Katılım Kriterleri

 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Ürünlerin gerektirdiği limit puanları kampanya taahhütnamesinden inceleyebilirsiniz.

Ücretlendirme

 • Lifecell PaketleriPaket Ücretleri
  Mobil Wifi Go 10 GB
  110 TL
  Mobil Wifi Go 20 GB
  150 TL
  Mobil Wifi Go 50 GB
  200 TL
  Mobil Wifi Go 100 GB
  340 TL
  Mobil Wifi Go 200 GB
  430 TL
 • Yukarıdaki ücretler sadece internet paketlerinin ücretleridir, cihaz ücretleri içerisinde dahil değildir.
 • Paketler hakkında detaylı bilgiler edinmek için lütfen tıklayınız.
 • Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yeni hat açılması durumunda, Yeni Tesis Vergisi, TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri faturanıza ayrıca yansıtılır.
 • 24 Ay kontrat dönemi, beyan edilen fatura dönemi ve seçilen Mobil İnternet Paketi'nin tanımlanmasından ilk fatura kesim tarihine kadar geçen gün bazında sürenin toplamını içermektedir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
 • Arıza/ İade: Kampanya kapsamındaki cihazda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
 • Turkcell wifi modem cihazlarının kutularında şarj aleti, data kablosu, IMEI sticker, garanti Kartı ve kullanım klavuzu mevcuttur.
 • Mobil Wifi İnternet Paketleri Kampanyası kampanyasındaki 4.5G uyumlu cihazı olmayan abonelerin Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası'ndaki tekliflere cayma bedeli alınmaksızın katılabilmesi sağlanacaktır. Cayma bedeli olarak iptal ettikleri Mobil Wifi İnternet Paketleri Kampanyasındaki data paketinin kullanıldığı gün kadarı faturalarına yansıyacaktır.
 • 31.07.2022 Tarihi itibari tüm Lifecell Bilgisayardan İnternet Paketleri ve Tam Gaz İnternet paketleri yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • 07 Temmuz 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır.
 • 24.01.2024 tarihi itibarıyla Mobil Wifi Go 5 GB, Mobil Wifi Go 15 GB, Mobil Wifi Go 25 GB, Mobil Wifi Go 150 GB, Mobil Wifi Go 250 GB ve Mobil Wifi Go 500 GB yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • 24.01.2024 tarihi itibarıyla Mobil Wifi Go 10 GB 110 TL, Mobil Wifi Go 50 GB 200 TL ve Mobil Wifi Go 100 GB 340 TL olmuştur.
 • 24.01.2024 tarihi itibarıyla Mobil Wifi Go 20 GB 150 TL ve Mobil Wifi Go 200 GB 430 TL olarak lanse edilmiştir.


Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Kurumsal faturalı mobil geniş bant veya HSCSD hattı sahibi aboneler yararlanabilir. Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Kontratlı Modem kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar Kampanya Taahhütnamesinde yer almaktadır. Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir. Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. Aynı firma kapağı ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır. Abone katılım limit olan 20’yi doldurduğu takdirde 10 adete kadar Vınn cihazlarından faydalanabilir.

 • Wifi modemle internete bağlanmak isteyen kurmsal müşterilerimiz, avantajlı fiyatlarla internete Turkcell hızında bağlanabilecekler. Birbirinden farklı internet paketlerinden dilediğinizi seçebilir size en uygun wifi modemi Turkcell kalitesiyle alabilirsiniz.

 • KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Turkcell Uygulaması'ndan veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz. İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

 • Lifecell ve Esnek İnternet Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5,10 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5,10 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Esnek İnternet Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.

 • Kampanya Taahhütnamesinde yer alan atkif cihazları görebilirsiniz.

 • Kampanya kapsamındaki İnternet Paketlerinde abonelerimiz 4,5G hızında internete bağlanabileceklerdir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

 • Tüm Kurumsal müşterilerimiz, herhangi bir başvuru evrakı getirmelerine gerek kalmadan, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanabilir.

 • Lifecell İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.

 • Önceliklendirme özelliği, şebeke yoğunluğunda bağlandığınız siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede size sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

 • Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir.

  • Kontratlı Esnek İnternet Paketleri veya Lifecell İnternet Paketleri kullanan aboneler kampanyadan faydalanamaz. 
  • Kontratsız Lifecell Paketleri kullanan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için abonenin Kurumsal Standart İnternet Tarifesine geçirilmesi gerekir.
  • Kontratsız Esnek İnternet Paketleri aktif olan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için paketlerini iptal ettirmesi gerekir. 
 • Abone, kampanya kapsamında seçtiği paketteyse anında, değilse fatura kesiminde başlar.

 • Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

 • Paket değişikliği yapılabilmeniz için kampanyaya katılımınızın üzerinden bir ay geçmesi gerekir. Geçiş yapmak istendiğinde bir sonraki fatura döneminde yeni paket başlar. Lifecell İnternet Paketleri kendi arasında, Tam Gaz İnternet Paketleri kendi arasında ve Esnek İnternet Paketleri kendi arasında geçiş yapabilir. Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası altında olmayan paketlere geçiş yapılamamaktadır. Fatura dönemleri (12,24 ve 36) farklı tekliflere geçiş yapılamamaktadır. Paket değişiklik talebiniz için Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız ya da Satış Yöneticileri üzerinden talep formu iletilerek bildirim yapmanız yeterli. Paket değişikliğiniz 2. cihaz alım hakkını doğurmaz. Birden fazla kez üst paketlere geçebilirsiniz. Paket geçişleriniz arasında GB kontrolü yoktur, dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Ancak sadece 1 kereliğine alt paketlere geçiş yapabilirsiniz. Farklı pakete geçiş işleminizden sonra yeniden paket değişikliği yapabilmeniz için 1 ay geçmesi gerekir. Paket değişikliği ilk imzalanan sözleşmedeki, sözleşme süresini uzatmaz. Cihazlar arası paket değişikliği yapılamaz, sadece paket büyüklüğü değişikliği yapabilirsiniz. Yeni pakete geçiş ücretlendirmeleri ise web sitemizde yer alan güncel teklifler üzerinden gerçekleşir.

 • Sözleşme iptali anında gerçekleşir. Sözleşme iptal anında itibaren yeni çıkacak faturaya paketin indirimsiz standart fiyatı yansır. Müşteri farklı bir tarifeye geçmediği sürece standart paket fiyatından kullanıma devam eder. Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Data paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Esnek İnternet Paketleri Kampanyasına katılmak isteyen müşterilerimizin Kurumsal Standart İnternet Tarifesine geçilirlmesi gerekiyor.