Turkcell Meslek Tarifesi

Meslek Tarifesi

Şirket hatlarıyla, kurumsal faturasız meslek tarifesindeki tüm meslektaşlarını, tüm Turkcell’lileri, sabit numaraları ve diğer operatörleri çok uygun fiyatlarla aramak isteyenlere; faturasız Meslek Tarifesi!

3,12 TL / DAKİKA
Hemen Al
Turkcell Meslek Tarifesi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Konuşma Ücretleri20 TL altı yükleme20 TL ve üstü yüklendiğinde
Grup İçi Arama3,12 TL/ DK20 KR/ 10 DK
Şebeke İçi Arama
3,12 TL/ DK
3,12 TL/ DK
Diğer Operatörleri Arama
3,12 TL/ DK
3,12 TL/ DK
Sabit Hatları Arama
3,12 TL/ DK
3,12 TL/ DK
 • Tüm vergiler dâhildir. Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • 20 TL ve üstü yüklemelerinizdeki grup içi yönüne yapılan aramalarda ücretlendirme periyodu 10 dakikadır. Diğer yönlere yapılan aramalar için ücretlendirme periyodu 30 saniyedir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kurumsal Faturasız hat müşterimizseniz Faturasız Meslek Tarifesi ile kurumsal faturasız meslek tarifesindeki diğer abonelerle, Turkcell’lilerle, sabit hatlarla ve diğer operatörlerle uygun fiyatlara keyifle konuşursunuz.
 • 17 Mayıs 2023 itibarıyla ön ödemeli abonelere yönelik sunulan Meslek Tarifesi için 20TL altı yüklemelerde yurtiçi grup içi, kişiden kişiye her yöne, şebeke içi ve sabit hatları aramalar 1,90 TL/dakika olarak ücretlendirilecektir; 20TL ve üstü yüklemelerde yüklemelerde yurtiçi grup içi, kişiden kişiye her yöne ve şebeke içi aramalar 1,90 TL/dakika olarak ücretlendirilecektir. Tarifenin standart yurt içi kısa mesaj servis ücreti ise 1,36TL /Mesaj olarak güncellenecektir.
 • 26.10.2023 tarihi itibarıyla ön ödemeli abonelere yönelik sunulan Meslek Tarifesi için 20 TL altı yüklemelerde yurt içi grup içi, kişiden kişiye her yöne, şebeke içi ve sabit hatları aramalar 2,45 TL/ dakika olarak ücretlendirilecektir; 20 TL ve üstü yüklemelerde yüklemelerde yurt içi grup içi, kişiden kişiye her yöne ve şebeke içi aramalar 2,45 TL/ dakika olarak ücretlendirilecektir. Tarifenin standart yurt içi kısa mesaj servis ücreti ise 1,75 TL/ mesaj olarak güncellenecektir.
 • 08.05.2024 tarihi itibarıyla ön ödemeli abonelere yönelik sunulan Meslek Tarifesi için 20 TL altı yüklemelerde yurt içi grup içi, kişiden kişiye her yöne, şebeke içi ve sabit hatları aramalar 3,12 TL/ dakika olarak ücretlendirilecektir; 20 TL ve üstü yüklemelerde yüklemelerde yurt içi grup içi, kişiden kişiye her yöne ve şebeke içi aramalar 3,12 TL/ dakika olarak ücretlendirilecektir. Tarifenin standart yurt içi kısa mesaj servis ücreti ise 2,23 TL/ mesaj olarak güncellenecektir.
532 ya da 0532 532 0000
 • Esnaf 250 paketinden yararlanabilmeniz için Esnaf Kimlik Kartınız* ile birlikte Turkcell Mağazalarına ya da Kurumsal Çözüm Merkezleri'ne başvuruda bulunmanız yeterli. Esnaf 250 Paketi’nden kurumsal Hazırkartlı Turkcell'liler ve TESK’e üye olduğunu belgeleyen tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

  Şirket yetkilisiyseniz (veya işlem yapmaya vekâletname ile yetkilendirilmiş kişi) Kurumsal Turkcell Noktaları, Kurumsal Online İşlemler’den veya Turkcell Mağazalarına giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz için kimlik fotokopiniz, şirket imza sirküleriniz ve şirket antetli kağıda yazılı imzalı- kaşeli dilekçenizin olması gerekir. Kurumsal Online İşlem üyeliği olan müşterilerimiz tarife değişikliğini internet sitemizdeki Kurumsal Online İşlem'den de yapabilir.

  *Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunuzu belgeleyen, bağlı bulunduğunuz Esnaf Odası’ndan verilen Esnaf Kimlik Kartınızı göstererek ya da http://esnaf.sanayi.gov.tr sitesinden sorgulanarak alınacak internet çıktısı ile Turkcell Mağazaları ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden Esnaf 250 Paketi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.