Katılım Kriterleri

  • Kimler yararlanabilir?
Tüm Turkcell faturalı hat müşterileri faydalanabilir.
 
  • Kampanya içeriği ve özellikleri,
27 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında faturalı hat sahiplerinin yurt dışında ilk 1 saat içerisinde yapacakları 3 GB, 60 DK ve 60 SMS’e kadar olan kullanımları ücretsiz!
 
Kampanyaya dahil olmak için ek hiçbir işlem yapmanıza gerek yok.  Yurt dışındaki ilk kullanımızda hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın yurt dışı kullanımlarına açık olması gerekir. Bu işlemi Dijital Operatör uygulamasında ‘Yurt Dışı Ayarları’ bölümünden ya da çağrı merkezi üzerinden kontrol edebilirsiniz. ROAM yazıp 2200’a göndererek hattınızı yurt dışı kullanımlarına açabilirsiniz.

Ücretlendirme

1 Saat sonundaki kullanımlarınız,
 

Eğer gittiğiniz ülke tarifen yurt dışında geçerli kapsamındaysa ve Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğinizi daha önce iptal etmediyseniz Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği devreye girecektir. Eğer iptal ettiyseniz, tekrar kullanabilmek için SUPER YURTDISI yazıp 2200'a göndererek tekrar özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği hakkında daha detaylı bilgi almak aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.
 
Tarifen Yurt Dışında Geçerli Avantaj kategorisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Tarifen Yurt Dışında Geçerli Ekstra kategorisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 
Bulunduğunuz ülkede TYG özelliği geçerli değilse veya daha önce bu özelliği iptal ettiyseniz; kurumsal abonelerimiz Akıllı Yurtdışı Dünyası ile avantajlı bir şekilde konuşup mesajlaşmaya devam edebilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 
Aşağıdaki durumlarda 'Standart Dünya Tarifesi' üzerinden ücretlendirilirsiniz. Standart Dünya Tarifesi ücret detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

  • Akıllı Yurtdışı Dünyası tarifesinden faydalanamıyorsanız,
  • Gittiğiniz ülkede Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliği yoksa,
  • Tarifen Yurt Dışında Geçerli özelliğinin bulunduğu bir ülkede seyahat ediyor olmanıza rağmen bu özelliğinizi daha önce iptal edip henüz aktif hale getirmediyseniz.

Diğer
Müşterilerimiz ek hiçbir işlem yapmadan kampanyaya dahil olur