Daha Fazla Bilgi

Tüm vergiler dahil ayda sadece 32 TL ödeyerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Taahhüt Süresi Taksit Tutarı Cihaz Bedeli Servis Bedeli Kesilecek Fatura Bedeli
18 Ay 32 TL 20 TL 12 TL 360 TL

BasKonuş ile çevrenizdekilere kendi sesiniz ile anlık mesaj gönderebilir, aradığınız kişilerin durum bilgisi ile uygun olup olmadıklarını kolayca anlarsınız. İsterseniz ekibinize anlık bilgi alıp verebilir, toplu görüşmeyle toplantı yapabilir, son dakika randevularınızı zahmetsizce ayarlayabilirsiniz.

Bu kampanyayla 18 ay taahhüt vererek 3G destekli ve BasKonuş uyumlu Nokia E63’e ve sınırsız Baskonuş yapabileceğiniz servis aboneliğinden oluşan pakete çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
532 ya da 0532 532 0000
 • BasKonuş, kullanıcıların kendi aralarında sesli mesajlaşma yapmalarına olanak veren bir servistir. Bu servis ile birlikte, tek bir tuşa basılı tutarak kendi sesinizi karşı tarafa gönderebilirsiniz. BasKonuş ile tek bir kişi ile mesajlaşabildiğiniz gibi, önceden yaratılan gruplar ile de aynı anda konuşabilirsiniz.
 • BasKonuş, GPRS altyapısını kullanan bir servistir. Bu özelliği sayesinde, tüm Türkiye’de ve Turkcell’in GPRS uluslararası dolaşım anlaşması olduğu yerlerde kullanılabilir.
 • BasKonuş’u kullanabilmek için öncelikle abone olmanız gerekir. Abonelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra telefonunuzun ayarlarını yapıp servisten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Abone olmak için BASKONUS ABONE yazıp 2222’ye gönderebilir, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Turkcell Noktaları’na başvurabilirsiniz.
 • BasKonuş servisini anlık, hızlı sesli iletişim ihtiyacı olan herkes kullanabilir. Tek tuşla, anında ve kolay sesli iletişim kurabilir. İsterseniz bir, isterseniz 100 kişiye aynı anda ulaşabilirsiniz.
 • Kurumsal BasKonuş Kampanyası, katılma şartlarını sağlayan kurumsal müşterilerin 18 aylık taahhüt karşılığında taksitle 3G destekli ve Baskonuş uyumlu Nokia E63 cihaz ve indirimli Baskonuş aboneliğini birlikte alabildikleri bir kampanyadır. 18 aylık taahhüt süresince her ay faturada cihaz bedeli taksidi ve Baskonuş servis bedeli ayrı kalemler olarak görünecektir.
 • Kampanya taahhütnamesi, imza sirküleri, kimlik fotokopisi, vekil iseniz vekaletname ile Turkcell Mağazaları’ne başvurmanız gerekir.
 • 6 aydan uzun süredir faturalı hatta sahip ve ödenmemiş faturası bulunmayan Kurumsal Faturalı Turkcell'liler bu kampanyadan yararlanabilir.
  Faturasız kurumsal hatlar, data hatları ve başka bir kontratlı kampanyadan yararlanan hatlar kampanya kapsamı dışındadır.
 • Yararlanacağınız, Cihazlı BasKonuş Kampanyası başvurunuzun onayıyla beraber hemen başlar.
 • Cihazlı BasKonuş Kampanyası 31.5.2012 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya bitiş tarihine kadar kampanyaya katılabilirsiniz. Son gün katılsanız bile aylık abonelik ücreti ile BasKonuş destekli cihaz ve sınırsız BasKonuş teklifinden yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlandığınız hattınızı devrettiğinizde iptal olur. 1 hattınızla kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilirsiniz. Kampanya sırasında kayıtlı numaranızı değiştirseniz de kampanyanız devam eder. Kampanya süresince fatura kesim tarihinizi değiştirebilirsiniz.
 • Taahhüt süresi dolmadan kampanyadan çıkmanız ve kampanyalı BasKonuş aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda kampanya kapsamında, erken iptal ücreti olarak, kalan ay* taksit bedeli alınacaktır.
 • Turkcell'e yazılı olarak bildirmek koşuluyla şirket içerisinde farklı bir kurumsal faturalı Turkcell hattına kampanyayı devredebilirsiniz. Şirket içi devir durumunda kampanya kaldığı yerden devam eder, en başta teslim edilen cihaz dışında yeni bir cihaz daha verilmez.
 • Sınırsızdır. Belirli bir limiti bulunmamaktadır.
 • BASKONUS ABONE IPTAL yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Turkcell Noktaları’na danışabilirsiniz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kapat
Yardım ister misiniz?