Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanya başladığında SMS ile müşterilere bilgi verilecektir. Kampanyaya Şirketim Fırsatlar menüsünün altında yer alan Bana Özel sayfasındaki "Kampanyaya Katıl" butonuna basarak katılabilirsiniz. İlk 1000 kişi arasına girdiğinizde aynı ekranda hediye kodu görüntülenecektir.

Hediyeler ve Kullanım Koşulları Nedelerdir?

 • Migros hediye çeki; 50TL değerindedir. tüm Migros ve Macro Center mağazalarında geçerlidir. Sanal markette geçerli değildir. Ekranda çıkan kodu, alışverişinizi yaptıktan sonra kasiyere ileterek para yerine kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi 30 Haziran 2018'dir.
 • Cinemaximum sinema bileti, tek kişiliktir. 3D, IMAX dahil tüm Cinemaximum gişelerinde geçerlidir. Son kullanım tarihi 31 Aralık 2018'dir.
 • Turkcell Haftalık 4GB İnternet Paketi hediyenizi aktiflemek için BASVURU4GB yazıp bir boşluk bırakarak, ekranda çıkan kodu 2222'ye sms göndermeniz gerekmektedir. SMS sonrasında paketiniz ücretsiz olarak hemen aktiflenecektir. paketiniz 1 haftalıktır. Kodun son kullanım tarihi 30 Haziran 2018'dir.


 • Kampanya kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir. Şirketlerin Özel Şifre yetkilileri kampanyaya katılabilir.

  • Migros çek; 50TL değerindedir. tüm Migros ve Macro Center mağazalarında geçerlidir. Sanal markette geçerli değildir. Ekranda çıkan kodu, alışverişinizi yaptıktan sonra kasiyere ileterek para yerine kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi 30 Haziran 2018'dir.
  • Cinemaximum sinema bileti, tek kişiliktir. 3D, IMAX dahil tüm Cinemaximum gişelerinde geçerlidir. Son kullanım tarihi 31 Aralık 2018'dir.
  • Turkcell Haftalık 4GB İnternet Paketi hediyenizi aktiflemek için BASVURU4GB yazıp bir boşluk bırakarak, ekranda çıkan kodu 2222'ye sms göndermeniz gerekmektedir. SMS sonrasında paketiniz ücretsiz olarak hemen aktiflenecektir. paketiniz 1 haftalıktır. Kodun son kullanım tarihi 30 Haziran 2018'dır.
 • 31 Aralık'a kadar kampanta her hafa belirli günlerde farklı hediyelerle tekrarlanacaktır. Her kampanya gününde kampanyaya katılan ilk 1000 yetkili hediye kazanacaktır.

Kapat
Yardım ister misiniz?