İşte Platin Black World

İşte Platin Black World

İşte Platin Black World paket ile yurt içi yurt dışı fark etmiyor! Günlük ek ücret ödemeden kullanabileceğiniz İşte Platin Black World ile yurtdışında özgürlüğün tadını çıkarın!

İşte Platin Black World
 

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

 • Seyahat: Hediye uçak bileti milleri, ücretsiz havalimanı transferi, araç kiralamada indirim, özel şoför hizmeti
 • Hizmet: Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, ücretsiz vale
 • Eğlence/Kültür: Hediye offroad deneyimi, hediye sinema biletleri, Zorlu PSM'de hediye biletler, D&R'dan hediye kitaplar
 • Size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

 

4,5G Hızında Ücretsiz Servisler

 • lifebox: Hatıralarınız 4.5G hızında lifebox'ta 50 GB saklama alanı ve sadece lifebox'ta kullanılabilen 5 GB internet ile birlikte…
 • BiP: Yeni nesil "anlık mesajlaşma", "sesli ve görüntülü görüşme" deneyimi için sadece BiP’te kullanılabilen 5 GB internet ile birlikte.
 • fizy: fizy’e özel ek 5 GB internet ile doya doya müzik!
 • TV+: 150’den fazla kanal, İngiltere Premier Ligi, sevilen spor programları, filmler, diziler ve çok daha fazlası TV+ ile cebinizde. Üstelik 30 GB interneti de içinde!
 • Dergilik: Türkiye’nin popüler yüzlerce dergisi artık cebinde. 5 GB interneti de içinde!

 

Tarifen Yurt Dışında Geçerli

Tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’leri yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Bu paketten taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler 09.03.2022 tarihinden itibaren kendi fatura kesim dönemlerinde ilgili İşte Devam paketine taşınacaktır. Yine bu paketten kontratlı olarak faydalanmakta olan aboneler, kampanyalarının sona ermesini takiben ve/veya kampanyayı iptal ettiklerinde ilk fatura döneminde, başka bir tercih iletmedikleri takdirde, ilgili İşte Devam paketinden kullanımlarına devam edecektir. İşte Devam Paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

İşte Platin Black World paket ile yurt içi yurt dışı fark etmiyor! Günlük ek ücret ödemeden kullanabileceğiniz İşte Platin Black World ile yurtdışında özgürlüğün tadını çıkarın!

Kontratsız (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi olmayan) müşterilerimiz ve yine 30 Ekim 2020 tarihi’nden itibaren kontratı sona erecek  (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi sona erecek olan) müşterilerimizin; paketlerinde bulunan ve  Fizy, TV+, Lifebox ve BiP servislerinin ücretsiz/promosyon olarak sunulduğu servislerin kullanımı sona erecektir. Bu servislere ilişkin sunulan Fizy ve Lifebox servislerine ait 5GB data faydası ilgili paket devam ettiği sürece kullanılabilecektir.

 • Paketin ücreti 28 Şubat 2022 iribariyle tüm vergiler dahil 999 TL’dir.
 • Paket kapsamında yurt içi her yöne 5000 dk, yurt içi her yöne 100 sms ve 40 GB sunulacaktır. Paket içeriği yurtdışında "Tarifen Yurtdışında Geçerli" özelliğinin olduğu ülkelerde günlük ek ücret ödemeden kullanılabilir. Ayrıca paketinize ek yurtdışına doğru geçerli ülkelerde 1000 Dk kullanabilirsiniz.
 • Tarifen Yurt Dışında Geçerli Plus özelliğinin geçerli olduğu ülkeler kapsam dışıdır. 
 • Tüm Turkcell faturalı kurumsal ses hattı sahibi aboneler bu paketten yararlanabilir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşmalarda 6 saniye, internet kullanımlarında 1 kbps’dir.
 • Paket faydaları bittiğinde devam eden kullanımlar için yurt içi her yöne her 250 dakikaya kadar olan konuşma için vergiler dahil 19,38 TL, yurt içi her yöne her 250 kısa mesaja kadar kullanımlar için 19,38 TL, yurt içi cepten internet kullanımlarında ise her 1 GB’a kadar olan kullanımlar için 24,48 TL ödeyeceklerdir.
 • Kullanım yaptığınız sürece 1 GB 24,48 TL, 250 dakika 19,38 TL, 250 SMS 19,38 TL 10 tekrara kadar yenilenir, sonrasındaki kullanımlarda ses ve SMS için baz tarife ücretleri geçerli olur, data için hız 5 kbps'ye kısıtlanır. Detaylar için tıklayınız.
 • Yurt dışında geçeli ülkelerde kullandığınız paketinizin içeriği bittiğinde kullanıma devam etmeniz durumunda kullanımlarınız 1GB/49,54 TL ve 100dk/49,54 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanım yaptığınız sürece 1 GB 49,54 TL ve 100 dk 49,54 TL, 30 kereye kadar yenilenecek ve sonrasında tekrar 0,40 TL/MB ve 0,40 TL/DK olarak kullanıma devam edilecektir. SMS paket aşımı 0,40 TL/SMS olarak ücretlendirilir. 
 • Yurtdışına doğru aramalarda paket aşım ücreti dakika başına 47,17 Kr’tur.
 • Ücretlendirme periyodu yurtdışındaki konuşmalarda 60 sn, internet kullanımlarında 1kb’dir, yurtdışına doğru aramalarda 10 sn’dir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar bir sonraki aya devretmez.
 • Yurtdışında geçerli ülkeler: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, Bangladeş, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Ekvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Grönland, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, İspanya, İsveç, İsviçre, İzlanda, Japonya, Kanada, Kanal Adaları, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Lihtenştayn, Litvanya, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Moldova, Monako, Montserrat, Nikaragua, Norveç, Paraguay, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Sri Lanka, Tacikistan, Tayland, Ukrayna, Yeni Zelanda, Yunanistan. 
 • Yurtdışına doğru aramalarda geçerli ülkeler: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, ABD Virgin Adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, Büyük Biritanya (İngiltere,Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, İzlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, Peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, YeniZelanda, Yunanistan
 • TV+ servisi Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır. TV+ ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.
Kapat
Yardım ister misiniz?