Daha Fazla Bilgi

 • Kontratlı İnternet Paketleri kampanyası altındaki Ayın illeri 1GB, Turbo 250MB, Turbo 500MB, Turbo 2GB, Turbo 5GB, Turbo 10GB, Turbo 20GB paketleri 13.06.2024 tarihi itibari ile yeni abone alımına kapatılacaktır. Kontratlı müşteriler kontrat sonuna kadar paketlerini kullanabilir, kontrat sonunda kontratsız Turbo paketleri tercih edebilir. 
 • Ayın İlleri 1 GB paketinden son 30 günde için hattını aktiflemiş, hattını diğer operatörlerden taşımış veya Turkcell bireysel hattını kurumsala geçirmiş aboneler yararlanabilir.
 • Bu kampanyadan kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketinizin kotası dolduğunda “paketim limitinde dursun, daha fazla kullanmayayım” diyorsanız Limitinde Durma opsiyonunu almak için LD yazın 2222’ye gönderin. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı İnternet Paketi’ni 12 fatura dönemi boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak 12 fatura dönemi süresince yenilenecektir ve ilk fatura dönemi sonrasında faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
 • Abone kampanya kapsamında seçtiği paketteyse paket anında başlar. Farklı bir tarife/pakette ise fatura kesiminde başlar.
 • Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, paketin tanımlandığı tarihten kampanyanın iptal edildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa iptalin gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak bir sonraki faturanıza yansıtılır.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
KONTRATLI CEPTEN INTERNET PAKETLERI
PAKETÜCRETSÜRE
AYIN İLLERİ 1 GB9,18TL12 AY
TURBO 250 MB14,28 TL12 AY
TURBO 500 MB19,38 TL12 AY
TURBO 2 GB39 78TL12 AY
TURBO 5 GB60,18 TL12 AY
TURBO 10 GB70,37 TL12 AY
TURBO 20 GB111,17 TL12 AY
 • Aboneler cepten mobil internet paketlerinde ilk fatura döneminde "paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) * paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır ve kampanyası taahhüt süresi sona erdiğinde fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.


Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Turkcell Kurumsal Satış
Turkcell Çözüm Ortakları
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı İnternet Paketi’ni 12 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
  Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
  %50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketlerinden en az 5 ses hattını en fazla 30 gündür diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

 • Cepten mobil internet paketleri anında aktiflenecektir, hattınıza gönderilecek aktiflenme SMS’i ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Bilgisayardan mobil internet abonesi kampanya kapsamında seçtiği paketteyse paket anında başlar. Farklı bir tarife/pakette ise fatura kesiminde başlar.

 • Kurumsal Faturalı Hat sahibi müşterilerimiz, kampanyadan yararlanabilir.
  %50 Katalog 2 GB-5 GB-10 GB paketlerinden en az 5 ses hattını son 30 gündür diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir. Yeni İŞTECEP Kampanyasından faydalanarak; TeknoÇek seçeneğini seçmiş olan firmaların, TeknoÇek Kapsamındaki TeknoPuanları atadığı özel şifre yetkilisi, Kurumsal Online İşlemlere girerek Cepten 2 GB, 5 GB, 10 GB paketlerini ve Bilgisayardan 2 GB, 5 GB ve 15 GB paketlerini 24 ay kullanmayı taahhüt ederek aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %50 indirimli alabilirler. Özel şifre yetkilisinin ilk alışverişinden itibaren sadece 30 gün için geçerli olmak üzere; cepten paketler firmanın üzerinde cepten internet paketi olmayan hatlarına, bilgisayardan paketler ise firmanın üzerinde bilgisayardan internet paketi olmayan hatlarına sunulacaktır.


 • Hayır, yararlanamamaktadır.

 • KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Turkcell Uygulaması'ndan ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz.
  İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

 • İnternet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez
  • Turbo Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5,10 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5,10 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 203,98 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Kurumsal Turbo Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.
 • Evet. Limitinde Durma opsiyonu hattınızın tüm data kullanımının hızını 1 kbps’ye düşürür. Bu durumda e-posta kullanımlarınızın da hızı durdurulacaktır.

 • Numara değişikliğinde ve tarife değişikliğinde devam eder. Devir, numara taşıma, hat kapama ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur.

  • 1 kere alt pakete geçiş yapılabilir, üst pakete geçiş sınırı yoktur. İşte Cep data paketli aboneler kendi aralarında geçiş yapabilrler.
  • Cepten mobil internet paketlerindeDeğişiklik online devreye girer ve ilk paketin tam ücreti, geçiş yaptığınız paketin ise "(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) x paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” olarak toplam ücret yansıtılır. bir sonraki fatura dönemi itibarı ile geçiş yaptığınız paketiniz ile tam ücret ödeyerek devam edersiniz. Önceki paketten kalan kullanım hakkı son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder.
  • Bilgisayardan mobil internet paket değişiklikleri fatura kesim tarihinde devreye girer.
  • Değişiklik, müşteri hizmetlerinden yapılabilir.
  • Üst paket ve alt paket geçiş işlemi yapılırken herhangi bir belge almaya gerek yoktur.
  • Paket değişikliği işleminden sonra yeniden paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmesi gerekmektedir.
  • 4GB paketten 4GB limitinde duran pakete geçiş yapılabilir.
  • Kampanya kapsamındaki Paketler kendi aralarında (%50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketleri hariç), %50 Katalog 2 GB - 5 GB - 10 GB paketleri ise diğer ikisinden biriyle paket değişikliği yapabilir.
 • İptal talebi verdiğiniz zaman kampanyanız iptal olur. Kampanya kapsamında satın alınan hattın kampanya süresi içinde iptal edilmesi, kampanyadan ayrılmak istenmesi, hattın başka operatöre taşınması, faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, hattın borcundan dolayı kullanıma kapatılması veya ödeme tipi değişikliği hallerinde, bir sonraki ay erken iptal ücreti yansıtılacaktır.

  Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, o fatura dönemi dahil verilen indirimler toplamı bir sonraki faturanıza uygulanır.

  Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Taahhüt süreniz dolduğunda cep telefonunuza bilgi SMS'i gönderilir.

 • Kampanya bitiminde kullanılmakta olan Turbo internet paketinin kampanyasız (kontratsız) fiyatı üzerinden ücretlendirilerek kullanmaya devam edebilirler.
 • Turkcell, Kontratlı İnternet Paketleri’nin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Turkcell, kampanyalarının koşul ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız