Daha Fazla Bilgi

BİLGİSAYARDAN LİFECELL İNTERNET PAKETLERİ

PAKETÜCRETSÜRE
AYIN İLLERİ 1 GB*25 TL12 AY
LIFECELL 5 GB45 TL12 AY
LIFECELL 10 GB55 TL12 AY
LIFECELL 15 GB65 TL12 AY
LIFECELL 25 GB85 TL12 AY
LIFECELL 50 GB125 TL12 AY
LIFECELL 100 GB199 TL12 AY
LIFECELL 150 GB503 TL12 AY
LIFECELL 250 GB772 TL12 AY
LIFECELL 500 GB1475 TL12 AY

BILGISAYARDAN TAM GAZ PAKETLERİ**

PAKETÜCRETSÜRE
BİLGİSAYARDAN TAM GAZ 10 GB45 TL12 AY
BİLGİSAYARDAN TAM GAZ 15 GB55 TL12 AY
BİLGİSAYARDAN TAM GAZ 25 GB65 TL12 AY
BİLGİSAYARDAN TAM GAZ 50 GB105 TL12 AY

 • *Ayın İlleri 1 GB paketinden son 30 günde için hattını aktiflemiş, hattını diğer operatörlerden taşımış veya Turkcell bireysel hattını kurumsala geçirmiş aboneler yararlanabilir.
 • **Bilgisayardan Tam Gaz paketlerinden sadece son 60 gün içinde 2 ve üzeri mobil geniş bant hattını aktiflemiş aboneler yararlanabilir.
 • Bu kampanyadan kurumsal faturalı Mobil Geniş Bant, HSCSD veya ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
 • Paketinizin kotasını doldurursanız ek paketlerimiz ile internete bağlanmaya devam edebilirsiniz. Ek paketler talep edildiği anda tanımlanır, 1 ay bitiminde sonlanır ve yenilenmez. Ek paketler ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.
 • Paketinizin kotası dolduğunda “paketim limitinde dursun, daha fazla kullanmayayım” diyorsanız Limitinde Durma opsiyonunu almak için LD yazın 2222’ye gönderin. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı İnternet Paketi’ni 12 fatura dönemi boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak 12 fatura dönemi süresince yenilenecektir ve ilk fatura dönemi sonrasında faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
 • Abone kampanya kapsamında seçtiği paketteyse paket anında başlar. Farklı bir tarife/pakette ise fatura kesiminde başlar.
 • Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, paketin tanımlandığı tarihten kampanyanın iptal edildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa iptalin gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak bir sonraki faturanıza yansıtılır.
 • Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir. Kampanyadan faydalanan hat kontratsız olarak sunulan Lifecell Paketlerden faydalanamaz. Ek paket alınabilir.
 • Paketinizde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez, ücretsizdir.
 • Paketiniz şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, BlackBerry cihazları tarafından kullanılan BlackBerry erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Tarifenizdeki tüm interneti yurt dışında otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Kurumsal Kontratlı İnternet Paketleri Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

CEPTEN INTERETNET PAKETLERI

PAKETÜCRETSÜRE
AYIN İLLERİ 1 GB9 TL12 AY
TURBO 250 MB14 TL12 AY
TURBO 500 MB19 TL12 AY
TURBO 2 GB39 TL12 AY
TURBO 5 GB59 TL12 AY
TURBO 10 GB69 TL12 AY
TURBO 20 GB109 TL12 AY

 • Aboneler cepten mobil internet paketlerinde ilk fatura döneminde "paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) * paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır ve kampanyası taahhüt süresi sona erdiğinde fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.
Turkcell Kurumsal Satış
Turkcell Çözüm Ortakları
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı İnternet Paketi’ni 12 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
  Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
  %50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketlerinden en az 5 ses hattını en fazla 30 gündür diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

 • Cepten mobil internet paketleri anında aktiflenecektir, hattınıza gönderilecek aktiflenme SMS’i ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Bilgisayardan mobil internet abonesi kampanya kapsamında seçtiği paketteyse paket anında başlar. Farklı bir tarife/pakette ise fatura kesiminde başlar.

 • Kurumsal Faturalı Hat sahibi müşterilerimiz, kampanyadan yararlanabilir.
  %50 Katalog 2 GB-5 GB-10 GB paketlerinden en az 5 ses hattını son 30 gündür diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir. Yeni İŞTECEP Kampanyasından faydalanarak; TeknoÇek seçeneğini seçmiş olan firmaların, TeknoÇek Kapsamındaki TeknoPuanları atadığı özel şifre yetkilisi, Kurumsal Online İşlemlere girerek Cepten 2 GB, 5 GB, 10 GB paketlerini ve Bilgisayardan 2 GB, 5 GB ve 15 GB paketlerini 24 ay kullanmayı taahhüt ederek aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %50 indirimli alabilirler. Özel şifre yetkilisinin ilk alışverişinden itibaren sadece 30 gün için geçerli olmak üzere; cepten paketler firmanın üzerinde cepten internet paketi olmayan hatlarına, bilgisayardan paketler ise firmanın üzerinde bilgisayardan internet paketi olmayan hatlarına sunulacaktır.


 • Hayır, yararlanamamaktadır.

 • KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Dijital Operatör Uygulaması'ndan ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz.
  İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

 • İnternet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez
  • Turbo Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Kurumsal Turbo Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.
 • Numara değişikliğinde ve tarife değişikliğinde devam eder. Devir, numara taşıma, hat kapama ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur.

 • Evet. Limitinde Durma opsiyonu hattınızın tüm data kullanımının hızını 1 kbps’ye düşürür. Bu durumda e-posta kullanımlarınızın da hızı durdurulacaktır.

  • 1 kere alt pakete geçiş yapılabilir, üst pakete geçiş sınırı yoktur. İşte Cep data paketli aboneler kendi aralarında geçiş yapabilrler.
  • Cepten mobil internet paketlerindeDeğişiklik online devreye girer ve ilk paketin tam ücreti, geçiş yaptığınız paketin ise "(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) x paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” olarak toplam ücret yansıtılır. bir sonraki fatura dönemi itibarı ile geçiş yaptığınız paketiniz ile tam ücret ödeyerek devam edersiniz. Önceki paketten kalan kullanım hakkı son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder.
  • Bilgisayardan mobil internet paket değişiklikleri fatura kesim tarihinde devreye girer.
  • Değişiklik, müşteri hizmetlerinden yapılabilir.
  • Üst paket ve alt paket geçiş işlemi yapılırken herhangi bir belge almaya gerek yoktur.
  • Paket değişikliği işleminden sonra yeniden paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir.
  • 4GB paketten 4GB limitinde duran pakete geçiş yapılabilir.
  • Kampanya kapsamındaki Paketler kendi aralarında (%50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketleri hariç), %50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketleri ise diğer ikisinden biriyle paket değişikliği yapabilir.
 • İptal talebi verdiğiniz zaman kampanyanız iptal olur. Kampanya kapsamında satın alınan hattın kampanya süresi içinde iptal edilmesi, kampanyadan ayrılmak istenmesi, hattın başka operatöre taşınması, faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, hattın borcundan dolayı kullanıma kapatılması veya ödeme tipi değişikliği hallerinde, bir sonraki ay erken iptal ücreti yansıtılacaktır.

  Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, o fatura dönemi dahil verilen indirimler toplamı bir sonraki faturanıza uygulanır.

  Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Kampanya bitiminde kullanılmakta olan Turbo internet paketinin kampanyasız (kontratsız) fiyatı üzerinden ücretlendirilerek kullanmaya devam edebilirler.
 • Taahhüt süreniz dolduğunda cep telefonunuza bilgi SMS'i gönderilir.

 • Turkcell, Kontratlı İnternet Paketleri’nin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Turkcell, kampanyalarının koşul ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Kapat
Yardım ister misiniz?