Platin Business Prestij

Yurt içinde, yurt dışında ve yurt dışına doğru konuşma, SMS, internet! Hepsi için ayrı ayrı ücret ödemek istemeyen müşterilerimiz için, tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek içerikli bir paket. Bu paketle paket aşımı yapmak imkansız! Üstelik paketiniz yurt dışında ve yurt dışını ararken de geçerli! Platin ayrıcalıkları da sizinle beraber!

Platin Business Prestij
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
10000 DK HER YÖNE
1000 DK YURT DIŞINI ARAMA
12 GB İNTERNET
250 SMS HER YÖNE
100 SMS YURT DIŞINA MESAJ
Her yöne DK, MB, SMS'in tümü Yurt dışında geçerli.

Daha Fazla Bilgi

 • Platin Business Prestij Paketinizle, her yöne tam 10.000 dakika konuşabilirsiniz! Ayrıca, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. Ek olarak, yurt içinde kullanabileceğiniz aylık 12 GB mobil internet ve her yöne 250 SMS paket kapsamındadır. Paketinizin tüm her yöne Dk, MB ve SMS'leri Yurt dışında da geçerlidir. Ayrıca paketinize ek 1000 Dk ve 100 SMS'i Yurt dışına doğru da kullanabilirsiniz. (Paket içindeki her yöne dakika, internet ve SMS'ler 8 Ocak 2016 itibari ile yurt dışında tamamen geçerli olarak uygulanmaya başlanmıştır.)
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • Yurt dışında geçerli ülkelerde ilk 3 gün kullanımlarınızda paketinizden ek ücret ödemeden kullanım yapabilirsiniz. Yurt dışında 3 günlük ücretsiz süreniz her fatura döneminizde yenilenir. Paket faydalarınızı 3 günden sonraki kullanımlarınız için günlük ücret 35 TL'dir. Paket faydalarınızı bitirmeniz durumunda tarifenizin yurt dışında geçerli aşım ücretleri devreye girer.
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV; %5 internet ÖİV) dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. 
 • Yurt içinde Konuşma paket aşım ücreti 75 KR / DK, SMS paket aşım ücreti 65 KR / SMS, internet paket aşımı 0,06 TL / MB'tır.
 • 15.05.2018 tarihinden itibaren yurt içi yönüne konuşma aşım ücreti 75 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil),yurt içi yönüne sms aşım ücreti 65 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak güncellenmiştir.
 • 27 Mart 2018 tarihi itibarıyla, “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” özelliği ile yurt dışında geçeli ülkelerde kullandığınız paketinizin içeriği bittiğinde kullanıma devam etmeniz durumunda kullanımlarınız 1GB/29TL ve 100dk/29TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanım yaptığınız sürece 1 GB 29TL ve 100 dk 29 TL, 30 kereye kadar yenilenecek ve sonrasında tekrar 40 kr/MB ve 40 kr/dk olarak kullanıma devam edilecektir. SMS paket aşımı 33,25 kr/SMS olarak ücretlendirilir.
 • Yurt dışını Aramalarda konuşma aşımı 46,25, yurt dışına doğru sms aşımı 33,25 Kr/SMS'tir.
 • 15.06.2017'den itibaren yurt dışına doğru 1000 dk ve 100 SMS'lik hediye aşağıdaki 50 ülke yönüne geçerli olacaktır:
 • Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, ABD Virgin Adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, Büyük Biritanya (İngiltere,Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, İzlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, Peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, YeniZelanda, Yunanistan
 • Yurt dışına doğru kapsamdan çıkarılan ülkeler yönüne arama yaptığınızda hattınıza Avantajlı görüşme süreleri otomatik olarak tanımlanacaktır: Ücretlendirme her 30 dakikalık süre için 15 TL olarak uygulanacaktır. 30 dakikalık sürenin bitmesi durumunda konuşma süresi 30 dakikalık periyodlar halinde 15 TL’ye yenilenecektir. 22 Kasım 2017 tarihi itibarıyla paket ücreti 15 TL olarak güncellenmiştir.
  Ayrıca aşağıdaki ülkelere doğru arama yapıldığında mevcutta olduğu gibi Standart Uluslararası Arama ücretleri uygulanmaya devam edecektir:
  Azerbaycan, Brunei, Cezayir, Cibuti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Doğu Timor, Estonya, Etiyopya, Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe, Honduras, Jamaika, Karadağ, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Makedonya, Maldivler, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Tunus, Zimbabve

 • TV+ Cep paketi ve servis erişiminde kullanılabilecek 10GB internet paketi Platin Business Prestij Paketinizin hediyesi! Uygulamayı ücretsiz indirip http://trcll.im/tvplus Turkcell şifrenizle giriş yapmak yeterli! 5 Ocak 2017 itibarıyla Platin Business Prestij paketlerinde TV+ Paketi otomatik aktiflenir. 5 Ocak 2017 öncesinde paketlere gelen aboneler hediye TV+ Paketi'ne KURUMSAL PLATIN TV yazıp 2200’a SMS göndererek ücretsiz olarak katılabilirler.
 • Turkcell TV+ 10GB internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
 • IPTAL KURUMSAL PLATIN TV yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell TV+ kampanyasını iptal edebilirsiniz.
 • Paket içeriğindeki konuşma ve konuşma aşım ücretlendirme periyodu yurt içinde 6 saniyedir. Yurt içinden yurt dışına aramalarda 10 saniye, Yurt dışında 60 sn'dir.  İnternet için yurt içinde ve yurt dışında 1 kb'dir.
 • Her yöne dakika Turkcell'liler, diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev, iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarda geçerlidir. 
 • Turkcell hat aramalarınız bittiğinde her yöne dakikasından devam eder.
 • KKTCELL yönüne arama yapıldığında veya SMS gönderildiğinde paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler devrede olacaktır. Aşım durumunda abonelerin yurt içi aşım bedeli geçerli olacaktır.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 26 Ocak 2018 tarihi itibariyle İşte Platin Prestij ve Platin Business Prestij paketleri ile ilk 3 gün, İşte Platin Mega ve İşte Platin Ultra paketleri ile ilk 4 gün, İşte Platin Elit paketi ile ilk 5 gün boyunca pakete dahil yurt içinde geçerli ses, sms ve internet faydaları yurt dışında geçerli ülkelerde ücretsiz olarak kullanılabilecek. Ücretsiz gün faydası bittiğinde paketteki yurt dışı faydası günlük 35 TL’ye kullanılabilir.

532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

12GB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 12GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

69,905
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

3,072
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

3,072
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

869
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

379
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

629,146
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

35,951
Sayfayı kaydırın