Daha Fazla Bilgi

  • 8 Temmuz 2020 itibari ile kampanya aşağıdaki İşte Destek Paketleri için kapatılmıştır. Bu tarihten itibaren kampanya İşte Fırsat 4 ve İşte Fırsat 8 paketleri için Ankara, Bursa, Edirne, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Şanlıurfa, Tekirdağ illerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki illerde olup, İşte Destek, İşte Destek 1, İşte Destek 2, İşte Destek 4, İşte Destek 6, İşte Destek 8, İşte Destek 12, İşte Destek 15, İşte Destek Platin 20, İşte Destek Platin Black 30, İşte Destek Platin Black 50 paketlerine, son 90 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell’e taşıyarak gelen veya Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alarak veya hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala devrederek gelen müşterilerimiz, kampanya kapsamında 12 ay boyunca her ay 2 GB hediye internet kazanacakladır.
  • 18 Mart itibari ile İşte Fırsat 4 ve İşte Fırsat 8 paketlerine gelen müşterilerimiz kampanyadan Ankara, Bursa, Edirne, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Şanlıurfa, Tekirdağ illerinde yararlanabilirler. Kampanyanın geçerli olduğu diğer illerde bu paketler geçerli değildir. İşte Fırsat 4 ve İşte Fırsat 8 paketleri son 90 gün içerisinde hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyarak gelen ve son 60 gün içerisinde hattını Turkcell’den diğer operatörlere taşımamış olan ayrıca Ankara, Bursa, Edirne, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Şanlıurfa, Tekirdağ illerinde Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alarak bu paketlere gelen müşterilerimiz için geçerlidir. Bireyselden kurumsala geçişlerde İşte Fırsat 4 ve İşte Fırsat 8 paketleri geçerli değildir, yalnızca bireysele son 30 gün içinde portin ile gelen müşterilerimiz kampanyalı tekliflerden yararlanabilir. İşte Fırsat 4 ve 8 paketlerine gelen müşterilerimiz geçerli illerdeki 12 ay geçerli aylık 2GB hediyelerini istedikleri zaman alabilirler.
  • Kampanyaya katılım ücretsiz olacaktır.
  • Belirtilen illerdeki abonelerin, Turkcell Kurumsal İşte Destek paketlerinde kaldıkları süre boyunca kampanya faydası otomatik yenilenecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kurumsal satış yöneticinize başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanyaya satış yöneticilerinde bulunan şifrekart ile katılım sağlanacaktır.
  • 31 Ocak 2020 itibari ile kampanya Aydın, Ankara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon illerinde geçerlidir.

Diğer
Otomatik aktiflenecektir.
Kapat
Yardım ister misiniz?