Daha Fazla Bilgi


 
 • 26 Şubat itibari ile  İşte Eko, İşte Avantaj, İşte Plus, İşte Ekstra, İşte Süper, İşte Star, İşte Ultra, İşte Platin Süper, İşte Platin Star ve İşte Platin Ultra paketleri abone alımına kapandığı için kampanya kapsamından çıkarılmıştır.
 • İşte Destek Paketleri Kampanyası, İşte Eko, İşte Avantaj, İşte Plus, İşte Ekstra, İşte Süper, İşte Star, İşte Ultra, İşte Platin Süper, İşte Platin Star ve İşte Platin Ultra paketlerine son 90 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell’e taşıyarak gelen veya Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alarak veya hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala devrederek gelen ve Turkcell’de kalmayı 12 ay taahhüt eden abonelerimiz ile mevcutta İşte Destek Eko, İşte Destek Avantaj, İşte Destek Plus, İşte Destek Ekstra, İşte Destek Süper, İşte Destek Star, İşte Destek Ultra, İşte Destek Platin Süper, İşte Destek Platin Black Star ve İşte Destek Platin Black Ultra paketlerine gelen ve 12 ay tüm taahhüt eden Turkcell faturalı kurumsal ses hattı sahibi abonelerimize sunulmaktadır.
 • Kontratsız (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi olmayan) müşterilerimiz ve yine 23 Ekim 2020 tarihi’nden itibaren kontratı sona erecek  (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi sona erecek olan) müşterilerimizin; paketlerinde bulunan ve  Fizy, TV+, Lifebox ve BiP servislerinin ücretsiz/promosyon olarak sunulduğu servislerin kullanımı sona erecektir. Bu servislere ilişkin sunulan Fizy ve Lifebox servislerine ait 5GB data faydası ilgili paket devam ettiği sürece kullanılabilecektir.”
  Kontratı (kampanya sözleşmesi ve/veya bağlayıcılık sözleşmesi) devam eden müşterilerimiz Fizy Başlangıç Üyeliği Kampanyası’ndan 31 Mart 2021 tarihine kadar yararlanabilir.
  23 Ekim 2020 tarihi itibariyle kontratı devam eden müşterilerimiz Fizy, TV+, Lifebox ve BiP servislerini kendi istekleriyle iptal ettikleri takdirde tekrar aynı ürünü tanımlamak isterlerse ücretsiz alamayacaklardır.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Aynı zamanda son 90 gün içerisinde 3 veya üzeri hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyarak gelen ve son 60 gün içerisinde hattını Turkcell’den diğer operatörlere taşımamış olup İşte Plus Hoş Geldin, İşte Ekstra Hoş Geldin, İşte Süper Hoş Geldin, İşte Star Hoş Geldin, İşte Ultra Hoş Geldin paketlerinde 12 ay kalmayı taahhüt eden müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında  müşterilerimiz aşağıdaki vergiler dahil fiyatlardan faydalanabilecektir:
  • İşte Plus Hoşgeldin 32,52TL
  • İşte Ekstra Hoşgeldin 42,72TL
  • İşte Süper Hoşgeldin 49,85TL
  • İşte Star Hoşgeldin 60,03TL
  • İşte Ultra Hoşgeldin 80,49TL

30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.

Kapat
Yardım ister misiniz?