Katılım Kriterleri

  • Sınırsız Mesajlaşma Kampanyası her abone için kampanyaya katılımından itibaren 12 ay boyunca geçerlidir. Kampanyaya katılım, hatta SMS gönderildikten sonra başlar. 
  • İşte Süper Paketler için; 13.02.2024 tarihi itibari ile İşte Süper 2, İşte Süper 4, İşte Süper 6, İşte Süper Platin 8, İşte Süper Platin 10, İşte Süper Platin 15, İşte Süper Platin 15GB, İşte Süper Platin 20, İşte Süper Platin 20GB, İşte Süper Platin Black 30, İşte Süper Platin Black 30GB, İşte Süper Platin Black 50, İşte Süper Platin Black 100, İşte Süper Platin Black 150 paketlerine yeni gelen ve mevcutta bu paketleri kullanan, kontratlı ve kontratsız tüm hatlar, Sınırsız Mesajlaşma Kampanyasından yararlanabilirler. Bu paketlerdeki müşterilere tanımlama otomatik olarak yapılacaktır ve tanımlama sonrasında pakete katılım SMS'i gönderilecektir. Hali hazırda zaten kampanyadan yararlanan müşteriler ikinci defa yararlanamaz. Kampanya SMS'i gitmeyen ve katılım yapılmayan müşteriler için çağrı merkezi tarafından Kampanya Öner ekranlarından tanımlama yapılabilir. 
  • Bu paketlerdeki müşterilerimiz bu paketler  arasında geçiş yaparlarsa kampanyaları iptal olmayacaktır ancak bu paketlerden başka bir pakete geçildiği durumda kampanya iptal olacaktır.
  • Sınırsız E-Posta Faydası: 13.02.2024 tarihi itibari ile İşte Süper 2, İşte Süper 4, İşte Süper 6, İşte Süper Platin 8, İşte Süper Platin 10, İşte Süper Platin 15, İşte Süper Platin 15GB, İşte Süper Platin 20, İşte Süper Platin 20GB, İşte Süper Platin Black 30, İşte Süper Platin Black 30GB, İşte Süper Platin Black 50,  İşte Süper Platin Black 100,  İşte Süper Platin Black 150 paketlerine yeni gelen ve mevcutta bu paketleri kullanan, kontratlı ve kontratsız tüm hatlar, Sınırsız E-Posta faydasından yararlanabilirler. Sınırsız E-Posta kapsamında, POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez, ücretsizdir. 13.02.2024 itibariyle yeni gelen abonelere anında aktiflenecek, mevcut abonelere ise abonenin BC tarihlerinde aktiflenecektir. Örnek: Fatura kesim tarihi 10'u olan İşte Süper Paketindeki bir abone, 10 Mart itibari ile sınırsız e-posta hizmetini kullanabilir olacaktır.
  • 4 Ekim itibari ile İşte Platin Black World paketine gelen müşteriler Sınırsız Mesajlaşma Kampanyasından yararlanabilirler.

Ücretlendirme

  • Sınırsız Mesajlaşma Kampanyası kapsamında Turkcell'den BiP’te hem mesajlaşmada hem de sesli ve görüntülü aramalarınızda geçerli, Whatsapp’ta ise sadece mesajlaşmada geçerli, internet kotanızdan düşmeyen ücretsiz iletişim 12 ay boyunca her ay hediye!
  • Whatsapp üzerinden yapılan sesli ve görüntülü görüşmeler kampanya kapsamında değildir.