Turkcell Standart Mobil İnternet Tarifesi (Faturasız)

Standart Mobil İnternet Tarifesi (Faturasız)

Turkcell 4.5G kapsama alanı ve cepten mobil internet ile cep telefonunuz ve bilgisayarınız bir ofise dönüşecek ve kolaylıkla internete bağlanabileceksiniz.

2,74 TL / 100 KB
Detaylı Bilgi
Turkcell Standart Mobil İnternet Tarifesi (Faturasız)
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
100 KB
Her 100 KB

Daha Fazla Bilgi

KullanımFiyatKampanyalar
Her 100 KB2,70TLStandart Mobil İnternet Tarifesi’ndeki (2,70 TL/100 KB) internet kullanımları 14,40 TL’ye ulaştığında, aynı günün sonuna kadar (23:59’a kadar) 100 MB kullanım hakkı kazanırlar. Günlük 100 MB ve üzeri kullanımlarda abonelerimiz 7 kuruş/100 KB ücreti üzerinden ücretlenirler.

 • Tüm vergiler dahildir.
 • Herhangi bir internet paketi aboneliği bulunmayan kurumsal müşterilerimiz, Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Bu tarifede ücretlendirme kullandığınız KB başına gerçekleştirilir.
 • Turkcell, fiyatların geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Günümüz iş dünyasında bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak artık çok daha önemli. Zaman kaybetmeksizin internete erişmek, e-postalarınızı okumak, şirketinizin intranetine ulaşmak istiyorsunuz. Bilgisayardan İnternete bağlanarak, telefonunuzu modem olarak kullanarak, veya sadece cep telefonunuzla Turkcell 4.5G kapsama alanı içerisinde internete bağlanabilir, ofis dışındayken dahi işinize ve internete bağlanmaya devam edebilirsiniz.
 • Eğer, internet paketiniz yok ise Standart Mobil İnternet Tarifesi'nden mobil internetin keyfini yaşayabilirsiniz.
 • Müşterilerimizin 2,70 TL / 100 KB kullanımları 14,40 TL'ye ulşatığında 100 MB hediye edilecektir.
532 ya da 0532 532 0000
 • İnternet paketi aboneliği olmadan yapılan mobil internet kullanımları, Standart Mobil İnternet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 • İnternet paketi aboneliği olmadan yapılan mobil internet kullanımları Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  Standart Mobil İnternet bağlantı ücretleri turkcell-im dahil tüm wap ve web sitelerinde geçerlidir. Kurumsal Faturalı müşterilerimizin, sese kapalı ve sadece veri iletişimine açık SIM kartları ile kullanmakta oldukları "data hattı" kullanımları da ayrıca Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  CSD Data ile bağlantı ücreti, Faturalı Hat kullanıcıları için dakika başına ücret, tüm vergiler dahil 0,24 TL'dir. CSD Data bağlantı ücretleri fatura üst sınır uygulamasına dahil değildir.
 • Telefonunuz internet ile uyumluysa, bilgisayarınızla ulaştığınız her sayfaya cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz. Ancak sayfaların görüntülenebilirliği; telefonunuzun tarayıcısına, ekran boyutuna ve ziyaret edilen sayfaların yapısına göre değişebilir.

 • İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen veriler (download+upload), paket limitinizden düşer. Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

 • Aylık paket (100 MB) ile yaklaşık 10.000 e-posta, 2.800 gazete sayfası okuyabilir, 400 cep telefonu oyunu ya da 300 mini video klip indirebilirsiniz. Bu kullanımların hepsi ayrı ayrı 100 MB'a denk gelmektedir.
  İnternet paketinizi kullanarak içerik indirmeniz durumunda, içerik bedelini ayrıca ödemeniz gerekmektedir.

 • Hayır, Standart Mobil İnternet tarifesi sadece yurt içi kullanımınızda geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.