Daha Fazla Bilgi

 • Mesaj Üssü, toplu mesajlaşma hizmeti almak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerin, web üzerinden kredi kartıyla
  paket satın alıp, toplu SMS ve ZİM (Zengin İçerikli Mesaj) gönderimi yaptığı, raporlarını alabildiği mesajlaşma platformudur.
 • Servisi kullanmak için bireysel ya da kurumsal bir Turkcell hattına sahip olmak gereklidir. Bu hatla https://mesajussu.turkcell.com.tr adresi üzerinden giriş yapıp telefonlarına gelen SMS’teki şifreyi girmeleri yeterlidir. Mesaj göndermeye başlamak için abonelik sözleşmesini online olarak imzalamaları gerekmektedir. Eğer şirket/ ya da marka adlarıyla mesaj başlığı almak isterlerse, şirketleri için ticari faaliyet belgesi, imza sirküleri ve vergi levhalarını yine platform üzerinden yükleyebilirler ve gerekli kontrol süreçlerinin ardından onaylanırsa mesaj göndermeye başlayabilirler.
 • Mesaj Üssü’ne üye olmak ücretsizdir. Toplu mesaj gönderimleriniz için platform içerisinden sunulan paketlerden satın alarak yapabilirsiniz. Paket ücretleri aşağıdaki şekildedir.
  • Paket Paket İçeriği Fiyat (vergiler dahil)
   Mini 1.500 SMS 59 TL (lansmana özel 45 TL kampanyalı fiyat)
   Midi 3.500 SMS 109 TL
   Maxi 7.500 SMS 219 TL
   Maxi Plus 15.000 SMS 409 TL
   Paketler 12 ay içerisinde kullanılmalıdır.
   12 ay içerisinde kullanılmayan SMS’ler silinecektir.
   Her SMS gönderimi 1 SMS tüketmektedir.
   İletilmeyen SMS’ler SMS paketinden düşülmez.
   Mesaj Üssü üzerinden kullanıcılar toplu SMS ve Zengin İçerikli Mesaj gönderimi yapabilmektedir. Bu gönderimlerde paketlerinden düşecek katsayı aşağıdaki gibidir.
   Toplu SMS: 1 kredi
   Zengin İçerikli Mesaj: 2 kredi

 • Turkcell Mesaj Üssü sayfası (https://mesajussu.turkcell.com.tr/) üzerinden bireysel ya da kurumsal Turkcell hattı ile üyelik yapan tüm Turkcell müşterileri kampanyadan faydalanabilir. Kampanya kapsamındaki 1000 adet hediye SMS müşterilerin Mesaj Üssü hesaplarına otomatik olarak tanımlanır.

 • Turkcell kurumsal ve bireysel müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir.

 • https://mesajussu.turkcell.com.tr adresi üzerinden üyelik işlemlerini gerçekleştiren müşteriler, online olarak abonelik sözleşmesini imzaladıktan sonra servisi kullanmaya başlayabilirler. Gönderimlerde şirket/ ya da marka mesaj başlığı kullanılmak istenirse ticari faaliyet belgesi, imza sirküleri ve vergi levhasının platform üzerinden yüklenmesi gerekmektedir. Aynı şekilde mesaj başlığı talebinin şirket yetkilisi tarafından yapılması gerekmektedir. Gerekli kontrol süreçlerinin ardından, onaylanırsa mesaj gönderimine başlanabilir.

 • Hediye kredileri anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Hediye krediler 3 ay içinde kullanılmalıdır, kullanılmayan krediler silinir.

 • Kampanya süresince 1000 SMS kredi hediye olarak yüklenecek, 3 ay sonunda otomatik olarak silinecektir. Kredi kartı ile satın alınan paketlerin ise iadesi yapılmamaktadır.

 • Kampanya süresince yüklenen 1000 SMS kredi ücretsiz olarak yüklenir. Ürün web sayfasından kredi kartı ile satın alınan paketlerin, adet ve vergiler dahil fiyat bilgisi şu şekildedir;

  Paket AdıAdet Fiyat
  Mini1.50059 TL (Lansmana özel 45 TL)
  Midi3.500109 TL
  Maxi7.500219 TL
  Maxi15.000409 TL

 • Kredilerinizi hem SMS hem de ZİM(Zengin İçerikli Mesaj) gönderimlerinde kullanabilirsiniz. SMS gönderimlerinde bakiyenizden 1 ,ZİM gönderimlerinde ise 2 kredi düşecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?