KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2500 DK TURKCELL İÇİ
500 DK HER YÖNE
2500 DK ŞİRKET İÇİ
49 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

Turkcell'e Hoş Geldiniz Kampanyası'ndan yararlanan hatlar, 12 ay süresince, ayda sadece 49TL'ye şirkete kayıtlı hatlarla 2500dk, tüm Turkcell'lilerle 2.500dk ve her yöne 500 dakika konuşma şansını yakalıyor.

Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Turkcell'e Hoş Geldiniz Kampanyası'ndan, son 60 gün içinde; Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsal hatta taşıyan veya hattını Turkcell bireysel hattan Turkcell kurumsal hatta devreden müşteriler yararlanabilir. .

Kampanyanızı fatura kesim tarihinizden itibaren hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
532 ya da 0532 532 0000
 • Turkcell'e Hoşgeldiniz Kampanyası ile Turkcell’den yeni kurumsal hat müşterilerimiz, 12 ay boyunca ayda sadece 49 TL ödeyerek binlerce dakikalarca konuşabilirler.
 • Kampanyanızı fatura kesim tarihinizden itibaren hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • %18 KDV ve %25 ÖİV dahil ayda 49 TL karşılığında kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  Paket ve paket dışı yaptığınız konuşmalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir
 • Kampanya 14.08.2009-31.03.2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Turkcell'e Hoşgeldiniz Kampanyası'ndan, son 60 gün içinde; Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsal hatta taşıyan veya hattını Turkcell bireysel hattan Turkcell kurumsal hatta devreden hat sahipleri yararlanabilir.
  Kampanyadan yararlanan hatlar, 12 ay süresince, ayda sadece 49TL'ye şirkete kayıtlı hatlarla 2500dk, tüm Turkcell'lilerle 2.500dk ve her yöne 500 dakika konuşabilirler.
 • Ay içinde size verilen dakikalarınız kullanmadığınız takdirde silinir. Bir sonraki aya devretmez.
 • Size kampanyanız kapsamında verilen dakikaları aştığınızda İşteTarife üzerinden ücret ödersiniz. Buna göre Turkcell, sabit hatlarla ve diğer operatörlerle paket dakikalarınızı aşan görüşmelerinizde dakikasına tüm vergiler dahil 46,25 kuruş ödeme yaparsınız.
 • Kampanya kapsamındaki bedava dakikalarınızı konferans konuşmalarınızda kullanamazsınız.
 • Kampanyanızı sadece İşteTarife ile birlikte alabilirsiniz.
 • İşteTarife üzerinden yararlandığınız indirim bedeli, (tüm vergiler dahil) paketinizin kullanım süresinin başlangıç tarihinden, vazgeçtiğiniz tarihe kadar olan süre (ay bazında) ile çarpılır. Ortaya çıkan tutarın %1'i cayma bedeli olarak ilk faturanıza yansır.

 • Taahhütnameniz gereği 12 ay boyunca hatlarınızı devredemez, iptal edemez/ kapatamaz veya kampanyadan/tarifenizden çıkamazsınız. Aksi takdirde kampanyanızı kullanıldığınız her ay başına belirlenen erken iptal ücreti* faturanıza yansır.

 • 12 ay sonunda istediğiniz tarifeye geçebilirsiniz. Hiçbir beyanda bulunulmadığı takdirde, 1 Ağustos 2011’den önce kampanyaya katılan abonelerimizin tarifeleri otomatik olarak İşteTarife üzerinden, 1 Ağustos 2011’den sonra katılan abonelerimizin tarifeleri ise otomatik olarak Avantaj Paket üzerinden devam eder.
 • Kurumsal Kontratlı Paketler kampanyasından, Ofisten Ofise İndirimli, Ofisten Cebe FCT Kampanyası, Ofis Çözümleri Tarifesi, Kurumsal Ekominik, Kurumsal Kontratlı İndirim kampanyalarından yararlanan veya başka bir taahhütlü kampanyaya üye olan müşterilerimiz yararlanamaz.
  Ayrıca FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan yararlanamaz. Böyle bir durumda geçmiş kullanımlarınız, Ekomini tarifesinden ücretlendirilerek faturanıza yansıtılır.
 • Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Kapat
Yardım ister misiniz?