Daha Fazla Bilgi

KDV ve ÖİV dâhil, faturalı ve faturasız toplu mesajlaşma fiyatlarına www.turkcell.com.tr/kurumsal sayfasından ulaşabilirsiniz.

532 ya da 0532 532 0000
Diğer
 • Turkcell Toplu Mesajlaşma iş ortaklarımız
 • Toplu Mesajlaşma Aldıkça Kazan Kampanyası 02.10-31.01.2014 tarihleri arasında geçerli olmak üzere, Ön Ödemeli Toplu Mesajlaşma abonelerinin 12 ayda aldıkları son paketten daha büyük bir paket almaları durumunda aldıkları paket kadar SMS hediye kazandıkları kampanyadır. Kampanyaya son 12 ayda alım yapmış tüm ön ödemeli Toplu Mesajlaşma abonelerimiz dâhil olabilir.
 • Kampanyaya katılmak için kurumsal abonelik sözleşmesi ve toplu mesajlaşma sözleşmesi imzalamanız gerekiyor. Bunun dışında kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez, kampanya katılım koşullarına uyan firmalar otomatik olarak kampanyadan yararlandırılacaktır.
  Turkcell Toplu Mesajlaşma Çözümleri’ni kullanmaya başlamak için ise hemen Turkcell Kurumsal Satış Yöneticiniz veya Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz.

 • Kampanyadan son 12 ayda ön ödemeli Toplu Mesajlaşma paketi almış tüm abonelerimiz yararlanabilir.

 • 02.10 – 31.01.2014 tarihleri arasında 12 ayda aldığınız son paketten daha büyük bir paket alınması durumunda hediye SMS’leri kazanmaya hak kazanırsınız. Ön ödemeli aboneler için kazanılan SMS’ler bir sonraki ay yüklenir, yükleme itibarıyla kullanmaya başlayıp, sonraki 12 ay içerisinde geçerli olur.

 • Toplu Mesajlaşma faturalı ve faturasız tarifelerle ilgili ayrıntılı bilgiyi www.turkcell.com.tr/kurumsal adresinden veya satış yöneticinizden öğrenebilirsiniz.

 • Kampanya hediye SMS üst sınırı 1.000.000 adettir. Kampanya dönemi içerisnde 2.000.000 adet üzeri gönderim yapılsa dahi en fazla 1.000.000 adet SMS hediye yüklemesi yapılır.

 • Kampanya 02.10.2013 – 31.01.2014 tarihleri arasında geçerlidir.

 • 12 ayda alınan son paketten büyük ön ödemeli paket alınması gerekmektedir. Ekim itibarıyla Toplu Mesajlaşma abonesi olmuş kurumların da Ekim ayında alacakları ilk paketten sonra alacakları paket kampanyaya dahil olur. Kampanya sadece KURUMSAL aboneler için geçerlidir. Kampanyaya tek sefer katılınabilir. Kampanyada kazanılan hediye mesajlar 12 ay içinde kullanılmalıdır. Aynı dönemde yayınlanan Hediyeli Paket Kampanyası’ndan yararlanan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

 • Ön ödemeli aboneler için hediye SMS’ler hattınıza paket alımı yapıldıktan sonraki ay tanımlanır. Tanımlandıktan sonra hediye SMS’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tanımlanan SMS’leri tanımlama tarihi itibarıyla 12 ay içerisinde kullanabilirsiniz

Kapat
Yardım ister misiniz?