Daha Fazla Bilgi

TC Kimlik Numarasını Turkcell’e ileten kurumsal faturalı hat sahibi müşterilerimiz, katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle yurt içinde geçerli olacak 2 GB hediye kazanacaklardır. Aboneye, tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya otomatik tanımlanacak ve bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Kampanyaya katılımı için ekstra bir başvuru gerekmemektedir.

  • Paket bitiminde mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
  • Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş veya; Turkcell TV, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır.

 

532 ya da 0532 532 0000
Kapat
Yardım ister misiniz?