KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
200 DK HER YÖNE
%25 İndirim

Daha Fazla Bilgi

Kontratlı Hoş Geldiniz Hediye Dakika Paketleri’ni kullanan müşterilerimizdenseniz, güncel paket fiyatlarınız üzerinden %25 indirim alırsınız. Paket dışı kullanımlarınızda ise indirim almadan ücret ödemeye devam edersiniz.

Paket ve paket dışı yapılan konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tüm vergiler dahildir.

Kontratlı Hoş Geldiniz Hediye Dakika Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Kontratlı Hoş Geldiniz Hediye Dakika Kampanyası'ndan, en fazla 30 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala geçiren ve en fazla 6 aktif hattı bulunan şirketlere ait faturalı hat sahipleri yararlanabilir.
 • Full Star, Star, Star Gezgin, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko, Eko Paketiniz varsa, şirket yetkilinizin başvurusu sonrası kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Full Star, Star, Star Gezgin, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko, Eko, Paketiniz yoksa, şirket yetkilinizin kampanyaya ve pakete başvurusu sonrası, bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanya faydası olarak 29 TL değerindeki yurt içi her yöne geçerli olan 200DK Ek paketiniz de ücretsiz olarak verilir. 200DK Ek paket kulanımda önceliklidir.
532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Full Star, Star, Star Gezgin, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko, Eko, Paketlerinde birinde olan müşterilerimiz paket ücretini 12 ay boyunca %25 indirimli ödeyeceklerdir. Ayrıca 29 TL değerindeki yurt içi her yöne 200DK Ek paket ücretsiz olarak verilir ve kullanımda önceliklidir.
 • Şirket yetkilinizin Turkcell Noktaları veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine başvuruda bulunması yeterlidir.
  • Kontratlı Hoş Geldiniz Hediye Dakika Kampanyasından Full Star, Star, Star Gezgin, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko, Eko paketlerinden birinde bulunmak için 12 ay taahhüt veren, en fazla 30 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala geçiren faturalı hat sahipleri yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için şirketinize ait en fazla 6 aktif hattınızın olması gerekmektedir.

 • Full Star, Star, Star Gezgin, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko, Eko Paketiniz varsa şirket yetkilinizin başvurusu sonrası kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Full Star, Süper Star, Star, Star Gezgin, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko, Eko Paketiniz yoksa, şirket yetkilinizin kampanyaya ve pakete başvurusu sonrası bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kontratlı Hoş Geldiniz Hediye Dakika Kampanyası, en fazla 30 gündür yeni Tukcell kurumsal hat alan, hattını diğer operatörden Turkcell kurumsala taşımış veya hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala geçirmiş olan kullanıcılarımız için geçerlidir. Müşterilerimizin şirketine ait en fazla 6 aktif hattı olması gerekmektedir.

  Full Star, Star, Star Gezgin, Full Avantaj, Süper Avantaj, Avantaj, Full Eko, Süper Eko, Eko, paketlerinden birini alan müşterilerimiz, paketlerini 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinde, paket ücretini 12 ay boyunca %25 indirimli öderler. Ayrıca bu taahhüt karşılığında mevcut ses paketlerinize ek olarak 29 TL değerindeki 200DK Ek paket ücretsiz olarak verilir.

  Taahhüt süresi öncesinde kampanyadan çıkmak istediğiniz de ya da fatura döneminizi değiştirmek istediğinizde cezai bedel olarak o döneme kadar verilen indirimler ve ücretsiz faydalar bir sonraki faturanıza yansıtılır.

  Taahhüt süresi bitiminde güncel paket ücreti faturaya yansımaya başlayacaktır.

 • Kampanyaya katıldıktan sonra tarifenizi değiştirmeniz için önce kampanya aboneliğinizi sona erdirmeniz gerekir. Kampanya aboneliğinizi sonlandırdıktan sonra tarife değişikliği yapabilirsiniz. Kampanya aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda paket iptali yaptığınız için paketinizin indirim bedeli ve 200DK ek paket ücreti çarpı indirimden yararlandığınız ay kadar erken iptal ücreti ilk faturaniza yansıtılır.

  Kampanya faydası verilen paketlerden birine geçiş yaparsanız ve geçiş yapılan paket bulunduğunuz paketten üst paketse herhangi bir cezai bedel yansıtılmaz.

 • 200DK Ek paketiniz kullanım önceliğine sahiptir. Mevcut ses paketinizden önce yurt içi her yöne geçerli olan 200DK ek paketinizi kullanırsınız, paket bitiminde güncel ses paketiniz otomatik olarak aktiflenir.

 • Fatura borcu olup, hattı kapalı olmayan müşterilerimiz bu kampanyaya katılabilirler.

 • Kampanya koşullarından biri şirketinize ait en fazla 6 aktif hattın olmasıdır. Daha fazla hattınızın olması durumunda Kontratlı Hoş Geldiniz Paketleri Kampanyası'ndan faydalanabilirsiniz.

 • Kontratlı Hoş Geldiniz Hediye Dakika Kampanyası'ndan faydalanırken alt bir pakete geçmek istediginizde, ilk faturanıza kampanya süresince alınan indirim ve ücretsiz faydaların yarısı yansıtılır.

 • 200dk ek paketiniz varsa, sona erdiğinde güncel paketinizden kullanımınız başlar. Güncel paketiniz de sona erdiğinde paket aşım ücreti olan 46,25 kr/dk dan ücretlendirilmeye başlarsınız.

 • Şirket yetkilinizin Turkcell İletişim Merkezi veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine iptal başvurusunda bulunması yeterlidir.

 • Kampanyanız sona erdiğinde eğer 200dk ek paketiniz varsa iptal olur. Güncel paketinizdeki %25 indirim sona erer ve paketinizin güncel ücreti üzerinden ücretlendirilmeye başlarsınız.

 • Bir hat kampanyadan en fazla 5 kere farydalanabilir, kampanya devam ederken yapılan paketler arası geçişlerde bu adede dahil edilir.

 • Tercih ettiğiniz yeni paketin dakikalarından yararlanmaya devam edersiniz. Yeni paketinizin aylık sabit ücreti %25 indirimli olarak faturanıza yansır.

 • Kampanyanız sona erdiğinde ek 200dk paketinizde iptal olur. Dilerseniz 200dk ek paket alabilirsiniz.

 • Numara ve SIM kart değişikliği durumunda kampanyanız devam eder. Devir ve ÖTD de kampanyaznı iptal olur.

 • Kurumsal Kontratlı Hoş geldiniz Paketleri diğer kontratlı kampanyalar ile birleştirilemez.

 • Son 6 saatlik kullanımlarınız hariç kalan dakikalarınızı öğrenmek için KALAN yazıp, 2222'ye gönderebilirsinz.

 • Kullanmadığınız dakikalarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

 • Kullanabilirsiniz.

 • Şirket yetkilinizin Turkcell Noktaları veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine iptal başvurusunda bulunması yeterlidir.

 • Turkcell, Kurumsal Kontratlı Hoş geldiniz Paketleri fiyatları ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Ayrıca FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan yararlanamaz. Böyle bir durumda geçmiş kullanımlarınız İşteTarife üzerinden ücretlendirilerek tekrar size faturalandırılır.
Kapat
Yardım ister misiniz?