sizi bekliyor. Dakika hesabı yapmadan şirketinize kayıtlı hatlarla konuşma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız bu paket tam size göre.

285 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Şirket İçi Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
10 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Şirketİçi Paketinde ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Şirketİçi Paketiniz ile şirket içinde yaptığınız görüşmeler için kullanabileceğiniz tam sınırsız ücretsiz dakikanız olur. Bu dakikalarınız, şirkete kayıtlı hatlarla yapılan aramalarınızda, yani aynı şirket üzerine kayıtlı ve VPN sistemine tanımlı hatların kendi aralarında yapacakları aramalarda geçerlidir.
 • Paketiniz, iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
 • Ocak 2017 fatura dönemlerinden itibaren, Şirketiçi paketi içeriğine yurt içinde geçerli olmak üzere 500 MB eklenmiştir. 500 MB kotasının aşılması durumunda 100 MB'ı 5 TL'den ücretlendirilirsiniz.
 • 30 Ocak 2021'den itibaren, paket içeriğine yurtiçinde geçerli olmak üzere 500 MB kotasının aşılması durumunda 100 MB'ı 5,10 TL'den ücretlendirilirsiniz.
 • 30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.
 • 07 Temmuz 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır.
 • 1 Ağustos 2016 itibarıyla Şirketiçi Paket'ine 10 dk yurt içi her yöne dakika eklenmiştir. Mevcut abonelere Ağustos ayı içerisindeki fatura kesim günlerinde tanımlamalar yapılacaktır. 
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.

532 ya da 0532 532 0000
 • Kurumsal Çözüm Merkezleri, Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Şirketİçi paketinden yararlanmak için buraya tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Kurumsal Faturalı müşterilerimizin hepsi bu kampanyadan yararlanabilir.

  Tüm kurumsal müşterilerimiz bu seçenekten yararlanabilir.
 • Şirketİçi paketinizi ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanılabilirsiniz. Paketiniz, iptal etmediğiniz sürece, her ay yenilenir.
 • Paketinizin içinde size verilen sınırsız dakikalık şirket içi kullanım hakkınızı; aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemi üzerine tanımlı hatlar arasındaki görüşmeleriniz için kullanabilirsiniz.
  Şirketinize kayıtlı başka bir hattı, kısa numarasını kullanmadan, 11 basamaklı uzun numarasından ararken yine dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Sistem bu görüşmeyi de şirket içi görüşme olarak kabul eder.
  Ayrıca yurt içi her yöne 10 dakikalık kullanım hakkınız vardır.
 • Kalan dakikalarınızı KALAN PAKET yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Unutmayın, size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmeler dahil olmayabilir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Evet, şirket santral numaranız VPN sistemine tanımlandığı için herhangi bir ücret ödemeden görüşürsünüz.
 • Şirket dışına kısıtlı olan hatlar yurt dışına çıktıklarında da da çağrı kısıtlama özelliği devam eder ve aynı şirkete kayıtlı olmayan hatları arayamaz. Hattınız aynı şirkete kayıtlıysa ise mevcut yurt dışı tarifeniz üzerinden aramalarınızı gerçekleştirirsiniz. Sizinle aynı şirkete kayıtlı hatları da kısa kodla aramaya devam edebilirsiniz.

  Yurt dışına çıktığınızda da çağrı kısıtlama özelliklerini kullanabileceğiniz ülkeler için tıklayınız.
 • Şirketİçi Paketi’nden faydalanan müşterilerimizdenseniz yurt içindeyken, arayacağınız kişi sizinle aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemine tanımlı bir hat kullanıcısıysa, yurt dışında olsa dahi indirimli konuşursunuz. Ancak siz yurt dışına çıktığınızda sizinle aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki diğer hatlarla uluslararası dolaşım kriterlerine göre konuşursunuz.
 • Şirketiçi Paketi’ne üyeyken aynı anda başka bir konuşma paketi alamazsınız ama dilerseniz şirket hatlarınızın her birine, ihtiyaçlarınıza göre, farklı seçenekler alabilirsiniz.
  Şirketİçi Paketinizi Ofisten Ofise indirim seçeneğiyle birlikte alabilirsiniz.
  Aynı anda İşteHerkes’ten de yararlanabilirsiniz. İşteHerkes alarak şirketinize kayıtlı hatları arayabileceğiniz gibi Turkcell'li kurumsal hatlarla da ücretsiz görüşebilirsiniz. İşteHerkes'i Şirketİçi Paketi ile alabilmek için şirket yetkilinizin,Turkcell Mağazaları veya Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne başvuruda bulunması yeterlidir.
 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • Turkcell, kampanyalarının ücret ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Şirketİçi Paketi ücretsiz dakikalarınız; hattınız devredildiğinde, ödenmemiş borçlarından dolayı aramaya ve aranmaya kapatıldığında otomatik olarak iptal olur.