Daha Fazla Bilgi

  • 5-18 Ağustos tarihleri arasında geçerli olmak üzere, TYG ve TYG 2 tekliflerinin geçerli olduğu ülkelerde ilk kullanımla aktiflenen 1 saat geçerli 1 GB Data ve 60 Dakika Ses içeren paket abonelere otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Paket içeriğindeki dakika faydası arama, aranma ve sms kullanımlarında geçerlidir. Aramalarda hediye dakikalar bulunduğu ülke ve Türkiye yönüne kullanılabilir. Abonelerin 1 saatlik kullanım süresini doldurması veya 1 saat içinde faydayı tüketmesi halinde sonraki kullanımları bulundukları ülkede geçerli olan yurt dışı ücretlendirme metodu üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Abonenin paketinin bitmesi durumunda bulunduğu ülkenin Otomatik Tarifen Yurt Dışında geçerli özelliğinden yararlanır.
  • Otomatik Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğini iptal etmiş aboneler, satın almaları halinde Akıllı Yurt Dışı üzerinden ücretlendirilir, Akıllı Yurt Dışı paketi satın almayan aboneler ise Standar Dünya Tarifesi'nden ücretlendirilmeye devam eder. 
  • Kampanyadan bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilir. Tekrarsız bir pakettir.Kampanyadan koşulları sağladığı takdirde sadece 1 kere yararlanılır.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket, sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
  • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş bant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
Turkcell TYG ve TYG 2 tekliflerinin geçerli olduğu ülkelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
TYG Geçerli Ülkeler: Almanya, ABD, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler), Bruney, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Ekvator, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsviçre, İtalya, Kanada, Katar, Kıbrıs, Kosova, Lihtenştayn, Macaristan, Makedonya, Malta, Mısır, Monako, Montserrat, Nepal, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovenya, Ukrayna, Yeni Zelanda, Yunanistan.
TYG 2 Geçerli Ülkeler: Azerbaycan, Bangladeş, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Brezilya, Danimarka, Ermenistan, Estonya, Finlandiya, Güney Kore, Gürcistan, Hong Kong, Irak, İran, İsrail, İsveç, İzlanda, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kosta Rika, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makao, Malezya, Moldova, Nijer, Norveç, Panama, Singapur, Slovakya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus ve Uruguay.

Paket dahili faydalar yurt dışında geçerlidir.
Diğer
88 ülkede 5-18 Ağustos tarihleri arasında ilk kullanımla birlikte ücretsiz olarak tanımlanır.
Kapat
Yardım ister misiniz?