Şirket İçi Paketi

Sayamayacağınız kadar ücretsiz dakika, Şirketİçi Paketi'nde sizi bekliyor. Dakika hesabı yapmadan şirketinize kayıtlı hatlarla konuşma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız bu paket tam size göre.

35 TL / AY
Hemen Al
Şirket İçi Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
10 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Tüm Turkcell'lilerleŞirkete Kayıtlı hatlarlaHer Yöne DakikaSabit hatlarlaDiğer Operatör aboneleriyleAylık Sabit Ücret
75 KR / DKSınırsız DK ücretsiz10 DK ücretsiz75 KR / DK75 KR / DK35 TL / Ay
 

 • 1 Ağustos 2016 itibarıyla Şirketiçi Paket'ine 10 dk yurt içi her yöne dakika eklenmiştir. Mevcut abonelere ağustos ayı içerisindeki fatura kesim günlerinde tanımlamalar yapılacaktır.
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • 3 Ekim 2018 itibarıyla Şirketiçi Paket'inin aylık sabit ücreti 35 TL olarak değişmiştir.
 • 15.05.2018 tarihinden itibaren yurt içi yönüne paketsiz konuşma kullanımı ve konuşma aşım ücreti 75 kr/dakika, yurt içi yönüne paketsiz sms kullanımı ve sms aşım ücreti 65 kr/adet olarak güncellenmiştir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Şirketİçi Paketinde ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. 
 • Şirketİçi Paketiniz ile şirket içinde yaptığınız görüşmeler için kullanabileceğiniz tam sınırsız ücretsiz dakikanız olur. Bu dakikalarınız, şirkete kayıtlı hatlarla yapılan aramalarınızda, yani aynı şirket üzerine kayıtlı ve VPN sistemine tanımlı hatların kendi aralarında yapacakları aramalarda geçerlidir.
 • Paketiniz, iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
 • Ocak 2017  fatura dönemlerinden itibaren, Şirketiçi paketi içeriğine  yurt içinde geçerli olmak üzere 500 MB eklenmiştir. 500 MB kotasının aşılması durumunda 100 MB'ı 5 TL'den ücretlendirilirsiniz.

532 ya da 0532 532 0000
 • Kurumsal Çözüm Merkezleri, Turkcell Mağazalarına giderek veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


  Şirketİçi paketinden yararlanmak için buraya tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Kurumsal Faturalı müşterilerimizin hepsi bu kampanyadan yararlanabilir.

  Tüm kurumsal müşterilerimiz bu seçenekten yararlanabilir.
 • Şirketİçi paketinizi ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanılabilirsiniz. Paketiniz, iptal etmediğiniz sürece, her ay yenilenir.
 • Paketinizin içinde size verilen sınırsız dakikalık şirket içi kullanım hakkınızı; aynı şirket üzerine  kayıtlı VPN sistemi üzerine tanımlı hatlar arasındaki görüşmeleriniz için kullanabilirsiniz.
  Şirketinize kayıtlı başka bir hattı, kısa numarasını kullanmadan, 11 basamaklı uzun numarasından ararken yine dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Sistem bu görüşmeyi de şirket içi görüşme olarak kabul eder.
  Ayrıca yurt içi her yöne 10 dakikalık kullanım hakkınız vardır.
 • Kalan dakikalarınızı KALAN PAKET yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Unutmayın, size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmeler dahil olmayabilir.
 • Paketinizde bulunan dakikalarınızı aştığınızda yurt içi aramalarınızda 75 KR/DK olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Evet, şirket santral numaranız VPN sistemine tanımlandığı için herhangi bir ücret ödemeden görüşürsünüz.
 • Şirket dışına kısıtlı olan hatlar yurt dışına çıktıklarında da da çağrı kısıtlama özelliği devam eder ve aynı şirkete kayıtlı olmayan hatları arayamaz. Hattınız aynı şirkete kayıtlıysa ise mevcut yurt dışı tarifeniz üzerinden aramalarınızı gerçekleştirirsiniz. Sizinle aynı şirkete kayıtlı hatları da kısa kodla aramaya devam edebilirsiniz.

  Yurt dışına çıktığınızda da çağrı kısıtlama özelliklerini kullanabileceğiniz ülkeler için tıklayınız.
 • Şirketİçi Paketi’nden faydalanan müşterilerimizdenseniz yurt içindeyken, arayacağınız kişi sizinle aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemine tanımlı bir hat kullanıcısıysa, yurt dışında olsa dahi indirimli konuşursunuz.  Ancak siz yurt dışına  çıktığınızda sizinle aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki diğer hatlarla uluslararası dolaşım kriterlerine göre konuşursunuz.
 • Şirketiçi Paketi’ne üyeyken aynı anda başka bir konuşma paketi alamazsınız ama dilerseniz şirket hatlarınızın her birine, ihtiyaçlarınıza göre,  farklı seçenekler alabilirsiniz.
  Şirketİçi Paketinizi Ofisten Ofise indirim seçeneğiyle birlikte alabilirsiniz. Aynı anda İşteYakınlarımdan da yararlanabilirsiniz. YAKINLARIM yazıp boşluk bırakıp, şirket içi gibi aramak istediğiniz Turkcell bireysel hatları arada yine boşluklarla yazarak 2222'ye göndermeniz yeterlidir.
  Aynı anda İşteHerkes’ten de yararlanabilirsiniz. İşteHerkes alarak şirketinize kayıtlı hatları arayabileceğiniz gibi Turkcell'li kurumsal hatlarla da ücretsiz görüşebilirsiniz. İşteHerkes'i Şirketİçi Paketi ile alabilmek için şirket yetkilinizin,Turkcell Mağazaları veya Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne başvuruda bulunması yeterlidir.
 • Turkcell, kampanyalarının ücret ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Şirketİçi Paketi ücretsiz dakikalarınız; hattınız devredildiğinde, ödenmemiş borçlarından dolayı aramaya ve aranmaya kapatıldığında otomatik olarak iptal olur.

500MB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 500MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

2,844
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

125
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

125
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

35
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

15
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

25,600
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

1,463
Sayfayı kaydırın