Turkcell Teklifleri

36 Ay KontratTek seferde alınması gereken minimum adet Data paketi dahil aylık taksit Data paketi dahil aylık taksit
Cihaz Modeli 5GB GB TURBO 2GB Rahat Paket
iPad mini3 64 GB Toplu Satış 100 adet93 TL-
Motorola ET-1100 adet-57,23

 • Kampanyadan mgb hatları yararlanabilmektedir.
 • Toplu satış teklifleri tek seferde yapılacak ve tabloda belirtilen minimum adetler ve üzerinde toplu satışlarda geçerli olacaktır.
 • Aylık ücretlere cihaz taksiti ve tercih edilen internet paket ücreti dahildir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 5GB Paket'te aşımı ücreti uygulanmaktadır. Paket kotası dolması ile birlikte her 100 MB 5 TL olarak ücretlendirilmektedir.
 • 5GB TURBO Paketlerinde abonelerin POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yaptıkları e-posta veri alış verişleri paket kotalarından düşmeyecektir. Abonenin ana paketinin kotasının dolması durumunda belirtilen protokollerden yapacağı e-posta kullanımları da paket aşım ücretine tabi olacaktır
 • 2 GB Rahat Paket kotası dolduğunda bir sonraki yüklemeye kadar 3G erişimine kapatılmaktadır. İstenirse ayrıca 532 merkezi aranarak ek paket yüklenebilecektir.
 • 2 GB Rahat Paket alan hatların eğlence servislerine katılanmıştır.
 • Yeni hat açılması durumunda, Yeni Tesis Vergisi, TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri faturanıza ayrıca yansıtılır.
 • Paketlerde üst bağlantı hızı 43,2 Mbps olacaktır. Üst bağlantı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Abonelerin bu hızlardan faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
  Kampanyadaki cihazlar Mobil Geniş Bant veya HSCSD tipi hatlar ile alınabilir.
 • "Kurumsal Kontratlı Tablet Toplu Satış Kampanyası" kapsamında sunulan tekliften ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve katılım koşullarını sağlayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihaz için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firma adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
  Seçilen cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
  Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için geçerli limit puan bilgisi aşağıdaki yer almaktadır
 • Cihaz Cihaz Limit Puanı
  iPad mini 3 64 GB2400
  Motorla ET-11800

"Kurumsal Kontratlı Tablet Toplu Satış Kampanyası" kapsamında sunulan tekliften ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve katılım koşullarını sağlayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
Kampanya kapsamında sunulan cihaz için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firma adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
Seçilen cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.

Daha Fazla Bilgi

 • Paket dahilinde sunulan mobil internetin, ay içerisinde kısmen veya tamamen kullanılmamış olması durumunda, paketin kullanılmayan kısmını bir sonraki ayın kullanımına devretme ya da başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cihazlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.
 • Abonelerimizin toplu satın alma ihtiyaçlarına yönelik, diledikleri tablet cihazlarını ve diledikleri mobil internet paketini 24 veya 36 aylık kampanyalı olarak taksitle alabildikleri Kurumsal Kontratlı Tablet Toplu Satış Kampanyası müşterilerimize sunulmaktadır.

 • Kampanyadan bir teklif dışında yeni ve mevcut bir mobil geniş bant internet hattı ile kurumsal müşterilerimiz kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.
  Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
  Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Kontratlı Tablet Toplu Satış Kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
  Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. İstanbul ilinde şahıs şirketi sahibi limit puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.
  Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezlerine giderek ya da müşteri yöneticileriniz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında 5GB Turbo İnternet Paketi sunulmaktadır.

 • Mobil iletişim faturası ile ödeme seçeneğinde; kampanya kapsamında seçilen internet paketi ve aylık cihaz taksidi 24 veya 36 ay boyunca faturaya yansır.
  Kredi kartlı ödeme seçeneğinde ise; kampanya kapsamında seçilen cihazın tüm temlik bedeli 24 ay taksit ile kredi kartından tahsil edilir, mobil internet faydası müşteri faturasına yansır.
  Kampanya katılımı için yeni hat tesis edilmesi durumunda paket ücretinden ayrı olarak ilk 12 ay “Yeni Hat tesis ücreti” 3,67 TL/Ay ve “TGM Ruhsat” bedeli 1,50 TL/Ay faturanıza yansıtılacaktır. Kullanımınız süresince ayrıca “TGM kullanım” bedeli 1,50 TL/Ay faturanıza yansıtılacaktır.

  • 5GB Turbo Paket için 27 TL’dir.
  • Bu fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

 • Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz veya tabletinizden VINN ile internete bağlandığınızda, Turkcell kurumsal web sayfasına bağlanarak "Online işlemler" tabının altında yer alan "Data Sorgulama" kısmından "Yararlanmakta olduğunuz paket ve paketinizde kalan kullanım miktarınız"a ulaşabilirsiniz.

 • 1GB ve 4GB paketleri "Limitinde Durma" özelliğine sahiptir, kotanın dolması ile birlikte hız 5 Kbps'e düşer ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.
  Limitsiz paket 15 GB'lık adil kullanım koşullaına tabidir. 15 GB kullanım sonrası hız 128 Kbps'e düşürülerek herhangi bir ek paket aşım ücreti yansıtılmaz.

  5GB Turbo İnternet Paketinin kotasının doldurması durumunda 100 MB’a kadar yapacağı ek kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Abone kullanıma devam eder ise her 100MB’ lık barem 5 TL olarak ücretlenmeye devam edecek, paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman abonenin kullanım hızı 1 kbps’ ye düşürülecektir. Abonenin mevcut paketi yenilendiği zaman kullanım hızı açılacaktır.

 • Kampanyada tek paket olduğundan geçiş yapılamaz.

 • Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla beraber kullanabilirsiniz.

 • Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

 • Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz.

 • İptal talebi verdiğiniz zaman kampanyanız iptal olur.
  Kampanya kapsamında satın alınan hattın kampanya süresi içinde iptal edilmesi, kampanyadan ayrılmak istenmesi, hattın başka operatöre taşınması, faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, hattın borcundan dolayı kullanıma kapatılması veya ödeme tipi değişikliği hallerinde, bir sonraki ay erken iptal ücreti yansıtılacaktır.
  Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Kredi kartı ödeme tipini seçen müşteriler için ise kalan cihaz taksitleri Kredi Kartı ekstresine yansımaya devam eder. (Mobil İletişim Hizmet faturası aracılığıyla ek olarak herhangi bir cihaz ücreti alınmaz.)
  Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  5GB Turbo internet paketi için aylık indirim bedeli 28TL' dir.

 • Taahhüt süresi sonunda iptal etmediğiniz sürece, standart internet paketi otomatik olarak hattınıza her ay tanımlanacaktır.

Kapat
Yardım ister misiniz?