İşte Süper Platin Black 150

İşte Süper Platin Black 150

Yüksek hızda interneti ve zengin içerikleri doyasıya deneyimleyebileceğiniz İşte Süper paketlerimiz ile Turkcell kalitesini doyasıya yaşayın.

3.549,61 TL / AY
Hemen Başvur
Turkcell İşte Süper Platin Black 150
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
18000 DK HER YÖNE
150 GB İNTERNET
250 SMS HER YÖNE

Paket Kapsamı

Y. Dışında Geçerli Y. Dışında Geçerli
Platinum Platinum

Katılım Kriterleri

 • Paketten tüm kurumsal faturalı abonelerimiz yararlanabilir.

Ücretlendirme

 • Paket kapsamında yurt içi her yöne 18000 dakika, şirketiçi sınırsız dakika, 150 GB ve yurt içi her yöne 250 SMS sunulmaktadır.
 • Paket faydaları bittiğinde devam eden kullanımlar için yurtiçi her yöne her 500 dakikaya kadar olan konuşma için vergiler dahil 59TL, yurtiçi her yöne her 500 kısa mesaja kadar kullanımlar için 59TL, yurt içi cepten internet kullanımlarında ise her 5GB’a kadar olan kullanımlar için 89 TL ödeyeceklerdir. Paket dışı kullanımlar 10 kademe boyunca tekrar edecek olup, sonraki kullanımlar için ses ve sms/mms baz tarife üzerinden ücretlendirilecektir. İnternet için ise hız 5kbps’e kısıtlanacaktır. 
 • Işte kontrol servisi ile, ses-SMS-data içeriğiniz bittiğinde, yurt içi/yurt dışında paketsiz kullanım engellenir, böylece paket aşım derdi yaşamazsınız. detaylı bilgi için tıklayın.
 • POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez, ücretsizdir.
 • Sınırsız Mesajlaşma Kampanyası kapsamında Turkcell'den BiP’te hem mesajlaşmada hem de sesli ve görüntülü aramalarınızda geçerli, Whatsapp’ta ise sadece mesajlaşmada geçerli, internet kotanızdan düşmeyen ücretsiz iletişim 12 ay boyunca hediye edilecektir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşmalarda 6 saniye, internet kullanımlarında 1 Kbps’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Yurt dışına doğru 1000 dk ve 100 SMS'lik hediye aşağıdaki 50 ülke yönüne geçerli olacaktır:Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, abd virgin adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, Büyük Britanya (İngiltere, Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, hollanda, hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, izlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, Yenizelanda, Yunanistan
 • Internet paketinin üst limit hızı 4.5g bağlantıları için 100 mbps, 3g bağlantıları için 63 mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 5 gün ücretsiz sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız. diğer ücretsiz gün avantajı olan paketlerimiz için tıklayın.
 • KKTCell yönüne arama yapıldığında veya SMS gönderildiğinde paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler devrede olacaktır. aşım durumunda abonelerin yurt içi aşım bedeli geçerli olacaktır.
 • İşte Süper Platin Black 150 paketine gelen aboneler ücretsiz olarak 3 ay geçerli YouTube Premium üyeliği hakkı kazanacaktır.
  Bir kullanıcı kampanyadan tek bir defa faydalanabilir. Turkcell'in sunmuş olduğu farklı YouTube Premium kampanyalarından sifre almış aboneler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
  Paket aktivasyonuyla gelen SMS teki linke tıkladıktan sonra YouTube Premium sayfasına ulaşıp,  ‘’ücretsiz deneyin’’ sekmesine tıklanması gerekmektedir. Eğer kayıtlı bir ödeme yöntemi yoksa öncelikle onun eklenmesi gerekmektedir.
  Kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak deneme süresi sona erene kadar ücret alınmayacaktır.
  Kampanyadan faydalanabilmek için YouTube Premium’a yeni üye olunması gerekmektedir. Ayrıcalıktan yararlanabilmek için bir Google hesabı gereklidir.
  Bu ayrıcalıktan yalnızca YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış olan veya daha önce bir YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan hesaplar yararlanabilir.
  Deneme süresinin sonunda, standart abonelik ücreti sizden otomatik olarak alınacaktır.
  Deneme süresini, süre dolmadan istediğiniz zaman ücretsiz olarak sonlandırabilirsiniz.
  Promosyon şartlarının tamamını şu adreste bulabilirsiniz.
  Youtube Premium ile ilgili yaşanan ödeme problemleriyle ilgili olarak şu adresten destek alabilirsiniz.  
  İletilen kişisel linkler 30.06.2023 tarihine kadar kullanılabilir.
  YouTube Premium üyeliğiyle;
  Mobil cihazınızda, bilgisayarınızda veya destekleyen TV’lerde oturum açtığınızda reklamsız YouTube izleme rahatlığını yaşarsınız.
  Mobil verinizin kısıtlı olduğu veya internete bağlanamadığınız anlar için videoları kaydedebilirsiniz.
  YouTube Premium ile videonuz, ekranınız kapalıyken veya başka bir uygulama açtığınızda bile kesintiye uğramadan arka planda devam eder.
  YouTube Kids YouTube Premium üyeliği ile çocuklarınız en sevdikleri videoları ücretli reklamlar olmadan izleyebilirsiniz. Üstelik video indirmeyi etkinleştirerek internet bağlantınız olmadığında da videolara ulaşabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?