Daha Fazla Bilgi

Masraflarını Azaltmak İsteyen Esnafımıza Can Suyu; 

Akaryakıt alımında %4'ten başlayan indirim fırsatı Turkcell HesApplı'dan! Üstelik hattını kurumsala taşıyan esnafımıza hat başına 50 TL hediye akaryakıt! 

  • Akaryakıt indiriminden faydalanabilmek için hesappli.com adresinden ücretsiz kayıt olmanız yeterli. 
  • Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında geçerli 50 TL değerinde hediye kazanmak için tıklayınız.

Turkcell Superonline’lı esnafımıza can suyu olsun diye, dükkanının interneti 3 ay Turkcell’den. 3 ay ücretsiz Fiber ya da DSL kampanyalarımız ile esnafımız faturayı dert etmez, interneti kesilmez. 

Esnafımız cep telefonunu gönül rahatlığıyla kullanabilsin diye ihtiyacına özel hediyeler Turkcell'den. 
  • Size Özel GB Hediyeleri için tıklayınız.
  • Kontrat Sonu Hediye Kampanyası ile Turkcell’le kontratınız bitse de hediyeleriniz bitmez! Kontratı biten esnafımıza can suyu olsun diye 2 ay boyunca 10 GB’a varan internet koşulsuz, şartsız hediye. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Satışlarını Artırmak İsteyen Esnafımıza Can Suyu;

Canla başla çalışan esnafımız, gelin müşterilerinize iyi haberlerinizi birlikte verelim. Mesaj Üssü ile müşterilerinize firma adınızla toplu mesaj gönderin, hepsine güzel haberlerinizi iletin. Üstelik Mesaj Üssü’ne yeni abone oluyorsanız aldığınız paketin 2.si Turkcell'den hediye!

532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
Kapat
Yardım ister misiniz?