Avantaj Paket - TURKCELL

Avantaj Paket

Uygun fiyata her yöne konuşmak istiyorsanız Avantaj Paket sizi bekliyor. Avantaj Paket ile her yöne uygun fiyatlarla konuşabilirsiniz

105 TL / AY
Hemen Al
Avantaj Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK TURKCELL İÇİ
500 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

PaketAylık
Sabit  Ücret
Şirket İçiTurkcellHer yöneData
Avantaj Paket105 TLSınırsız DK1.000 DK500 DK500 MB
 
 • Aralık 2016 fatura dönemlerinden itibaren, Avantaj paket içeriğine  yurt içinde geçerli olmak üzere 500 MB eklenmiştir. 500 MB kotasının aşılması durumunda 100 MB'ı 5 TL'den ücretlendirilirsiniz.
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • 3 Ekim 2018 tarihi  itibarıyla Avantaj Paket ücreti 105 TL olarak değişmiştir. 
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki konuşmalarınız 6 saniyede bir ücretlendirilir. 
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Avantaj Paket ile şirkete kayıtlı hatlarla sınırsız dakika tüm Turkcell’lilerle 1.000 dakika ve her yöne 500 dakika konuşma avantajı ile iletişim maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. 
 • Her yöne 500 dakikanız ise tüm operatör numaraları ve sabit hat (ev ve iş) numaraları ile yine yurt içi konuşmalarınızda geçerlidir.
 • Unutmayın, paketinizdeki dakikaları Türkiye’de yaptığınız yurt içi görüşmelerinizde kullanabilirsiniz. Yurt dışındayken ya da Türkiye'deyken yurt dışına yaptığınız görüşmeleriniz paket kapsamınızın dışındadır.
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar, firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.

 

532 ya da 0532 532 0000
 • Avantaj Paket'ten yararlanmak için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Avantaj Paket’ten Kurumsal Faturalı tüm müşterilerimiz faydalanabilir.
  Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Avantaj Paket’inize kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Avantaj Paket’iniz ile şirket içi hatlarınızla sınırsız dakika konuşursunuz. Tüm Turkcell’lilerle 1.000 dakika ve her yöne 500 dakika konuşabilirsiniz. Dakikalarınızı yurt içindeyken yurt içi yönüne yaptığınız aramalarınızdaki konuşmalarınızda kullanabilirsiniz.

  Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar, firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız
 • Kalan dakikalarınızı KALAN PAKET yazıp ücretsiz olarak 2222'ye gönderip öğrenebilir ya da Kurumsal Online İşlem üzerinden sorgulayabilirsiniz. Unutmayın, size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmeler dahil olmayabilir.

500MB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 500MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

2,844
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

125
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

125
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

35
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

15
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

25,600
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

1,463
Sayfayı kaydırın