Daha Fazla Bilgi

Goller Cepte tek takım üyeliği 1 ay ücretsiz, daha sonra onay vermeniz durumunda 3 ay boyunca haftalık 1,75 TL yerine indirimli olarak 75 kuruş. Katılım:
Tüm Esnaf Paketlerini kullanan müşterilerimizin 1 ay ücretsiz Goller Cepte üyeliği otomatik olarak başlatılacaktır ve takım seçilmesi halinde takımının maçı sırasında SMS bildirimleri alınacaktır.

Kullanım:
Goller Cepte üyeliği sırasında, goller cepte içeriği için ayrıca data ücreti yansımaz.
Haftalık 1,75 TL olan Goller Cepte tek takım üyeliği servisi 4 haftalık ücretsiz hediye edilir. SMS gönderilir ve bu SMS’de 1 aylık ücretsiz abonelik hakkı kazandığı belirtilir. Ücretsiz aboneliği değerlendirmek, aktif etmek için gelen SMS, TAKIMADI yazarak cevaplandırılmalıdır. Spor Toto Süper Lig'teki takımlardan hangi takımı tutuyorsa, bu takımın adını yazarak cevaplamalı ya da mesaj yazarak 4515'e göndermelidir.
Takımının Digiturk LigTV'den canlı yayınlanan tüm maçlarının golleri üyeye maç anında gönderilir.
Maç olmayan haftalarda ise en iyi goller, en iyi frikikler, en güzel çalımlar gibi özel videolar gönderilir.

İptal:
Başlatılan paketi iptal etmek için IPTAL TAKIMADI yazıp 4515'e SMS gönderilmelidir.
SMS
 • TAKIMADI yaz 4515’e gönder
 • Diğer
 • Esnaf Paketleri'ne gelen abonelerin geldikten bir gün sonra abonelikleri otomatik başlayacaktır.
  • Kampanyadan mevcut faturalı esnaf paketlerini kullanan aboneler ve kampanya süresi boyunca faturalı esnaf paketlerine gelen aboneler faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında esnaf paketlerinde olan mevcut abonelere ve yeni gelen abonelere 1 ay boyunca ücretsiz, takip eden 3 ay boyunca da indirimli olarak Goller Cepte tek takım üyeliği verilmektedir.
  • Eğer mevcut Goller Cepte Paketi üyesi iseniz, ücretsiz paketiniz hattınıza tanımlanır, ücretsiz paket sürenizin bitiminde tarafınıza bilgi verilir ve önceki paketiniz kaldığı yerden devam eder.
   Bu şekilde mevcut Goller Cepte Paketi kullanıcıları, 1 aylık ücretsiz paketin ardından 3 aylık indirimli paketi kullanamazlar.
  • Esnaf Paketi, Ekonomik Esnaf Paketi, Esnaf 400, Esnaf 1400, Esnaf 2000, Esnaf 4000, Esnaf 6000 Paketlerindeki kontratlı ve kontratsız mevcut aboneler.
   Esnaf 400, Esnaf 1400, Esnaf 2000, Esnaf 4000, Esnaf 6000 Paketlerine kontratlı ve kontratsız yeni gelen aboneler.
  Kapat
  Yardım ister misiniz?