Eko Paket

Her yöne dakikaları ve ekonomik fiyatıyla Eko Paket hem sizi hem de bütçenizi rahatlatıyor.

85 TL / AY
Hemen Al
Eko Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
600 DK TURKCELL İÇİ
300 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi


PaketAylık 
Sabit Ücret
Şirket İçiTurkcellHer yöne Internet
Eko Paket 85 TLSınırsız DK600 DK300 DK500 MB

 • Aralık 2016 fatura dönemlerinden itibaren, Eko paket içeriğine  yurt içinde geçerli olmak üzere 500 MB eklenmiştir. 500 MB kotasının aşılması durumunda 100 MB'ı 5 TL'den ücretlendirilirsiniz.
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • 3 Ekim 2018 itibarıyla Eko Paket ücreti 85 TL/Ay olarak değişmiştir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki konuşmalarınız 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Paket aşım ücreti 75 KR / dakikadır.
 • Eko Paket ile şirkete kayıtlı hatlarla sınırsız dakika, tüm Turkcell’lilerle 600 DK ve her yöne 300 DK konuşma avantajı ile iletişim maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.
 • Eko Paketiniz varken aynı anda başka bir konuşma paketi alamazsınız.
 • Yurt dışındaki ve yurt dışına yaptığınız kullanımlarınızda Eko Paket dahilindeki dakikalar dışında, yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ödeme yaparsınız. Yurt dışı ücretlendirmeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
 • Eko Paket dakikalarınız o ayki fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. 
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar, firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.

532 ya da 0532 532 0000
 • Eko Paket’ten yararlanabilmeniz için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Eko Paket’ten tüm kurumsal faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
  Turkcell Müşteri hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Eko Paket’e kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Eko Paket ile şirketinize kayıtlı hatlarla sınırsız dakika, tüm Turkcell’lilerle 600 dakika ve her yöne tam 300 dakika konuşursunuz. Yurt dışındaki ve yurt dışına yaptığınız kullanımlarınızda Eko Paket dahilindeki dakikalar dışında, yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ödeme yaparsınız.

  Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız
 • Dijital FCT,Analog FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları ve  taahhütlü indirimi olan hat kullanıcıları Eko Paket’ten yararlanamaz.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

500MB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 500MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

2,844
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

125
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

125
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

35
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

15
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

25,600
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

1,463
Sayfayı kaydırın