Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası

Kurumsal Turkcell’liler artık modemleriyle Turkcell kapsama alanı içerisinde internete girip avantajlı fiyatlarla 4.5G hızında mobil internete bağlanabilecekler. Birbirinden farklı paket tekliflerinden dilediğinizi seçebilir size en uygun wifi modemi Turkcell kalitesiyle alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi
 • Lifecell PaketleriPaket Ücretleri
  Lifecell 5 GB35,70
  Lifecell 10 GB
  45,90
  Lifecell 15 GB56,10
  Lifecell 25 GB76,49
  Lifecell 50 GB117,29
  Lifecell 100 GB192,76
  Lifecell 150 GB498,74
  Lifecell 250 GB774,12
  Lifecell 500 GB1504,38

 • Tam Gaz PaketleriPaket Ücretleri
  Tam Gaz 10 GB35,70
  Tam Gaz 15 GB45,90
  Tam Gaz 25 GB56,10
  Tam Gaz 50 GB96,89

 • Esnek PaketlerPaket Ücretleri
  Esnek 5 GB39,78
  Esnek 15 GB60,18
  Esnek 25 GB80,57

 • 30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.
 • Yukarıdaki ücretler sadece internet paketlerinin ücretleridir, cihaz ücretleri içerisinde dahil değildir.
 • Cihaz ücretlerini sözleşmeden görüntüleyebilirsiniz.
 • Paketler hakkında detaylı bilgiler edinmek için lütfen tıklayınız. 
 • Paket detayları için yönlendirileceğiniz sayfada yukarıdaki paketlerin kontratsızlarını görebileceksiniz. Modem Kampanyasında paketler indirimli satılmaktadır.
 • Kampanya içerisinde Esnek Paketler kendi arasında, Lifecell Paketleri kendi arasında ve Tam Gazlar kendi arasında geçiş yapabilmektedir.
 • Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 
 • Yeni hat açılması durumunda, Yeni Tesis Vergisi, TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri faturanıza ayrıca yansıtılır. 
 • 24 ay kontrat dönemi, beyan edilen fatura dönemi ve seçilen Mobil İnternet Paketi'nin tanımlanmasından ilk fatura kesim tarihine kadar geçen gün bazında sürenin toplamını içermektedir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cihazda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgiler SSS (sık sorulan sorular) bölümünde yer almaktadır.
 • Turkcell wifi modem cihazlarının kutularında şarj aleti, data kablosu, Imei sticker, Garanti Kartı ve kullanım klavuzu mevcuttur.
 • Sözleşmeli İnternet Paketleri kampanyasındaki 4,5G uyumlu cihazı olmayan abonelerin Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyasındaki datalara (orak kota paketleri hariç) cayma bedeli alınmaksızın katılabilmesi sağlanacaktır. Cayma bedeli olarak iptal ettikleri Sözleşmeli İnternet Paketleri Kampanyasındaki data paketinin kullanıldığı gün kadarı faturalarına yansıyacaktır.


Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Sıkça Sorulan Sorular

Kimler Yararlanabilir?

​Kurumsal faturalı mobil geniş bant veya HSCSD hattı sahibi aboneler yararlanabilir.​ Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Kontratlı Modem kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar Kampanya Taahhütnamesinde yer almaktadır. Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir. Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. Aynı firma kapağı ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır. Abone katılım limit olan 20’yi doldurduğu takdirde 10 adete kadar Vınn cihazlarından faydalanabilir.

Nedir?

Wifi modemle internete bağlanmak isteyen kurmsal müşterilerimiz, avantajlı fiyatlarla internete Turkcell hızında​ bağlanabilecekler. Birbirinden farklı internet paketlerinden dilediğinizi seçebilir size en uygun wifi modemi Turkcell kalitesiyle alabilirsiniz. ​

Tarife/Paket'ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?

KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Dijital Operatör Uygulaması'ndan veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz. İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.​​​​

Tarife/Paketimi aşarsam ne kadar öderim?

​​​Lifecell ve Esnek İnternet Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5,10 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5,10 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Esnek İnternet Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.​​​​

Hangi cihazları alabilirim?

Kampanya Taahhütnamesi​nde yer alan atkif cihazları görebilirsiniz.

Aldığım pakette bahsedilen hıza her zaman ulaşabilir miyim?

Kampanya kapsamındaki İnternet Paketlerinde abonelerimiz 4,5G hızında internete bağlanabileceklerdir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

Paket değiştirme işleminin nereden yapabilirim?

​Tüm Kurumsal müşterilerimiz, herhangi bir başvuru evrakı getirmelerine gerek kalmadan, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanabilir.​

E-posta kullanımlarım kotamdan düşer mi?

Lifecell İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.

Önceliklendirme nedir? Nasıl kullanırım?

​Önceliklendirme özelliği, şebeke yoğunluğunda bağlandığınız siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede size sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.​

Kampanya kapsamında kaç adet paket alabilirim?

Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir.

Cihaz kampanyasından önce kontratlı veya kontratsız internet paketleri aktif olan aboneler kampanyadan yararlanabilir mi?

 • Kontratlı Esnek İnternet Paketleri veya Lifecell İnternet Paketleri kullanan aboneler kampanyadan faydalanamaz. 
 • Kontratsız Lifecell Paketleri kullanan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için abonenin Kurumsal Standart İnternet Tarifesine geçirilmesi gerekir.
 • Kontratsız Esnek İnternet Paketleri aktif olan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için paketlerini iptal ettirmesi gerekir. ​

Kampanya ne zaman aktiflenir, internet paketimi ne zaman kullanmaya başlarım?

Abone, kampanya kapsamında seçtiği paketteyse anında, değilse fatura kesiminde başlar.

Kampanya bitiminde bilgilendirilecek miyim?

​Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.​

Ödeme tipi değişikliği, devir ve numara değişikliğinde fayda devam eder mi?

​Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

Kampanyadan yararlanırken paket/tarife değişikliği yapabilir miyim?

Paket değişikliği yapılabilmeniz için kampanyaya katılımınızın üzerinden bir ay geçmesi gerekir. Geçiş yapmak istendiğinde bir sonraki fatura döneminde yeni paket başlar. Lifecell İnternet Paketleri kendi arasında, Tam Gaz İnternet Paketleri kendi arasında ve Esnek İnternet Paketleri kendi arasında geçiş yapabilir. Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası altında olmayan paketlere geçiş yapılamamaktadır. Fatura dönemleri (12,24 ve 36) farklı tekliflere geçiş yapılamamaktadır. ​Paket değişiklik talebiniz için Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız ya da Satış Yöneticileri üzerinden talep formu iletilerek bildirim yapmanız yeterli. Paket değişikliğiniz 2. cihaz alım hakkını doğurmaz. Birden fazla kez üst paketlere geçebilirsiniz. Paket geçişleriniz arasında GB kontrolü yoktur, dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Ancak sadece 1 kereliğine alt paketlere geçiş yapabilirsiniz. Farklı pakete geçiş işleminizden sonra yeniden paket değişikliği yapabilmeniz için 1 ay geçmesi gerekir. Paket değişikliği ilk imzalanan sözleşmedeki, sözleşme süresini uzatmaz. Cihazlar arası paket değişikliği yapılamaz, sadece paket büyüklüğü değişikliği yapabilirsiniz. Yeni pakete geçiş ücretlendirmeleri ise web sitemizde yer alan güncel teklifler üzerinden gerçekleşir.

Kampanyamın iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?

Sözleşme iptali anında gerçekleşir. Sözleşme iptal anında itibaren yeni çıkacak faturaya paketin indirimsiz standart fiyatı yansır. Müşteri farklı bir tarifeye geçmediği sürece standart paket fiyatından kullanıma devam eder.​ Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Data paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.​

Bilinmesinde faydar var.

​Esnek İnternet Paketleri Kampanyasına katılmak isteyen müşterilerimizin Kurumsal Standart İnternet Tarifesine geçilirlmesi gerekiyor.​