KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
%20 İndirim

Daha Fazla Bilgi

 • Tüm ürünlerde liste fiyatı üzerinden %20 indirim
 • Kurumsal Kimlik Paketi: (Bu paket Turkcell’li kuruluşlara özel fiyatlandırmayla sunulur.)
  • Paket içeriği :
  • 1000 adet Antetli Kağıt
  • 1000 adet Antetli Zarf,
  • 1000 adet Kartvizit Liste Fiyatı :850.-tl+kdv
  • Turkcell fiyatı : 500.-tl+kdv
 • 2000 TL ve üzeri alışverişlerde %20+%10 ekstra indirim.
 • Mini Paket Bu paket 1.000 TL-1999.-TL arasındaki alışverişleri kapsar. Turkcell’lilere %20+%5 avantaj sağlar.
 • Kampanya, Kutup Yıldızı Reklam’da geçerlidir. a. Kampanya dahilinde yapılacak olan baskılı ürünler, yararlanıcıların, son onay maili, faksı veya talimatıyla üretilecektir. Son onaydan sonra üretim başlamış sayılır ve değişiklik yapılamaz. b. Kampanya, dahilinde yapılacak olan baskılı ürünlerde yararlanıcı; varsa baskı için pantone rengini Kutup Yıldızı Reklam’a bildirmek zorundadır. Pantone kodları belirtilmeyen baskılarda Kutup Yıldızı Reklam sorumlu tutulamaz.
 • a. Kampanya kapsamında basılacak ürünlerin grafik, tasarım ve modellemeri kampanyadan yararlanacak firmalara aittir. Yararlanıcılar bunları digital ortamda Kutup Yıldızı Reklam’a vermekle mükelleftir. b. Bu kampanya başka kampanya, promosyon ve tekliflerle birleştirilemez. Bu kampanya yalnızca, Turkcell şirket hattı sahiplerine özeldir. c. Kampanya kapsamında sadece baskı bedeli ve standart malzeme (baskıda kullanılacak kağıt, ve materyaller) bedeli üzerinden indirim verilecektir, farklı kağıt ve malzeme türleri, grafik ve tasarım hizmetleri v.b. talep edildiği takdirde doğabilecek ekstra ücretler indirim kapsamında değildir.
 • Bazı koşullar Kutup Yıldızı Reklam’ın kontrolü dışındadır; bu koşulların Memnuniyet Garantisi kapsamına girmesi mümkün değildir. Şu durumlarda sorumluluk kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz: Müşteri tarafından yapılan yazım, noktalama ya da dilbilgisi hataları, yüklenen görsellerin yetersiz ya da düşük çözünürlüğü, belgenin oluşturulması sırasında müşterinden kaynaklanan tasarım hataları, kâğıt özellikleri, miktar ya da ürün tipi gibi müşteri tarafından belirlenen tercihler, müşteriye teslim edildikten sonra üründe oluşan hasarlar. Siparişinizi vermeden önce mutlaka tasarımınızı dikkatle gözden geçirin ve her tür hatayı düzelttiğinize emin olun. Kutup Yıldızı Reklam, müşterileri tarafından hazırlanan belgeleri baskı öncesinde kontrol etmez. Baskı üretim süreleri yapılacak siparişin niteliğine, miktarına ve ithalatçı tedarikçilerin durumuna göre farklılık gösterebilir.
 • Ürünlerinizde kullanacağınız yazı, görsel, slogan v.b. gibi argumanları, kullanım koşulları, ithalat ve ihracat mevzuatı da dâhil olmak üzere, yerel yasa ve yönetmeliklere uygun olarak sorumlu bir biçimde kullanacağınızı kabul edersiniz. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, ürünlerinizde kullanacağınız argümanların içeriği, içeriğin herhangi bir bölümü; bir ticari marka ya da hizmet markası olarak, ve herhangi bir pornografik amaç veya kullanım ya da yasa dışı amaç veya kullanım için, herhangi bir kişinin adının lekelenmesi, herhangi bir kişinin gizlilik ya da tanıtım haklarının ihlâl edilmesi, herhangi bir kişi ya da varlığın herhangi bir telif, ticari isim, ticari marka, hizmet markası ya da diğer fikri mülkiyet haklarının ihlâl edilmesi amacıyla kullanılamaz. Kutup Yıldızı Reklam kanunsuz, taciz edici, hakaret, tehditkâr, zararlı, müstehcen, kötü niyetli ve kasıtlı ya da diğer şekillerde uygunsuz ve sakıncalı ürünler üretmek için zorlanamaz. Bu tür durumlarda Kutup Yıldızı Reklam yararlanıcılara verdiği hizmeti durdurma ve sonlandırma hakkına sahiptir
 • Yararlanıcılar, basılmasını istedikleri ürünlerde kullanacakları her türlü görsel, grafik, metin ya da diğer türden malzemeyle birleştirerek ürüne dâhil etmiş oldukları içeriğin kullanımından sorumludurlar. Sahiplerinden geçerli yetkilendirmeniz olmadığı sürece ürünlerinize herhangi bir üçüncü kişiye ait herhangi bir metin, görsel, tasarım, ticari marka, hizmet markası ya da herhangi bir telifli eseri dâhil etmeyeceğinizi kabul edersiniz. Ürünlerinizin, herhangi bir üçüncü kişinin herhangi bir hakkını, telif, ticari marka, tanıtım ya da gizlilik hakkı da dâhil olmak üzere, ihlâl etmediğinin, ve herhangi bir üçüncü kişiye karşı saldırgan ya da adını lekeleyici nitelikte olmadığının, ve üçüncü kişilere ait malzemelerin ürünlerinizde yer alması için gerekli tüm haklara veya izinlere sahip olduğunuzun güvencesini verirsiniz. Bu kampanya dahilinde vereceğiniz söz konusu siparişi vermeniz için gereken her tür izin, hak ve yetkiye sahip olduğunuzun güvencesini verir ve Kutup Yıldızı Reklam’ı, ürünleri sizin adınıza üretmesi için yetkilendirirsiniz
 • Kutup Yıldızı Reklam’a bastıracağınız ürünlerde kullanacağınız içeriğin; bazı bölümler, lisanslı olarak aldığınız tüm tarafları, bunların yöneticilerini, yetkililerini ve çalışanlarını, her türlü iddia, yükümlülük, zarar, maliyet ve gidere karşı, bu Kullanım Koşullarını ihlâlinizden; ya da ürüne dâhil etmiş olduğunuz herhangi bir metin, fotoğraf, görsel, grafik ya da diğer türden malzemeden ve malzemeyle ilişkili olarak ortaya çıkan herhangi bir dava, iddia ya da talep sonucunda doğan makul ölçüdeki yasal ücret ve giderler de dâhil olmak üzere, tüm zararları tazmin edeceğinizi kabul edersiniz.
SMS
 • ISTEKAZAN yaz 2222’ye gönder
 • Diğer
  • 0212 325 41 72
  Kapat
  Yardım ister misiniz?