Esnaf 6 - Mevcut Müşteri 24 Ay

Esnaflarımıza özel bereketli paketlere gelin, sabah 7 akşam 7 sabit hatlarla sınırsız görüşün. Üstelik zengin servis içerikleri hediyemiz!

Esnaf 6 - Mevcut Müşteri 24 Ay

Sabah 7 Akşam 7 Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

Paket içindeki her yöne dakikaların yanı sıra sabah 7 akşam 7 saatleri arasında Turkcell'li esnaflar sabit hatlarla sınırsız konuşsun işine Turkcell bereketi katsın.

 

4,5G hızında ücretsiz servisler

Lifebox: Hatıralarınız 4,5G hızında lifebox'ta 25 GB saklama alanı ve sadece lifebox'ta kullanılabilen 5 GB internet ile birlikte…
BİP: Yeni nesil "anlık mesajlaşma", "sesli ve görüntülü görüşme" deneyimi için sadece BİP’te kullanılabilen 1 GB internet ile birlikte.
Fizy: Fizy ile internetinizden harcamadan müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz!
Turkcell TV+: İngiltere Premier Ligi ve Sinema Kanalları dahil tüm kanallar TV+ ile cebinizde. Üstelik 5GB interneti de içinde!
Dergilik: Türkiye’nin popüler yüzlerce dergisi artık cebinde. 5GB interneti de içinde!

Tarifen Yurt Dışında Geçerli

Tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’leri yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

BiP Akıllı Faks

Faks makineniz artık cebinizde! BiP Akıllı Faks ile göndermek istediğiniz belgenin fotoğrafını çekip dünyanın her yerine faksınızı ücretsiz gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Esnaf 6 Paketi kapsamında, Turkcell kurumsal hattı olan esnaflarımıza yurt içi her yöne 2000 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 6 GB yurt içi internet kullanımı ve sabah 7:00 akşam 7:000 saatleri arasında sabit yönlere sınırsız dakika sunulur. 

AYLIK ABONELİK

 • Esnaf 6 Paketi KDV, ÖİV dahil 69 TL’dir. Pakette belirtilen ücretler yurt içi kullanımlar için geçerlidir. 
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız
 • Yurt içi ücretlendirme periyodu konuşmalarda 6 saniye, internet kullanımlarında 1 kb’dir.
 • Paket faydaları bittiğinde aboneler, devam eden kullanımları için yurt içi her yöne konuşma için 75 kuruş/dk, (KDV, ÖİV dâhil), yurt içi her yöne kısa mesaj kullanımında 65 kuruş/SMS (KDV, ÖİV dâhil) ve yurt içi cepten internet kullanımında ise ek bir internet paketi yoksa yapılan kullanımlar 0,06 TL/MB (KDV, ÖİV dâhil) ödeyeceklerdir.
 • Paket ücretine KDV ve ÖİV dâhildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Sabah 7 akşam 7 saatleri arası PSTN yönüne sınırsız dakika hediyesi yurt dışı kullanım kapsamında değildir. Yurt dışında Süper Yurt Dışı Kampanyası’ndaki tüm ülkelerde tarifelerinin tüm her yöne dakikası ile bulundukları ülke ve Türkiye’yi arayabilir ayrıca tüm internet ve SMS’lerini kullanabilirler. Yurt içi paketlerini yurt dışında geçerli ülkelerde aştıkları durumda 40 Kr/Dk, 40 Kr/MB, 40 Kr/SMS olarak ücretlendirilirler. Müşteriler yurt dışında geçerli ülkelerde bulundukları ülke ve Türkiye haricindeki yönlere arama yaptıklarında vergiler dahil 1,90 TL/Dk olarak ücretlendirilirler. Kısa servis ve acil arama numaralarına yapılan aramalarda vergiler dahil 1,90 TL/Dk olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme periyodu konuşmalarda 60 saniye, internet kullanımlarında 1 MB’dir. Günlük ücret her gün Türkiye saatiyle 24:00’e kadar yapılan kullanımları kapsar.
 • TV+ Cep paketi ve servis erişiminde kullanılabilecek 5GB internet paketi Esnaf Paketinizin hediyesi! Uygulamayı ücretsiz indirip http://trcll.im/tvplus Turkcell şifrenizle giriş yapmak yeterli! 5 Ocak 2017 itibarıyla Esnaf 2, Esnaf 4, Esnaf 6 ve Esnaf 8 paketlerinde TV+ Paketi otomatik aktiflenir. Bu paketler arası geçişlerde hediye TV+ Paketi devam eder. 5 Ocak 2017 öncesinde paketlere gelen aboneler hediye TV+ Paketi'ne KURUMSAL HEDIYE TV yazıp 2200’a SMS göndererek ücretsiz olarak katılabilirler.
 • Turkcell TV+ 5 GB internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
 • IPTAL KURUMSAL HEDIYE TV yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell TV+ kampanyasını iptal edebilirsiniz.
 • Bu paketteki abonelerin KKTC yönüne yaptığı çağrılar ve attığı SMS'ler paketlerinden düşmeyecektir.
 • İlk ay ücretsiz sunulan Goller Cepte servisinden, mevcutta Goller Cepte aboneliği olan müşteriler yararlanamayacaktır.
Bilmenizde fayda var:
 • Faturalı Esnaf Paketlerinden en fazla 8 hat ile yararlanılabilir.
 • Paket, Meslek Tarifesi ile birlikte kullanılır.
 • Paket iptali ya da taahhüt süresi dolmadan taahhütten ayrılmak istenmesi durumunda, paketin tanımlandığı tarihten kampanyanın iptal edildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen toplam faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre müşterimizin lehine olacaksa iptalin gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken toplam faydaların KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı “erken iptal bedeli” olarak bir sonraki müşteri faturasına yansıtılır.
 • Numara değişikliği durumunda cayma bedeli yansıtılmaz.
 • Taahhüt bitiminde indirimsiz paketten devam edilir.
 • Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir
 • Paketlerdeki kısa mesajlarınız sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanamaz ve satılamaz.

 

6GB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 6GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

34,953
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

1,536
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

1,536
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

434
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

189
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

314,573
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

17,976
Sayfayı kaydırın