İşte Platin Mega

İnternet, konuşma, SMS ayrı ayrı ücret ödemek yerine; 4.5G'ye hazır yüksek içerikli, İşte Platin Mega Paketi'ni tercih edin! 20 GB cepten internet ve her yöne 12.000 dakikanın keyfini çıkarın! Üstelik paketiniz yurt dışında ve yurt dışını ararken de geçerli! Platin ayrıcalıkları da sizinle beraber! 

YILLIK ABONELİK
179 TL / AY
31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.
Hemen Başvur
AYLIK ABONELİK
200 TL / AY
Hemen Al

Paket Kapsamı

Platinum Platinum
Tarifen Yurtdışında Geçerli Tarifen Yurtdışında Geçerli
TV+ TV+
Fizy Fizy
BİP BİP
lifebox lifebox

Tarifen Yurt Dışında Geçerli

Tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMSleri yurt dışında da kullanabilirsiniz. Üstelik her fatura döneminizde ilk 4 gün ücretsiz, sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca yurt dışına doğru 1000 Dk ve 100 SMS'i hediye olarak kullanabilirsiniz. 

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

 • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • Fizy ile internetinizden harcamadan sınırsız müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz! 
 • TV+ Cep paketi. Üstelik rahat rahat izleyin diye 10GB interneti de içinde!
 • lifebox 100GB Saklama Alanı

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor. 

 

İşte Kontrol

İşte Kontrol servisine üye olarak paket aşim derdine son verebilirsiniz! 

İşte Platin Mega (Kurumsal İşte Paketler Kampanyası)

 

 • Paket içeriğindeki konuşma ve konuşma aşım ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • Kurumsal İşte Paketler Kampanyasından,en fazla 30 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alarak veya  hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala devrederek gelen  veya mevcut kurumsal abonemiz olan ve Turkcellde kalmayı 12 ay taahhüt abonelerimiz yararlanabilir.

 

532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

İşte Platin Mega

 • İşte Platin Mega Paketi'nin fiyatı vergiler dahil 200 TL/Ay’dır. 12 ay sözünüze vergiler dahil 200 TL/Ay yerine 179 TL/Ay!
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • İşte Platin Mega Paketinizle, her yöne tam 12.000 dakika konuşabilirsiniz! Ayrıca, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. Ek olarak, yurt içinde kullanabileceğiniz aylık 20 GB mobil internet ver her yöne 250 SMS paket kapsamındadır. Paketinizin tüm her yöne Dk, MB ve SMS'leri Yurt dışında da geçerlidir. Ayrıca ek olarak 1000 Dk ve 100 SMS'i Yurt dışına doğru da kullanabilirsiniz.
 • İşte Kontrol servisi ile, ses-sms-data içeriğiniz bittiğinde, yurt içi/yurt dışında paketsiz kullanım engellenir, böylece paket aşım derdi yaşamazsınız. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Yurt dışında geçerli ülkelerde ilk 4 gün kullanımlarınızda paketinizden ek ücret ödemeden kullanım yapabilirsiniz. Paket faydalarınızı 4 günden sonraki kullanımlarınız için günlük ücret 19,90 TL'dir. Paket faydalarınızı bitirmeniz durumunda tarifenizin yurt dışında geçerli aşım ücretleri devreye girer.
 • Yurt içi paketinizdeki internet haklarınızın bitmesi durumunda yurt dışında 66 ülkede, 1 ay geçerli Yurt Dışı Ek 1 GB paketini alabilirsiniz. Yurt Dışı Ek 1 GB paketi detayları için tıklayınız.
 • Yurt içi paketinizdeki dakika haklarınızın bitmesi durumunda yurt dışında 66 ülkede, 1 ay geçerli Yurt Dışı Ek 100 Dakika paketini alabilirsiniz. Yurt Dışı Ek 100 Dakika paketi detayları için tıklayınız.
 • Yurt dışında konuşma aşımı 46,25 Kr/Dk, internet paketi aşımı 25 kr/mb, SMS paket aşımı 33,25 Kr/SMS olarak ücretlendirilir. Yurt dışını Aramalarda konuşma aşımı 46,25, yurt dışına doğru sms aşımı 33,25 Kr/SMS'tir.
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve SES ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV) dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. 
 • Paket içeriğindeki konuşma ve konuşma aşım ücretlendirme periyodu yurt içinde 6 saniyedir. Yurt içinden yurt dışına aramalarda 10 saniye, Yurt dışında 60 sn'dir.  İnternet için yurt içinde ve yurt dışında 1 kb'dir.
 • Paket içeriğindeki dakikalarınız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz, her 30 dakikası 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra dakikası 66 kr/dk'dan ücretlendirileceksiniz.
 • Paket içeriğindeki SMS faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 30 SMS'i 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz, bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra  SMS başına 55 kr/SMS olarak ücretlendirileceksiniz.
 • Paket içeriğindeki Internet faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 200 MB'ı 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Internet aşım bedeliniz maksimum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 5 kbps’ye düşürülücek ve ekstra bir ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • 03.04.2017 tarihinden itibaren yurt içi yönüne paketsiz konuşma kullanımı ve konuşma aşım çözümünün son tekrarı sonrası konuşma aşım ücreti 66 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), yurt içi yönüne paketsiz sms kullanımı ve sms aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 55 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
 • İşte Platin Mega Paketi'nden tüm kurumsal faturalı abonelerimiz faydalanabilir.
 • KKTCELL yönüne arama yapıldığında veya SMS gönderildiğinde paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler devrede olacaktır. Aşım durumunda abonelerin yurt içi aşım bedeli geçerli olacaktır.
 • 15 Hazirandan itibaren yurt dışına doğru 1000dk ve 100SMSlik hediye aşağıdaki 50 ülke yönüne geçerli olacaktır:
  Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, ABD Virgin Adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, Büyük Biritanya (İngiltere,Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, Hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, İzlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, Peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, YeniZelanda, Yunanistan
  Yurt dışına doğru kapsamdan çıkarılan ülkeler yönüne arama yaptığınızda hattınıza Avantajlı görüşme süreleri otomatik olarak tanımlanacaktır: Ücretlendirme her 30 dakikalık süre için 15 TL olarak uygulanacaktır. 30 dakikalık sürenin bitmesi durumunda konuşma süresi 30 dakikalık periyodlar halinde 15 TL’ye yenilenecektir. 22 Kasım 2017 tarihi itibarıyla paket ücreti 15 TL olarak güncellenmiştir.
  Ayrıca aşağıdaki ülkelere doğru arama yapıldığında mevcutta olduğu gibi Standart Uluslararası Arama ücretleri uygulanmaya devam edecektir:
  Azerbaycan, Brunei, Cezayir, Cibuti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Doğu Timor, Estonya, Etiyopya, Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe, Honduras, Jamaika, Karadağ, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Makedonya, Maldivler, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Tunus, Zimbabve
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • TV+ Cep paketi ve servis erişiminde kullanılabilecek 10GB internet paketi İşte Platin Paketinizin hediyesi! Uygulamayı ücretsiz indirip http://trcll.im/tvplus Turkcell şifrenizle giriş yapmak yeterli! 5 Ocak 2017 itibarıyla İşte Platin paketlerinde TV+ Paketi otomatik aktiflenir. Bu paketler arası geçişlerde hediye TV+ Paketi devam eder. 5 Ocak 2017 öncesinde paketlere gelen aboneler hediye TV+ Paketi'ne KURUMSAL PLATIN TV yazıp 2200’a SMS göndererek ücretsiz olarak katılabilirler.
 • Turkcell TV+ 10GB internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
 • IPTAL KURUMSAL PLATIN TV yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell TV+ kampanyasını iptal edebilirsiniz.
 • Hayır, sadece ana tarifenizdeki faydalar geçerlidir.

 • Paketten yararlanmak için Paketcell tarifesine geçmeniz gerekmektedir. Müşteri yöneticiniz üzerinden ya da 532’yi arayarak paketten faydalanabilirsiniz.

 • SMS ile başvuru alınamamaktadır.

 • Paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.

 • Yurt dışında paketinizin tüm her yöne Dk, MB ve SMS'ini yurt dışında kullanabilirsiniz. Yurt dışında bu faydaları ilk 4 günlük kullanımınızda ek ücret ödemezsiniz. 4 günden sonraki kullanımlarınız için günlük ücret 19,90 TL'dir.

 • ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn), Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler), Brezilya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Ermenistan, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, katar, Kosova, Lihtenştayn, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Mısır, Monako, Moldova, Nepal, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tayland, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan ve KKTC
 • Yurt dışını aramalarda aşağıdaki ülkeler paket kapsamındadır, bu ülkeler haricindeki ülkeler paket kapsamı dışındadır:
  ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri,, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler), Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Lihtenştayn, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Monako, Montserrat, Moldova, Nijer, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Singapur, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan, Katar, Ermenistan, Mısır, Nepal ve KKTC

 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.

 • Paketten Kurumsal Faturalı tüm Turkcell’liler yararlanabilir.

 • Paketiniz her fatura döneminde yenilenecektir.

 • Evet, yapabilirsiniz.

 • Bir sonraki fatura dönemi itibarıyla geçerli olacak şekilde değişiklik yapabilirsiniz

 • İşte Platin Mega Paketinizle, her yöne tam 12.000 dakika konuşabilirsiniz! Ayrıca, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz sınırsız dakikanız olur. Ek olarak, yurt içinde kullanabileceğiniz aylık 20 GB mobil internet ver her yöne 250 SMS paket kapsamındadır. Paketinizin içeriğindeki tüm her yöne Dk, MB ve SMS'i yurt dışında kullanabilirsiniz, ayrıca 1000 Dk ve 100 SMS'i  yurt dışına doğru da kullanabilirsiniz

 • Paketinizin tamamını kullanabilirsiniz. Kullanım için herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

 • Paketcell Tarifesi’ndeki bir abone üzerinde maksimum bir paket olabilir. 

 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Paketten yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini Tarifesi” olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

 • Hayır, devretmemektedir.

 • Evet, paketin içeriğindeki her yöne Dk, MB ve SMS'lerin tamamı yurt dışında da kullanılabilir. İlk 4 gün ücretsiz, 4 günden sonraki kullanımlar 19,90 TL'dir. 

 • Müşteri yöneticiniz üzerinden, ya da 532’yi arayarak iptal edebilirsiniz.

 • Paket dâhilindeki faydanızın %80’i bittiğinde ve %100’ü bittiğinde, SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.

 • KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Sorgulama ücretsizdir.

  • Paket içeriğindeki dakikalarınız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz, her 30 dakikası 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra dakikası 60 kr/dk'dan ücretlendirileceksiniz.
  • Paket içeriğindeki SMS faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 30 SMS'i 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz, bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra  SMS başına 50 kr/SMS olarak ücretlendirileceksiniz.
  • Paket içeriğindeki Internet faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 200 MB'ı 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Internet aşım bedeliniz maksimum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 5kbps’ye düşürülücek ve ekstra bir ücretlendirme yapılmayacaktır. 

  • Paketcell Tarifesi’ni kullanmayanlar paketten faydalanamaz.
  • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Paketten yararlanamazsınız.
  • FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini Tarifesi” olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

 • Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paket aboneliği devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paketin iptali geçerli olur. Hattın iptalinde gün bazlı ücret yansır. Abonenin kullandığı gün kadar ücret faturada görünür.
   Numara değişiklik işlemi yapıldığında paket aboneliği devam eder.

 • Evet, devam etmektedir.

 • Paket dâhilindeki faydanızın %80’i bittiğinde ve %100’ü bittiğinde, SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.

 • Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır.
  • lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında lifebox'ınızda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 100 GB saklama alanı ücretsiz.  Ayrıca lifebox kullanımlarında geçerli 5 GB  internet paketi de hattınıza ücretisz tanımlanır.
  • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 5 GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.
  • Fizy ile internetinizden harcamadan sınırsız müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz!

20GB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 20GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

116,508
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

5,120
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

5,120
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

1,448
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

632
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

1,048,576
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

59,919
Sayfayı kaydırın