Daha Fazla Bilgi

 

  • Bizimle geçirdiğiniz bir yıla daha teşekkür etmek için, yıllık yurtiçi ses paketlerindeki kontratlarının son ayındaki ses hatlarınıza 3 ay boyunca geçerli, aylık 1 GB hediye! Hediye internet paketlerinizi kurumsal satış yetkilinizden talep edebilirsiniz. Kampanya hediyelerini 100 hatta kadar kullanabilirsiniz.
  • 27 Şubat itibari ile İşten Hediye İnternet Kampanyası kapsamında şirketinize, şirketinizin hat adetleri ile doğru orantılı olarak hediye internet sunulacaktır. Hediyeler 100GB ile sınırlıdır. Örneğin şirketiniz  10 hatlı ise kampanya kapsamında 10 GB, 20 hatlı ise 20 GB, 100 hatlı ise 100 GB, 500 hatlı ise 100 GB şeklinde hediye GB’lardan yararlanabilirsiniz. Şirket yetkilileri bu hediyeleri şirket çalışanlarına 3 ay boyunca geçerli aylık 1 GB olarak dağıtabilir.
  • Hediye GB’lardan her çalışan 1 kez yararlanabilir. Şirket yetkilileri çalışanlara hediyeleri kontratlarının son ayında verebilir. Şirket yetkilileri hediyelerin tanımlanmasını satış yetkilileri ya da Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden talep edebilirler.