Turkcell İşte Platin Mega Plus

İşte Platin Mega Plus

İnternet, konuşma, SMS ve Dergilik'e ayrı ayrı ücret ödemek yerine; yüksek içerikli İşte Platin Mega Plus Paketi'ni tercih edin! 20 GB cepten internet, Dergilik Servisi ve her yöne 12.000 dakikanın keyfini çıkarın! Üstelik paketiniz yurt dışında ve yurt dışını ararken de geçerli! Platin ayrıcalıkları da sizinle beraber!

467,19 TL / AY
Abone Alımına Kapalı
Turkcell İşte Platin Mega Plus
 

Tarifen Yurt Dışında Geçerli

Tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’leri yurt dışında da kullanabilirsiniz. Üstelik her fatura döneminizde ilk 4 gün ücretsiz, sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca yurt dışına doğru 1000 Dk ve 100 SMS'i hediye olarak kullanabilirsiniz.

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

 • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • Fizy’e ozel ek 5GB internet ile doya doya müzik!
 • TV+ Cep paketi. Üstelik rahat rahat izleyin diye 10GB interneti de içinde!
 • Lifebox 100GB Saklama Alanı
 • Turkcell Dergilik ve Turkcell Dergilikte Geçerli 15 GB
 

İşte Kontrol

İşte Kontrol servisine üye olarak paket aşım derdine son verebilirsiniz!

 

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

Daha Fazla Bilgi

 • Bu paketten taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler 09.03.2022 tarihinden itibaren kendi fatura kesim dönemlerinde ilgili işte devam paketine taşınacaktır. yine bu paketten kontratlı olarak faydalanmakta olan aboneler, kampanyalarının sona ermesini takiben ve/veya kampanyayı iptal ettiklerinde ilk fatura döneminde, başka bir tercih iletmedikleri takdirde, ilgili işte devam paketinden kullanımlarına devam edecektir. işte devam paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
 • 30 Ocak 2021 tarihli resmi gazete’de yayımlanan cumhurbaşkanı kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.
 • 19 Ekim 2020 tarihi itibariyle halihazırda İştecep sözleşmesi ve kurumsal bağlayıcılık sözleşmesi olan kurumsal aboneler dışında yeni abone alımı yapılmayacaktır. İştecep sözleşmesi ve kurumsal bağlayıcılık sözleşmesi olan aboneler tarifeden yararlanmaya devam edebilir.
 • Işte platin mega plus paketinizle, her yöne tam 12.000 dakika konuşabilirsiniz! ayrıca, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. ek olarak, yurt içinde kullanabileceğiniz aylık 20 GB mobil internet ve her yöne 250 SMS paket kapsamındadır. paketinizin tüm her yöne dk, mb ve SMS'leri yurt dışında da geçerlidir. ayrıca paketinize ek 1000 dk ve 100 SMS'i yurt dışına doğru kullanabilirsiniz.
 • Tüm bunlara ek olarak paketinizde dergilik servisi ve dergilikte geçerli 15 GB’da bulunmaktadır.
 • Işte kontrol servisi ile, ses-SMS-data içeriğiniz bittiğinde, yurt içi/yurt dışında paketsiz kullanım engellenir, böylece paket aşım derdi yaşamazsınız. detaylı bilgi için tıklayın.
 • Yurt dışında geçerli ülkelerde ilk 4 gün kullanımlarınızda paketinizden ek ücret ödemeden kullanım yapabilirsiniz. yurt dışında 4 günlük ücretsiz süreniz her fatura döneminizde yenilenir. paket faydalarınızı 4 günden sonraki kullanımlarınız için tarifen yurt dışında geçerli özelliği geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 4 gün ücretsiz sonrasında
  günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayın.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket içeriğindeki konuşma ve konuşma aşım ücretlendirme periyodu yurt içinde 6 saniyedir. yurt içinden yurt dışına aramalarda 10 saniye, yurt dışında 60 sn'dir. internet için yurt içinde ve yurt dışında 1kb'dir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • KKTCell yönüne arama yapıldığında veya SMS gönderildiğinde paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler devrede olacaktır. aşım durumunda abonelerin yurt içi aşım bedeli geçerli olacaktır.
 • 15 Hazirandan itibaren yurt dışına doğru 1000 dk ve 100 SMS'lik hediye aşağıdaki 50 ülke yönüne geçerli olacaktır:
  • Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, abd virgin adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, büyük biritanya (İngiltere,Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, hollanda, hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, izlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, Yenizelanda, Yunanistan
 • Yurt dışına doğru kapsamdan çıkarılan ülkeler yönüne arama yaptığınızda hattınıza avantajlı görüşme süreleri otomatik olarak tanımlanacaktır: ücretlendirme her 30 dakikalık süre için 15 TL olarak uygulanacaktır. 30 dakikalık sürenin bitmesi durumunda konuşma süresi 30 dakikalık periyodlar halinde 15 TL’ye yenilenecektir. 22 Kasım 2017 tarihi itibarıyla paket ücreti 15TL olarak güncellenmiştir. paketlerin aktif olduğu dönem içerisindeki kullanım miktarına veya gün sayısına bakılarak ücretlendirme sağlanır.
 • Ayrıca aşağıdaki ülkelere doğru arama yapıldığında mevcutta olduğu gibi standart uluslararası arama ücretleri uygulanmaya devam edecektir:
  • Azerbaycan, brunei, cezayir, cibuti, demokratik kongo cumhuriyeti, doğu timor, estonya, etiyopya, falkland adaları, fiji, fildişi sahili, fr. polinezyası, gabon, gambiya, gine, gine bissau, grönland, guadeloupe, honduras, jamaika, karadağ, güney kıbrıs rum kesimi, kosova, küba, libya, lihtenstayn, makedonya, maldivler, mayotte, monako, moritanya, myanmar (burma), orta afrika cumhuriyeti, p. yeni gine, sao tome, senegal, sırbistan, somali, somali demokratik cumhuriyeti, tunus, zimbabve
 • 13.12.2015 Tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5g hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5g hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5g hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. iptali için iptal 4.5g yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir
 • TV+ cep paketi ve servis erişiminde kullanılabilecek 10gb internet paketi işte platin paketinizin hediyesi! uygulamayı ücretsiz indirip http://trcll.im/tvplus Turkcell şifrenizle giriş yapmak yeterli! 5 Ocak 2017 itibarıyla işte platin paketlerinde TV+ paketi otomatik aktiflenir. bu paketler arası geçişlerde hediye TV+ paketi devam eder.
 • Turkcell TV+ 10gb internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 Kbpsa düşer. başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. internet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
 • TV+ servisi superonline iletişim hizmetleri a.ş. tarafından sunulmaktadır. TV+ ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.
 • Turkcell, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya fct vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • Bireysel hattan kurumsal hatta geçiş esnasında yurt dışında olan abonelerimizin kullanımları, geçerli olan ülkelerde, Türkiye saati ile 00:00’a kadar bireysel akıllı dünya’dan devam edebilir.
 • 28 Şubat 2022 tarihi itibariyle paket ücreti 460 TL/ ay olarak güncellenecektir.
 • 10 Eylül 2021 tarihi itibariyle paket ücreti 369 TL/ ay olarak güncellenecektir. güncel ücretler 10 Ekim itibariyle müşterilerin ilgili oldukları faturalama dönemlerinde geçerli olmaya başlayacaktır.
 • 20 Mart 2021 tarihi itibariyle paket ücreti 345 TL/ ay olarak güncellenecektir. güncel ücretler 20 Nisan itibariyle müşterilerin ilgili oldukları faturalama dönemlerinde geçerli olmaya başlayacaktır.
 • 25 Ağustos 2020 itibariyle paket ücreti vergiler dahil 319 TL/ ay olacaktır. yeni ücret 25 Eylül 2020 itibariyle müşterilere ilgili oldukları fatura döneminde yansıtılacaktır.
 • Internet paketinin üst limit hızı 4.5g bağlantıları için 100 mbps, 3g bağlantıları için 63 mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kontratsız (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi olmayan) müşterilerimiz ve yine 23 Ekim 2020 tarihi’nden itibaren kontratı sona erecek (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi sona erecek olan) müşterilerimizin; paketlerinde bulunan ve fizy, TV+, Lifebox ve Bip servislerinin ücretsiz/promosyon olarak sunulduğu servislerin kullanımı sona erecektir. bu servislere ilişkin sunulan fizy ve Lifebox servislerine ait 5gb data faydası ilgili paket devam ettiği sürece kullanılabilecektir.”
  kontratı (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi) devam eden müşterilerimiz fizy başlangıç üyeliği kampanyası’ndan 31 Mart 2021 tarihine kadar yararlanabilir.
  23 Ekim 2020 tarihi itibariyle kontratı devam eden müşterilerimiz fizy, TV+, Lifebox ve Bip servislerini kendi istekleriyle iptal ettikleri takdirde tekrar aynı ürünü tanımlamak isterlerse ücretsiz alamayacaklardır.

532 ya da 0532 532 0000
 • Paketten yararlanmak için Paketcell Tarifesi’ne geçmeniz gerekmektedir. Müşteri yöneticiniz üzerinden ya da 532’yi arayarak paketten faydalanabilirsiniz.

 • SMS ile başvuru alınamamaktadır.

 • Paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.

 • 19 Ekim 2020 tarihi itibariyle halihazırda İştecep sözleşmesi ve Kurumsal Bağlayıcılık Sözleşmesi olan kurumsal aboneler dışında yeni abone alımı yapılmayacaktır. İştecep sözleşmesi ve Kurumsal Bağlayıcılık Sözleşmesi olan aboneler tarifeden yararlanmaya devam edebilir. 

 • Paketiniz her fatura döneminde yenilenecektir.

 • Evet, yapabilirsiniz.

 • Bir sonraki fatura dönemi itibarıyla geçerli olacak şekilde değişiklik yapabilirsiniz.

 • İşte Platin MegaPlus Paketinizle, her yöne tam 12.000 dakika konuşabilirsiniz! Ayrıca, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. Yurt içinde kullanabileceğiniz aylık 20 GB mobil internet ver her yöne 250 SMS paket kapsamındadır. Ek olarak Turkcell Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 15 GB Data paketi paket içeriğinde bulunaktadır. Paketinizin içeriğindeki tüm her yöne Dk, MB ve SMS'i yurt dışında kullanabilirsiniz, ayrıca 1000 Dk ve 100 SMS'i yurt dışına doğru da kullanabilirsiniz.

 • Paketinizin tamamını kullanabilirsiniz. Kullanım için herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

 • Paketcell Tarifesi’ndeki bir abone üzerinde maksimum bir paket olabilir.

 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Paketten yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini Tarifesi” olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

 • Hayır, devretmemektedir.

 • Evet, paketin içeriğindeki her yöne 12.000 Dk, 20 GB ve 250 SMS'lerin tamamı yurt dışında geçerli ülkelerde kullanılabilir. İlk 4 gün ücretsiz, 4 günden sonraki kullanımlar için Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği geçerlidir.

 • Müşteri yöneticiniz üzerinden, ya da 532’yi arayarak iptal edebilirsiniz.

 • Paket dâhilindeki faydanızın %80’i bittiğinde ve %100’ü bittiğinde, SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Sorgulama ücretsizdir.

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.

 • Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır.

  • lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında lifebox'ınızda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 100 GB saklama alanı ücretsiz. Ayrıca lifebox kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi de hattınıza ücretsiz tanımlanır.
  • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 5GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.
  • fizy’e ozel ek 5GB internet ile doya doya müzik!
  • TV+ Cep paketi. Üstelik rahat rahat izleyin diye 10GB interneti de içinde!
  • Kim Aramış ve Cep Açık servisleri
  Önemli Not: Kontratsız (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi olmayan) müşterilerimiz ve yine 23 Ekim 2020 tarihi’nden itibaren kontratı sona erecek  (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi sona erecek olan) müşterilerimizin; paketlerinde bulunan ve  Fizy, TV+, Lifebox ve BiP servislerinin ücretsiz/promosyon olarak sunulduğu servislerin kullanımı sona erecektir. Bu servislere ilişkin sunulan Fizy ve Lifebox servislerine ait 5GB data faydası ilgili paket devam ettiği sürece kullanılabilecektir.

  • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Paketten yararlanamazsınız.
  • FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini Tarifesi” olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

 • Evet, devam etmektedir.

 • Paket dâhilindeki faydanızın %80’i bittiğinde ve %100’ü bittiğinde, SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.

 • 23 Ekim (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi) 2020 tarihi itibariyle kontratı devam eden müşterilerimiz Fizy, TV+, Lifebox ve BiP servislerini kendi istekleriyle iptal ettikleri takdirde tekrar aynı ürünü tanımlamak isterlerse ücretsiz alamayacaklardır.