İşte Platin Ultra - TURKCELL

İşte Platin Ultra

İnternet, konuşma ve SMS'e ayrı ayrı ücret ödemek yerine; 4.5G'ye hazır, yüksek içerikli, İşte Platin Ultra Paketi'ni tercih edin! 50 GB cepten internet ve her yöne 15.000 dakikanın keyfini çıkarın! Üstelik paketiniz yurt dışında ve yurt dışını ararken de geçerli! Platin ayrıcalıkları sizinle beraber!

İşte Platin Ultra

Tarifen Yurt Dışında Geçerli

Otomatik olarak paketinizin tüm her yöne Dk, MB ve SMS'leri Yurt dışında da geçerlidir, ayrıca 1000 Dk ve 100 SMS'i Yurt dışına doğru da kullanabilirsiniz.

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

4.5G hızında BiP ve Akıllı Depo deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

 • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • Akıllı Depo 500GB Saklama Alanı
 • Fizy ile internetinizden harcamadan sınırsız müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz!

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

1000 SMS

Paketiniz dahilinde ek ücret ödemeden 1.000 SMS kullanabilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi

 • İşte Platin Ultra Paketi'nin fiyatı vergiler dahil 260 TL/Ay’dır. 12 ay sözünüze vergiler dahil 260 TL/Ay yerine 239 TL/Ay!
 • İşte Platin Ultra Paketinizle, her yöne tam 15.000 dakika konuşabilirsiniz! Ayrıca, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz 10.000 dakikanız olur. Ek olarak, yurt içinde kullanabileceğiniz aylık 50 GB mobil internet ve her yöne 250 SMS paket kapsamındadır. Paketinizin tüm her yöne dakika, MB ve SMS'leri Yurt dışında da geçerlidir. Ayrıca ek 1000 dakika ve 100 SMS'i yurt dışına doğru da kullanabilirsiniz.
 • Yurt dışında geçerli ülkelerde lk 4 gün kullanımlarınızda paketinizden ek ücret ödemeden kullanım yapabilirsiniz. Paket faydalarınızın 4 günden sonraki kullanımlarınız için günlük ücreti 35 TL'dir. Paket faydalarınızı bitirmeniz durumunda tarifenizin, yurt dışında geçerli aşım ücretleri devreye girer.
 • 27 Mart 2018 tarihi itibarıyla, “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” özelliği ile yurt dışında geçeli ülkelerde kullandığınız paketinizin içeriği bittiğinde kullanıma devam etmeniz durumunda kullanımlarınız 1GB/29TL ve 100dk/29TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanım yaptığınız sürece 1 GB 29TL ve 100 dk 29 TL, 30 kereye kadar yenilenecek ve sonrasında tekrar 40 kr/MB ve 40 kr/dk olarak kullanıma devam edilecektir. SMS paket aşımı 33,25 kr/SMS olarak ücretlendirilir.
 • Yurt dışını Aramalarda konuşma aşımı 46,25, yurt dışına doğru SMS aşımı 33,25 kr/SMS'tir.
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve SES ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV) dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket içeriğindeki konuşma ve konuşma aşım ücretlendirme periyodu yurt içinde 6 saniyedir. Yurt içinden yurt dışına aramalarda 10 saniye, yurt dışında 60 sn'dir. İnternet için yurt içinde ve yurt dışında 1 kb'dir.
 • Paket içeriğindeki dakikalarınız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz, her 30 dakikası 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra dakikası 60 kr/dk'dan ücretlendirileceksiniz.
 • Paket içeriğindeki SMS faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 30 SMS'i 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz, bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra SMS başına 50 kr/SMS olarak ücretlendirileceksiniz.
 • Paket içeriğindeki internet faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 200 MB'ı 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. internet aşım bedeliniz maksimum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 5 kbps’ye düşürülücek ve ekstra bir ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • 01.06.2016 tarihinden itibaren yurt içi yönüne paketsiz konuşma kullanımı ve konuşma aşım çözümünün son tekrarı sonrası konuşma aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), yurt içi yönüne paketsiz sms kullanımı ve sms aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak güncellenmiştir.
 • 15.06.2017'den itibaren yurt dışına doğru 1000 dk ve 100 SMS'lik hediye aşağıdaki 50 ülke yönüne geçerli olacaktır:
  Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, ABD Virgin Adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, Büyük Biritanya (İngiltere,Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, İzlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, Peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, YeniZelanda, Yunanistan
  Yurt dışına doğru kapsamdan çıkarılan ülkeler yönüne arama yaptığınızda hattınıza Avantajlı görüşme süreleri otomatik olarak tanımlanacaktır: Ücretlendirme her 30 dakikalık süre için 15 TL olarak uygulanacaktır. 30 dakikalık sürenin bitmesi durumunda konuşma süresi 30 dakikalık periyodlar halinde 15 TL’ye yenilenecektir. 22 Kasım 2017 tarihi itibarıyla paket ücreti 15 TL olarak güncellenmiştir.
  Ayrıca aşağıdaki ülkelere doğru arama yapıldığında mevcutta olduğu gibi Standart Uluslararası Arama ücretleri uygulanmaya devam edecektir:
  Azerbaycan, Brunei, Cezayir, Cibuti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Doğu Timor, Estonya, Etiyopya, Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe, Honduras, Jamaika, Karadağ, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Makedonya, Maldivler, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Tunus, Zimbabve

 • İşte Platin Ultra Paketi'nden tüm kurumsal faturalı abonelerimiz faydalanabilir.
 • KKTCELL yönüne arama yapıldığında veya SMS gönderildiğinde paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler devrede olacaktır. Aşım durumunda abonelerin yurt içi aşım bedeli geçerli olacaktır.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.

532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Paketten yararlanmak için Paketcell tarifesine geçmeniz gerekmektedir. Müşteri yöneticiniz üzerinden ya da 532’yi arayarak paketten faydalanabilirsiniz.

 • Hayır, sadece ana tarifenizdeki faydalar geçerlidir.

 • SMS ile başvuru alınamamaktadır.

 • Paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.

 • Yurt dışında paketinizin tüm her yöne Dk, MB ve SMS'ini yurt dışında kullanabilirsiniz. Yurt dışında bu faydaları ilk 4 günlük kullanımınızda ek ücret ödemezsiniz. 4 günden sonraki kullanımlarınız için günlük ücret 35 TL'dir.

 • ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Ermenistan, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kosova, Kosta Rika, Lihtenştayn, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan

 • Yurt dışını aramalarda paket kapsamı dışında kalan ülkeler: Azerbaycan, Brunei, Cezayir, Cibuti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Doğu Timor, Estonya, Etiyopya, Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe, Honduras, Jamaika, Karadağ, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Makedonya, Maldivler, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Tunus, Zimbabve yönüne yapılan aramalar paket kapsamı dışındadır.

 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.

 • Paketten Kurumsal Faturalı tüm Turkcell’liler yararlanabilir.

 • Paketiniz her fatura döneminde yenilenecektir.

 • Evet, yapabilirsiniz

 • Bir sonraki fatura dönemi itibarıyla geçerli olacak şekilde değişiklik yapabilirsiniz

 • İşte Platin Ultra Paketinizle, her yöne tam 15.000 dakika konuşabilirsiniz! Ayrıca, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz 10.000 dakikanız olur. Ek olarak, yurt içinde kullanabileceğiniz aylık 50 GB mobil internet ver her yöne 250 SMS paket kapsamındadır. Paketinizin içeriğindeki tüm her yöne Dk, MB ve SMS'i yurt dışında kullanabilirsiniz, ayrıca 1000 Dk ve 100 SMS'i yurt dışına doğru da kullanabilirsiniz

 • Paketinizin tamamını kullanabilirsiniz. Kullanım için herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

 • Paketcell Tarifesi’ndeki bir abone üzerinde maksimum bir paket olabilir.

 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Paketten yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini Tarifesi” olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

 • Hayır, devretmemektedir.

 • Evet, paketin içeriğindeki her yöne Dk, MB ve SMS'lerin tamamı yurt dışında da kullanılabilir. İlk 4 gün ücretsiz, 4 günden sonraki kullanımlar 35 TL'dir

 • Müşteri yöneticiniz üzerinden, ya da 532’yi arayarak iptal edebilirsiniz.

 • Paket dâhilindeki faydanızın %80’i bittiğinde ve %100’ü bittiğinde, SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Sorgulama ücretsizdir.

  • Paket içeriğindeki dakikalarınız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz, her 30 dakikası 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra dakikası 60 kr/dk'dan ücretlendirileceksiniz.
  • Paket içeriğindeki SMS faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 30 SMS'i 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz, bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra SMS başına 50 kr/SMS olarak ücretlendirileceksiniz.
  • Paket içeriğindeki Internet faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 200 MB'ı 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Internet aşım bedeliniz maksimum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 5kbps’ye düşürülücek ve ekstra bir ücretlendirme yapılmayacaktır.

  • Paketcell Tarifesi’ni kullanmayanlar paketten faydalanamaz.
  • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Paketten yararlanamazsınız.
  • FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini Tarifesi” olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

 • Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paket aboneliği devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paketin iptali geçerli olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu fatura dönemi sonunda çıkacak olan faturaya yansıtılır. Numara değişiklik işlemi yapıldığında paket aboneliği devam eder.

 • Evet, devam etmektedir.

 • Paket dâhilindeki faydanızın %80’i bittiğinde ve %100’ü bittiğinde, SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.

 • Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır.

  • lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında lifebox'ınızda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 500 GB saklama alanı ücretsiz. Ayrıca lifebox kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi de hattınıza ücretsiz tanımlanır.
  • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 5GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.

Sayfayı kaydırın