Endüstri 4.0

Bilişim teknolojileri ve endüstri faaliyetlerini bir araya getirerek sanayi devrimine yepyeni bir boyut getiren Endüstri 4.0 ile akıllı fabrikalara adım atıyoruz.

Yeni nesil teknolojiler ile endüstriyel faaliyetlerinizde kullandığınız kaynaklarınızı dijital platformlardan takip ederek, üretim süresi, üretim maliyetleri, enerji harcamaları gibi önemli değerlerde tasarruf sağlayabilir, üretim kalite ve kapasitenizi artırabilirsiniz.

Endüstri 4.0 danışmanlarımız ve uzman proje yönetimi ekibimizle ile bu dönüşüm yolculuğunuzda yanınızdayız.
Danışmanlıktan başlayarak, nesnelerin interneti, büyük veri ve analitik, yapay zeka, bulut bilişim ve kablolu & kablosuz iletişim altyapısı yetkinliklerimizi kullanarak, en doğru mühendislik ile ihtiyaca özel donanım ve optimum yazılım çözümlerini uçtan uca oluşturuyoruz. Verimlilik artışı sağlayan çözümlerimizle Endüstri 4.0 yolculuğuna başlamak ister misiniz?

 

Genel Özellikler

 

Üretim Verimliliği

Gerçek zamanlı izleme ve yönetim çözümlerimiz ile en alt proseslerden tesis geneline kadar tüm üretim verimliliğinin takibi
 

Endüstriyel IoT

En yeni IoT teknolojilerini kullanarak makinelerinizin tüm verilerini gerçek zamanlı izleme ve analiz etme imkanı
 

Dijital Tesis Yönetimi

Tesisinize ait tüm süreçlerin dijital izleme sistemleri ile takibini sağlayarak gerçek zamanlı performans verilerine erişim imkanı
 

Kestirimci Bakım

Makine öğrenimi ve Yapay Zeka teknolojileri ile kritik ekipmanlarınızdaki arızaların önceden tahmini

Endüstri 4.0 ile ilgili bilgi almak ister misiniz?

Kapat
Yardım ister misiniz?