Daha Fazla Bilgi

Satışlarını Artırmak İsteyen Esnafımıza Can Suyu;

Canla başla çalışan esnafımız, gelin müşterilerinize iyi haberlerinizi birlikte verelim. Mesaj Üssü ile müşterilerinize firma adınızla toplu mesaj gönderin, hepsine güzel haberlerinizi iletin. Üstelik Mesaj Üssü’ne yeni abone oluyorsanız aldığınız paketin 2.si Turkcell'den hediye!

Masraflarını Azaltmak İsteyen Esnafımıza Can Suyu; 

Akaryakıt ve Elektrik Faturalarınız için Faydalarımız;

HesApplı ve Enerjicell kampanyalarımız ile esnafımızın akaryakıt ve elektrik masraflarını azaltıyoruz. Akaryakıt harcamalarınızda %4’ten, elektrik faturalarınızda %10'dan başlayan indirim fırsatı sunuyor, iki hizmetten birlikte faydalandığınızda ek indirim avantajları sağlıyoruz.

  • Enerjicell ve HesApplı hizmetlerimizi birlikte kullanan müşterilerimiz elektrik faturalarında %12 indirim ve akaryakıt harcamalarından %5'ten başlayan indirimlerlerden yaralanabilir. 
  • Numarasını İşte Avantaj paketlere taşıyarak Enerjicell aboneliğini başlatan müşterilerimiz  elektrik faturalarındaki indirimine ek olarak 3 ay boyunca 2GB hediye internet kazanır. 
  • Numarasını İşte Avantaj 8 ve üzerindeki paketlere taşıyarak HesApplı'ya kayıt olan müşterilerimiz akaryakıt indirimine ek olarak hat başına 50 TL hediye akaryakıt kazanabilir! Akaryakıt kampanyası limitlerle sınırlıdır. 
  • Enerjicell ile elektrik faturalarınız için sunduğumuz avantajlar için Enerjicell Çözüm Merkezimizi: 0850 206 0 206 arayabilirsiniz.
  • HesApplı ile akaryakıt alımında için sunduğumuz avantajlar için tıklayınız.
  • Numara taşımaya özel elektrik ve akaryakıt faydalarımız için tıklayınız. 

Dükkan İnternetiniz için Faydalarımız;

Turkcell Superonline’lı esnafımıza can suyu olsun diye, dükkanının internetinde limitleri kaldıran kampanyalar Turkcell’den. Limitsiz Fiber ya da DSL kampanyalarımız ile esnafımız faturayı dert etmez, interneti kesilmez. 

Mobil İnternet Kullanımınız için Faydalarımız;
Esnafımız cep telefonunu gönül rahatlığıyla kullanabilsin diye ihtiyacına özel hediyeler Turkcell'den. 
  • Size Özel GB Hediyeleri için tıklayınız.
  • Kontrat Sonu Hediye Kampanyası ile Turkcell’le kontratınız bitse de hediyeleriniz bitmez! Kontratı biten esnafımıza can suyu olsun diye 2 ay boyunca 10 GB’a varan internet koşulsuz, şartsız hediye. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi