Daha Fazla Bilgi

 • Kurumsal Tarifeye Ek BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası kapsamında sunulan cihazlara Star, Super Star, Full Star, Avantaj, Süper Avantaj veya Full Avantaj tarifelerine mobil iletişim faturası ödeme seçeneği ile 24 ay taahhüt vererek tarifenize ek ayda 69TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Mobil İletişim Faturası Ödeme Seçeneği ile Tarife İçeriği Tarife Ücreti Blackberry Z10 Ek Ödeme Blackberry Q10 Ek Ödeme
Platin Business Star Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Heryöne: 3.000 DK
Heryöne: 1.000 SMS
İnternet: 4 GB
119 TL
+69 TL

+74 TL

Süper Star Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Heryöne: 3.000 DK
Heryöne: 500 SMS
İnternet: 1 GB
109 TL +77 TL
Star Gezgin Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Heryöne: 3.000 DK
89 TL


73 TL
+80 TL
Full Avantaj Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 1.000 DK
Heryöne: 500 DK
Heryöne: 1.000 SMS
İnternet: 4 GB
99 TL +77 TL
Süper Avantaj Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 1.000 DK
Heryöne: 500 DK
Heryöne: 500 SMS
İnternet: 1 GB
89 TL +80 TL
Avantaj Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 1.000 DK
Heryöne: 500 DK
69 TL 77 TL +83 TL


Kredi Kartlı Ödeme Seçeneği ile BlackBerry Q10 Cihaz Kampanyası kapsamında sunulan cihazlara Star, Super Star, Full Star, Avantaj, Süper Avantaj veya Full Avantaj tarifelerine 24 ay taahhüt vererek tarifenize ek ayda 64TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartlı Ödeme Seçeneği ile Tarife İçeriği Tarife Ücreti Blackberry Q10 Ek Ödeme
Full Star Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Heryöne: 3.000 DK
Heryöne: 1.000 SMS
İnternet: 4 GB
119 TL +64 TL
Süper Star Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Heryöne: 3.000 DK
Heryöne: 500 SMS
İnternet: 1 GB
109 TL +67 TL
Star Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Heryöne: 3.000 DK
89 TL +70 TL
Full Avantaj Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 1.000 DK
Heryöne: 500 DK
Heryöne: 1.000 SMS
İnternet: 4 GB
99 TL +67 TL
Süper Avantaj Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 1.000 DK
Heryöne: 500 DK
Heryöne: 500 SMS
İnternet: 1 GB
89 TL +70 TL
Avantaj Şirketiçi: 6.000 DK
Turkcell: 1.000 DK
Heryöne: 500 DK
69 TL +73 TL

Kampanya kapsamında tarife seçimine ek olarak internet paketi de (BB10 1 GB, BB10 1GB Limitinde Duran, BB10 4GB, BB10 4GB Limitinde Duran, BB10 Limitsiz ya da BB10 BES) seçilebilecektir. İnternet paketi seçimi zorunlu değildir. Ancak eğer internet paketi seçimi yapılırsa 24 ay boyunca internet paketi de taahhüte dahil edilecektir. Tarife üzerine alabileceğiniz BB10 1 GB internet paket ücreti tüm vergiler dahil 20 TL, BB10 1 GB Limitinde Duran internet paket ücreti tüm vergiler dahil 22 TL, BB10 4GB internet paket ücreti tüm vergiler dahil 29 TL, BB10 4 GB Limitinde Duran internet paket ücreti ise tüm vergiler dahil 31 TL, BB10 Limitsiz internet paket ücreti tüm vergiler dahil 54 TL ve ve BB10 BES internet paket ücreti tüm vergiler dahil 42,90 TL’dir.

Katılım Koşulları:
 • "Kurumsal Tarifeye Ek BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası"ndan, mobil hizmet faturası tahsilat seçeneğinden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan uzun süreli ve her bir firma üzerine kayıtlı tüm kurumsal hatlarının son 6 ay fatura tutarı toplamı 250 TL ve üstü olan, kurumsal faturalı hat sahibi Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. Bu abonelere, 24 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat, bir seçenek olarak sunulacaktır.
 • Yukarıdaki kriterleri karşılamayan aboneler Kredi Kartlı Kurgu ile kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Kredi kartlı tekliflerde 24 aylık cihaz temlik bedeli abonenin anlaşmalı kredi kartından tahsil edilecek, paket dahilinde verilen Turkcell Servislerinin/Tarifelerinin bedeli abonenin Mobil İletişim Faturasına aylık olarak yansıtılacaktır.
 • "Kurumsal Tarifeye Ek BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası’ndan, başka aktif cihazlı kampanyası olmayan hatlar yararlanabilir.
 • "Kurumsal Tarifeye Ek BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası" taahhütnamesi için tıklayınız.
Kullanım:
 • Kampanya kapsamındaki her bir cihazla sunulan Paketcell Tarife gurubu içinde yer alan Full Star, Süper Star, Star, Avantaj, Süper Avantaj ve Full Avantaj paketleri tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta bu tarifelerden birinde ise kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.
 • Kampanya kapsamında internet paketi seçimi de yapıldıysa, internet paketleri, kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca aktif edilecektir.
 • Kampanya kapsamında faturanıza, paket seçiminiz doğrultusunda Star, Süper Star, Full Star; Avantaj, Süper Avantaj, Full Avantaj tarifelerinin kampanya kapsamındaki aylık indirimli bedeli ve buna ek olarak aylık cihaz taksiti yansıyacaktır. Detaylı bilgiler kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır.
 • "Kurumsal Tarifeye Ek BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası" kapsamında bulunan tarife bağımlı paketler, Kontratlı Paketler Kampanyası, Kontratlı Hoş Geldiniz Paketleri Kampanyası ve İşTcell Öncelikli İller Paketi ile birleştirilememektedir.
 • "Kontratlı Paketler Kampanyası" ya da "Kontratlı Hoşgeldin Paketleri Kampanyası"ndan yararlanan abonelerimiz, Kurumsal Satış Temsilcileri ile görüşerek kampanyaya katılım koşullarını öğrenebilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, bir sonraki aya devretmez.
 • Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir. Mevcut ücretlendirmede Paketcell kapsamında sunulan Star, Super Star, Full Star, Avantaj, Süper Avantaj ve Full Avantaj tarife paketleri dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 60 KR/DK, SMS paketi aşıldığında 50 KR/SMS ve internet paketi aşıldığında 0,05 TL/MB üzerinden hesaplanarak ilgili hattın faturalarına yansıtılacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir.
 • Opsiyonel olarak sunulan BB10 Limitsiz Data Paketi'nde adil kullanım politikası doğrultusunda toplam veri (data) kullanımı 15 GB'a ulaştığında hız 128 kbps'a düşürülecek ve 15 GB sonrası kullanımlar için ücret alınmayacaktır.
 • Opsiyonel olarak sunulan BB10 1 GB ve BB10 4 GB Limitinde Duran Paketlerde, paket miktarı dolduğunda, paket hızı 5 Kbps'a düşürülecek ve ilgili ay için herhangi bir paket aşım ücreti alınmayacaktır.
 • Yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlardan herhangi birisiyle seçilen Full Star, Süper Star, Star; Avantaj, Süper Avantaj, Full Avantaj paketlerden herhangi birinin 24 aylık kontrat bitiminde veya kampanya iptalinde, aboneler, kontratta seçtikleri tarifelerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.
 • Tarifeli paketlerle birlikte internet paketi de seçildiğinde kampanya iptal edilirse müşterilerin internet paketleri de iptal olur ve internet kullanımı yaptıklarında standart tarife üzerinden ücretlendirilirler. Kampanya sona erdiğinde ise seçilen internet paketinin kontratsız güncel bedeli ile ücretlendirilmeye başlayarak internet paketi kullanımına devam ederler.
 • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Tarifeler kendi arasında ve varsa internet paketleri kendi arasında değiştirilebilecektir. Bir defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1’den fazla kez tarife ya da 1’den fazla kez data paketi değiştirilebilir.
 • Kampanyadan kredi kartlı kurgu ile faydalanan aboneler, alt içeriğe sahip pakete doğru geçiş yapamazlar. Ancak istenildiği kadar, daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir.
 • Kontrat süresinden önce kontratı iptal edilen veya kontratını iptal etmek isteyen aboneler için Turkcell faturasına yansıyacak cezai bedel ile kredi kartından tahsil edilecek kalan tutar mahsuplaşacaktır.
 • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasını ödememesi, kampanya iptali, varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına cezai bedel yansır.
 • Cezai bedel, kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ve paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-SMS-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamıdır. Toplam cezai bedel, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Turkcell Kurumsal Satış
0532 757 22 22
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • "Kurumsal Tarifeye Ek BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası”ndan mobil hizmet faturası tahsilat seçeneğinden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan uzun süreli ve her bir firma üzerine kayıtlı tüm kurumsal hatlarının son 6 ay fatura tutarı toplamı 250 TL ve üstü olan kurumsal faturalı hat sahibi Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. Bu abonelere, 24 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat, bir seçenek olarak sunulacaktır.
  • Yukarıdaki kriterleri karşılamayan aboneler Kredi Kartlı Kurgu ile kampanyadan yararlanabilecektir.
  • “Kurumsal Tarifeye Ek BlackBerry 10 Cihaz Kampanyası”ndan başka aktif cihazlı kampanyası olmayan hatlar yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında kurumsal abonelere sunulan paket tutarına kampanya kapsamında sunulan cihazlardan bir tanesi ve taahhüt ettiği tarifenin kampanya kapsamında sunulan indirimli bedeli - ve eğer abone ek olarak BB10 1GB, BB10 1GB Limitinde Duran, BB10 4GB, BB10 4GB Limitinde Duran, BB10 Limitsiz ya da BB10 BES data paketi aldıysa bu paket bedelleri - dahildir.

 • Kampanya kapsamındaki her bir cihazlar sunulan Full Star, Süper Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj ve Avantaj Paketi tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta bu tarifelerden birinde ise kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.
  Kampanya kapsamında internet paketi seçimi de yapıldıysa internet paketleri kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca aktifleşecektir.
 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız
 • KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Evet, paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kalan dakika, SMS ve data haklarım bir sonraki aya devreder mi?

 • Ödeme tipi değişikliğinde kampanya iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.
 • Evet, kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

 • Kampanyadan "Mobil İletişim Hizmet Faturası" ödeme seçeneği ile yararlanan aboneler, 24 aylık taahhüt süresi içinde dilerlerse kampanya dahilindeki tarife paketleri arasında değişiklik yapabilirler. İnternet paketi de alan müşteriler internet paketleri arasında da kontrat süresi boyunca geçiş yapabilirler. Paket değişikliği kampanyaya katılınan ilk ay haricindeki aylarda yapılabilir. Kontrat süresi boyunca düşük ücretli paket yönüne doğru toplam bir kez (tarife ya da data paketi), yüksek ücretli paket yönüne doğru istendiği kadar paket değişikliği yapılabilir. Bu değişiklikte müşteriye ek bir bedel yansıtılmaz. Aynı ay içinde bir kez tarife - ve seçmeli olarak alındıysa bir kez data paketi- değişikliği yapılabilir. (Aynı ay içinde yüksek ücretli paket yönüne doğru hem tarife hem de seçmeli olarak alınan internet paketi değişikliği yapılabilir.)

  Kampanyadan "Kredi Kartlı Ödeme" seçeneği ile faydalanan aboneler ise tarife paketleri ve tarifelere ek olarak opsiyonel olarak aldıkları data paketleri arasında sadece yüksek ücretli paket yönüne doğru değişiklik yapabilirler.
Kapat
Yardım ister misiniz?