Daha Fazla Bilgi

 • 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Turkcell.com.tr’den Axess Business, Wings Business ve Axess Kobi kartınız ile tek seferde yapacağınız ilk 5.000 TL üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 200 TL kaybolmayan chip-para sunulmaktadır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "TURKCELL " yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • 5.000 TL ve üzeri sepet ön şartına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürünler dahildir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
 • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak yapılan ilk 5.000 TL ve üzeri alışveriş üzerinden bonus kazanılacaktır.
 • Her müşteri bir defa bonus kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında maksimum 200 TL bonus kazanılabilir.
 • Axess Business, Wings Business ve Axess Kobi ile bu kartlara bağlı sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Bireysel kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan en fazla toplam 150 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çEkim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Chip puanlar Axess üye işyerlerinde kullanılabilir. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya iptal, iade işlemleri dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çEkimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Turkcell ve Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Para Puan:

 • Kampanyaya konu Para Puan kazanımı sadece Samsung marka akıllı telefon modellerinde Axess Business, Wings Business ve Axess Kobi kartınız ile tek seferde yapacağınız ilk 5.000 TL üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinizde Turkcell.com.tr ve dijital operatör uygulaması üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. 
 • İlgili para puan kazanımı için https://ddei5-0-ctp.trendmicro.com:443/wis/clicktime/v1/query?url=www.hayatkobiyeguzel.com&umid=D8A11409-B620-6205-BAD1-E93335FEBDA3&auth=cbd2d006abdb2241308511f72807fe0bc6594b4a-3a4bd57717d264f3a5258da5ab364f15e6f0b73b websitesine üye olunduktan sonra fatura görseli ile birlikte fatura detaylarının yüklenmesi gerekmektedir. 
 • Samsung hediye çeki kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların hediye çeki kampanyasından faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir.
 • Hediye para puan kullanımı 14.12.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında, 500 adet cihaz ile sınırlıdır. Para puan kullanımı hakkında tüm sorularınız için 212 336 03 50 Samsung Kurumsal Çözümler Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Diğer
"TURKCELL " yaz 4566 ’ya gönder