Turkcell Teklifleri

Son 30 gün öncesinde herhangi bir mobil internet paketine kayıtlı olmayan ve/veya herhangi bir yöntemle mobil internet kullanmamış olan kurumsal faturalı Turkcell müşterilerimiz 28 TL'den başlayan fiyatlarla, Şirketiçi, Ofis ve Hesap tarifeleri ve 250 veya 500 MB Limitinde Duran data paketlerinin herhangi biriyle, ZTE Kis 3 cihazına sahip olabilirler. Farklı paket içerikleri ve ücretleri aşağıdaki tabloda mevcuttur.

Tarife Adı + İnternet Paketi*Cihaz Dahil Aylık Paket Ücreti (KDV & ÖİV Dahil)
Şirketiçi + 250 MB LD28 TL
Ofis + 250 MB LD32 TL
Hesap + 250 MB LD40 TL
Şirketiçi + 500 MB LD33 TL
Ofis + 500 MB LD37 TL
Hesap + 500 MB LD45 TL

* 250 ve 500 MB Limitinde Duran paketleri sadece ZTE Kis 3 cihazı ile birlikte alınabilmektedir.

Son 3 ayda data paketi ve internet kullanımı olmayan kurumsal faturalı Turkcell müşterilerimiz 250 MB Limitinde duran İnternet Paketiyle birlikte 18 TL’den başlayan fiyatlarla ZTE Kis 3 cihazını alabilirler. Dileyen müşterilerimiz tabloda belirtilen farklı internet paketleriyle de, cihaz sahibi olabilir.

İnternet PaketiCihaz Dahil Aylık Paket Ücreti (KDV & ÖİV Dahil)
250 MB Limitinde Duran*18 TL
500 MB Limitinde Duran*23 TL
2 GB TURBO37 TL
5 GB TURBO47 TL
10 GB TURBO67 TL
* 250 ve 500 MB Limitinde Duran paketleri sadece ZTE Kis 3 cihazı ile birlikte alınabilmektedir.
Kampanya kapsamında abonelerimiz seçtikleri tarife ve cihaz paketine ek olarak opsiyonel sms ve/veya servis paketi de seçebilirler. Opsiyonel paketler kampanya katılımı sırasında veya kampanya taahhüt süresi içinde sonradan alınabilir ve taahhüt süresi içinde kampanyadan bağımsız iptal edilebilir.

Kampanya kapsamında seçilebilecek data, sms ve paket seçenekleri ve ücretleri (tüm vergiler dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

SMS PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
SMS 1006 TL
SMS 50015 TL
SMS 100020 TL
SMS 300025 TL

Kampanya kapsamında ZTE Kis 3 cihazını alan müşteriler 250 MB Limitinde Duran veya 500 MB Limitinde Duran data paketlerini almak zorundadır. Müşteriler dilerlerse aşağıdaki internet paketlerine geçiş yapabilirler.

Opsiyonel İnternet PaketleriKDV & ÖİV Dahil Ücret
2 GB20 TL
5 GB35 TL
10 GB55 TL


Kampanya taahhüt süresince abonelerimiz dilerlerse opsiyonel sms paketleri arasında da paket değişikliği yapabileceklerdir.

Servis PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
Turkcell Müzik3 TL
Goller Cepte5 TL
Kurumsal Yeni Hatlara Özel Akıllı Telefon Kampanyası ve Kurumsal İnternet Paketli Telefon Kampanyası kapsamında sunulan ilgili Yeni Hattıyla Birlikte Akıllı Telefon Sahibi Olmak İsteyenlere Avantajlı Cihaz Tekliflerinden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve seçilen cihazın içinde bulunduğu kategorinin (Tablo 1) katılım koşullarını (Tablo 2) sağlayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
Bu koşullara ek olarak; ZTE Kis 3 Teklifinden sadece, kampanyaya dahil edilen ilgili hatların son 3 aylık mobil internet kullanımının olmaması ve üzerinde herhangi bir mobil internet paketi tanımlı olmaması durumunda faydalanılabilir.

Cihaz ModeliKategori
ZTE Kis 3Düşük
KategorilerDüşükOrtaYüksek
Firma Abonelik Yaşı12 Ay12 Ay12 Ay
Son 6 Ay Fatura Toplamı*150 TL250 TL250 TL*
*Şahıs şirketleri için yüksek kategori cihazlarda son 6 ay fatura toplamı kriteri 500 TL olacaktır.

Daha Fazla Bilgi

 • ZTE Kis 3 teklifinden, son 3 ay öncesinde herhangi bir mobil internet paketine kayıtlı olmayan ve/veya herhangi bir yöntemle mobil internet kullanmamış, sadece Şirket İçi, Ofis ve Hesap tarifeleri ve 250 ve/veya 500 MB Limitinde Duran data paketleriyle faydalanabilecektir.
 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • 5 GB Turbo ve 10 GB Turbo İnternet Paketi şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Detaylı bilgiler ilgili kampanyaların Sıkça Sorulan Sorular bölümünde yer almaktadır.

Turkcell Müzik Servisi: Kampanya kapsamında sunulan Sınırsız Müzik Paketi ile http://trcll.im/mzk adresinden indirilebilen Turkcell Müzik uygulamasından ve www.turkcellmuzik.com adresinden ekstra mobil internet ücreti ödemeden sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.

 • İlgili hat üzerinde Sınırsız Müzik Paketi, Süper Müzik Dinleme Paketi, Gnctrkcll Sınırsız Müzik Paketi, 3+3 Kampanyalı Müzik Paketlerinden herhangi birisi varsa öncelikle ilgili paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Turkcell Müzik aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Servisi 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
Goller Cepte: Kampanya kapsamında sunulan Goller Cepte Paketi ile Süper Lig’in son dakika haberlerini, takımın maç anında gollerini, maçtan sonra özet ve yorumları izlemeyi sağlayan servistir.
 • İlgili hat üzerinde Goller Cepte Paketi varsa öncelikle paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Goller Cepte Full Paket aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
 • Kampanya kapsamında seçilen Goller Cepte Paketi üyeliği başladığında ilgili hatta takım seçilmesi için sms gönderilir. Abone sms yoluyla takım seçtikten sonra ilgili içeriği almaya başlar. Abone takım bilgisi girmezse Goller Cepte Paketi içeriğini alamaz, ancak ücretlendirilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?