Katılım Kriterleri

İşte Hoş geldin Hediye İnternet Kampanyası kapsamında; 5 adet ve üzeri hattı ile son 90 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell’e taşıyarak gelen veya Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alarak veya hattını son 30 gün içinde Turkcell bireysele taşıdıktan sonra Turkcell kurumsala devrederek gelen ve aşağıdaki paketlerden yararlanan müşterilerimize; İşte Avantaj 4, İşte Avantaj 6, İşte Avantaj 8, İşte Avantaj 10, İşte Avantaj Platin 15, İşte Süper 4, İşte Süper 6, İşte Süper Platin 8, İşte Süper Platin 10, İşte Süper Platin 15 paketleri için ilk 6 ay 5GB Hediye İnternet ; İşte Avantaj Platin 20, İşte Avantaj Platin Black 30, İşte Avantaj Platin Black 50, İşte Süper Platin 20, İşte Süper Platin Black 30, İşte Süper Platin Black 50, İşte Süper Platin Black 100 paketleri için ilk 6 ay 10GB hediye internet kampanya limitleri ile sınırlı olarak sunulacaktır.

Ücretlendirme

Yıllık abonelik

  • İşte Hoş geldin Hediye İnternet Kampanyası kapsamında; 5 adet ve üzeri hattı ile son 90 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell’e taşıyarak gelen veya Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alarak veya hattını son 30 gün içinde Turkcell bireysele taşıdıktan sonra Turkcell kurumsala devrederek gelen ve aşağıdaki paketlerden yararlanan müşterilerimize; İşte Avantaj 4, İşte Avantaj 6, İşte Avantaj 8, İşte Avantaj 10, İşte Avantaj Platin 15, İşte Süper 4, İşte Süper 6, İşte Süper Platin 8, İşte Süper Platin 10, İşte Süper Platin 15 paketleri için ilk 6 ay 5GB Hediye İnternet ; İşte Avantaj Platin 20, İşte Avantaj Platin Black 30, İşte Avantaj Platin Black 50, İşte Süper Platin 20, İşte Süper Platin Black 30, İşte Süper Platin Black 50, İşte Süper Platin Black 100, İşte Süper Platin Black 150 paketleri için ilk 6 ay 10GB hediye internet kampanya limitleri ile sınırlı olarak sunulacaktır.
  • Ücretlendirme periyodu internet kullanımlarında 1 kbps’dir.
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Paket dahilinde verilen faydalar bir sonraki aya devretmez.
  • İlgili hediye faydası veren paketten  farklı bir pakete geçilmesi durumunda hediye GB’lar anında sonlanır.
  • Kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Diğer
Müşteri Hizmetleri ve Satış yetkilisi