Daha Fazla Bilgi

 • Hediye Limitinde Durma Kampanyası ile İşte Destek Limitinde Durma servisini 12 ay süre ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Hediye Limitinde Durma Kampanyası son 90 gün içerisinde hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyarak gelen ve son 60 gün içerisinde hattını Turkcell’den diğer operatörlere taşımamış olup İşte Avantaj, İşte Avantaj 1 ,İşte Avantaj 2, İşte Avantaj 4, İşte Avantaj 8, İşte Avantaj 10, İşte Avantaj Platin 20, İşte Avantaj Platin Black 30, İşte Avantaj Platin Black 50, İşte Destek 1, İşte Destek 2, İşte Destek 4, İşte Destek 6, İşte Destek 8, İşte Destek 12, İşte Destek 15, İşte Destek Platin 20, İşte Destek Platin Black 30, İşte Destek Platin Black 50 paketlerinde 12 ay kalmayı taahhüt eden müşterilerimiz için geçerlidir. Önce bireysele numara taşıma ile gelen müşterilerimiz kurumsala devir yaparlarsa kampanyadan 30 gün içinde yararlanabilirler. Kampanya limitlerle sınırlıdır.
 • Limitinde durma seçeneği paketin içeriği tamamen kullanıldığında limitinde durdurarak paket aşımını ve paket dışı kullanımı engeller. Yurt içi paket dakikalarınızı, internet kotanızı bitirdiğinizde, pakete dâhil olmayan SMS, MMS, yurt dışını arama, yurt dışına SMS, sekretercell servisi kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınızı kısıtlayarak durdurur, size SMS, hücresel mesaj ile bilgilendirme yapar. Kıbrıs kullanımları da yurt dışı kullanım olarak geçmektedir. 
 • Limitinde Durma Seçeneği yurt içinde her yöne 10 dk konuşma ve hediye 1 mb internet içerir.
 • Kullanımınız kısıtlandığında Limitinde Durma Seçeneği kapsamında sunduğumuz devam seçenekleri ile kullanım yapabilirsiniz.
 • Limitinde Durma’dan faydalanan müşterilerimiz için geçerli devam seçenekleri;
  • 12 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 250 Dakika
   12 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 250 SMS/MMS
   12 TL’ye yurt içinde geçerli 500 MB
   17,9 TL’ye yurt içinde geçerli haftalık 1 GB
   29,9 TL’ye yurt içinde geçerli haftalık 4 GB
   Bu paketler abone onayıyla başlar ve 250 Dakika, 250 SMS/MMS ve 500MB paketleri 30 gün boyunca, 1 GB ve 4 GB paketleri 1 hafta boyunca devam eder. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Hediye süreniz sona erdiğinde İşte Destek Limitinde Durma Servisinden ücretli olarak yararlanabilmek için ISTE DESTEK LD yazıp 2200a gönderebilirsiniz.
 • Daha fazla bilgi için tıklayın.

Kapat
Yardım ister misiniz?