KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
100 DK HER YÖNE
50 MB İNTERNET
50 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

 • İşte Kontrol servisi yurt içinde geçerli her yöne 100 dakika, 50 SMS ve 50 MB faydasıyla, 15.02.2024 tarihi itibari ile ücretsiz olarak sunulacaktır. 
 • 30.01.2024 tarihi itibari ile İşte Kontrol servisinde bulunan yurt içi her yöne 100 dakikaya ek olarak 50 SMS ve 50 MB eklenmiştir. Hattın ana paketi/tarifesi bittikten sonra 100 dakika, 50 SMS, 50 MB devreye girer, bu paketler de bittikten sonra kullanım durur, aşım engellenir. 
 • İşte Kontrol servisi, tüm faturalı ses hatlarına tanımlanabilir.  
 • İşte Kontrol servisine ücret ödeyen müşteriler için 15.02.2024 tarihi itibari ile otomatik olarak ücretsiz hale getirilecektir. 3 ay, 6 ay, 12 ay ücretsiz/hediye olarak sunulan İşte Destek Limitinde Durma servisindeki müşterilerin limitinde durma paketlerinin süresi dolunca otomatik olarak İşte Kontrol servisi tanımlanacaktır ve tanımlama sonrası hatta SMS gönderilecektir. 
 • Akıllı limit teknolojisi ile kullanıcıların paket içeriği bittiğinde ve üzerinde paket yoksa, kullanım yapılamaz ve paket aşımı engellenir.
 • Kullanıcılar "İşte Kontrol" yazıp 2200'a SMS göndererek , şirket yetkilileri kurumsal temsilcileri aracılığı ile tüm kullanıcılarına İşte Kontrol servisini tanımlatabilir. Servis iptalini sadece şirket yetkilileri yapabilir. 
 • İşte Kontrol, İPTAL edilmedikçe her fatura döneminde yenilenir/tekrarlanır. 
 • Katma değerli hizmetlerin alımı engellenmemiştir, tüm kullanıcılar faturaya yansıtacak şekilde alabilirler.
 • Kullanıcının; kendi hattını başka bir yurt içi GSM veya PSTN numarasına yönlendirmesi durumunda, abone her arandığında (arama süresinin bir önemi olmaksızın) 3,05 TL (vergiler dahil) ücretlenir ve bu ücret kullanım olarak şirket faturasına yansır.
 • Yurt dışında, kullanıcılar;
  • Tarifen Yurtdışında Geçerli özelliğinden yararlanan müşterilerde, hattın yurt içi tarifesi bittiğinde, Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği kapsamında ses ve data aşım ücretleri yansır. SMS kullanımları kısıtlanır. 
  • Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğinden yararlandıklarında, faturalarına ek olarak bu kampanyanın ücreti yansıyacaktır.
  • Akıllı Yurt Dışı Dünyası tekliflerinden yararlandığında, faturalarına ek olarak bu kampanya dâhilindeki ücretler yansıyacaktır.
  • Tekil yurt dışı paketlerinden yararlandığında, faturalarına ek olarak bu kampanyanın ücreti yansıyacaktır. Paketlerinin içeriği bittiğinde kullanımları durdurulur.
  • Paket içerikleri bittiğinde, kullanıcılar Rahat Ek Yurt Dışı paketlerinden satın alarak kullanıma devam edebilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız
 • Ücretsiz İşte Kontrol: İşte kontrol, İşte Destek Limitinde Durma, Esnaf Limitinde Durma, Mobil İnternet Limitinde Durma, Akıllı Fatura, Hediye Limitinde Durma kampanyaları/servisleri olmayan, kurumsal, faturalı, ses hattı, aktif statüde olan, tenure 6 ay üzerinde olan belirli aboneler ücretsiz olarak yararlanacaktır. Ücretsiz yararlanacak abonelerin üzerinde işte destek limitinde durma servisi, işte destek limitinde durma servisi veya mobil internet limitinde durma servisi var ise önce ücretli olan servis iptal edilmeli ardından ücretsiz servis tanımlanmalıdır. Ücretsiz İşte Kontrol servisinde yurt içinde geçerli, her yöne 100 dakika, 50 SMS ve 50 MB vardır. 100 dakika, 50 SMS ve 50 MB paketleri müşterinin ana paketi bittikten sonra devreye girer, bu paketler de bittikten sonra kullanım durur, aşım engellenir. Kampanya limitlerle sınırlıdır ve 25.01.2024 ile 25.02.2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya 3 aylıktır. 
 İŞTE KONTROL EK PAKETLER 30.01.2024 tarihi itibari ile abone alımına KAPATILMIŞTIR. Paketi kullanan abonelere SMS ile bilgi verilmiştir. 30.01.2024 tarihinde sonra işte kontrol ek paketler yerine şirket faturasına yansıtarak ek paket almak için Cepten İnternet  paketlerini, şahsi kredi kartı ile ek paket almak için İşte Benim Paketlerim sayfalarınızı inceleyebilirsiniz. 
 
532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi