İşte Platin 10 Plus

İnternet, konuşma, SMS için ayrı ayrı ücret ödemek yerine; yüksek içerikli, İşte Platin 10 Paketi'ni tercih edin! Üstelik paketiniz yurt dışında da geçerli! 10 GB cepten internet ve her yöne 9.000 dakikanın keyfini yurt içinde ve yurt dışında çıkarın! Hem de Platin ayrıcalıklarıyla!

YILLIK ABONELİK
125 TL / AY
31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.
Hemen Başvur
AYLIK ABONELİK
185 TL / AY
Detaylı Bilgi

Paket Kapsamı

BİP BİP
Fizy Fizy
lifebox lifebox
TV+ TV+
Dergilik Dergilik
Platinum Platinum
Tarifen Yurtdışında Geçerli Tarifen Yurtdışında Geçerli

Tarifen Yurt Dışında Geçerli

İşte Paketler ile tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMSleri yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

 • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • fizy’e ozel ek 5GB internet ile doya doya müzik!
 • TV+ Cep paketi. Üstelik rahat rahat izleyin diye 10GB interneti de içinde! 
 • lifebox 100GB Saklama Alanı
 • Turkcell Dergilik ve Turkcell Dergilikte Geçerli 15 GB


 

İşte Kontrol

İşte Kontrol servisine üye olarak paket aşim derdine son verebilirsiniz! 

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor. 

İşte Platin 10 Plus (Kurumsal İşte Paketler Kampanyası)

Paket içeriğindeki konuşma ve konuşma aşım ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.

Kurumsal İşte Paketler Kampanyası'ndan, en fazla 30 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alarak veya hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala devrederek gelen veya mevcut kurumsal abonemiz olan ve Turkcell’de kalmayı 12 ay taahhüt abonelerimiz yararlanabilir.

532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

İşte Platin 10 Plus

 •  Müşterilerimizin 10 Ekim 2018, 20 Ekim 2018, 25 Ekim 2018 ve 1 Kasım 2018 faturalarında yeni ücretler geçerli olacaktır.
Eski  FiyatYeni Fiyat
İşte Platin 10 Plus168TL185 TL
 • 20 Nisan 2018 tarihi itibarıyla 12 ay sözünüze İşte Platin 10 Plus  paketinin fiyatı  125 TL/Ay'dır.
 • İşte Platin 10 Plus Paketinde, Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 15 GB data faydası da bulunmaktadır.
 • 9 Şubat 2017 itibari ile pakette bulunan şirket içi dakika faydası sınırsız olmuştur. 9 Şubat'tan daha önce paketlere katılan abonelerimiz Şubat ayı içerisindeki fatura kesim tarihlerinde yeni faydalarından faydalanmaya başlayacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • İşte Kontrol servisi ile, ses-sms-data içeriğiniz bittiğinde, yurt içi/yurt dışında paketsiz kullanım engellenir, böylece paket aşım derdi yaşamazsınız. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. 
 • Paket içeriğindeki yurt içi konuşma ve konuşma aşım ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 13 Aralık 2018 tarihi itibarıyla, paket içeriğindeki dakikalarınız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz, her 30 dakikası 9 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra dakikası 75 kr/dk'dan ücretlendirileceksiniz. Paket içeriğindeki SMS faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 30 SMS'i 9 TL olarak ücretlendirilirsiniz, bu aşım kurgusu 40 defa tekrarlandıktan sonra SMS başına 65 kr/SMS olarak ücretlendirileceksiniz. Paket içeriğindeki Internet faydanız bittikten sonra kullanıma devam ederseniz; her 200 MB'ı 9 TL olarak ücretlendirilirsiniz. İnternet aşım bedeliniz maksimum 240 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 5 kbps’ye düşürülücek ve ekstra bir ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • İşte Platin 10 Paketi’nden tüm kurumsal faturalı abonelerimiz faydalanabilir.
 • KKTCELL yönüne arama yapıldığında veya SMS gönderildiğinde paket kapsamındaki dakikalar ve SMS'ler devrede olacaktır. Aşım durumunda abonelerin yurt içi aşım bedeli geçerli olacaktır. 
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • TV+ Cep paketi ve servis erişiminde kullanılabilecek 10GB internet paketi İşte Platin Paketinizin hediyesi! Uygulamayı ücretsiz indirip http://trcll.im/tvplus Turkcell şifrenizle giriş yapmak yeterli! 5 Ocak 2017 itibarıyla İşte Platin paketlerinde TV+ Paketi otomatik aktiflenir. Bu paketler arası geçişlerde hediye TV+ Paketi devam eder. 5 Ocak 2017 öncesinde paketlere gelen aboneler hediye TV+ Paketi'ne KURUMSAL PLATIN TV yazıp 2200’a SMS göndererek ücretsiz olarak katılabilirler.
 • Turkcell TV+ 10GB internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
 • IPTAL KURUMSAL PLATIN TV yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell TV+ kampanyasını iptal edebilirsiniz.

10GB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 10GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

58,254
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

2,560
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

2,560
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

724
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

316
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

524,288
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

29,959
Sayfayı kaydırın