• Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için geçerli limit puan bilgisi aşağıdaki kampanyada yer almaktadır. (Detaylı bilgiler için sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.)
 • Bilgisayardan Tam Gaz paketlerinden son 60 gün içinde 2 ve üzeri mobil geniş bant hattı aktiflemiş aboneler yararlanabilir.
Cihaz ModeliLimit Puan
TURKCELL VINN WIFI CAT 4-MW40V1306
TURKCELL VINN WIFI CAT 6439
HUAWEI E5576-320258
TELTONİKA RUT950 1186
TURKCELL VINN WIFI CAT 4 E5573CS269

Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.

Aylık ücrete; VINN cihaz bedeli, internet paketi, KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Yeni hat açılması durumunda, Yeni Tesis Vergisi, TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri faturanıza ayrıca yansıtılır. 24 ay kontrat dönemi, beyan edilen fatura dönemi ve seçilen Mobil İnternet Paketi'nin tanımlanmasından ilk fatura kesim tarihine kadar geçen gün bazında sürenin toplamını içermektedir.

Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Sözleşme tarihi 03.11.2015’ten eski olan aboneler, kontrat dönemleri boyunca paketlerde üst veya alt paketlere geçiş yapmaları durumunda eski ücretten ücretlendirilecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cihazda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgiler SSS (sık sorulan sorular) bölümünde yer almaktadır.
 • TURKCELL VINN WIFI cihazlarının kutularında şarj aleti, data kablosu, Imei sticker, Garanti Kartı ve kullanım klavuzu mevcuttur.
 • Sözleşmeli İnternet Paketleri kampanyasındaki 4,5G uyumlu cihazı olmayan ve ortak kota paketlerine sahip olmayan abonelerin Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyasındaki datalara (orak kota paketleri hariç) cayma bedeli alınmaksızın katılabilmesi sağlanacaktır. Cayma bedeli olarak iptal ettikleri Sözleşmeli İnternet Paketleri Kampanyasındaki data paketinin kullanıldığı gün kadarı faturalarına yansıyacaktır.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Kontratlı Modem kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
  Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. İstanbul ilinde şahıs şirketi sahibi limit puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır. . Abone katılım limit olan 20’yi doldurduğu takdirde 10 adete kadar Vınn cihazlarından faydalanabilir. • 24 kontrat taahhütü verdiğinizde Turkcell modemden çok uygun fiyatlarla yararlanır iş yerinizde bu kolaylığın avantajlarını kullanabilirsiniz.
  Aylık ücrete cihaz bedeli, internet paketi, KDV ve ÖİV dahildir.Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

  Fatura maliyetlerini kontrol etmek isteyen ve limiti dolduğunda paket aşımı ödemek istemeyen abonelerimiz, dilerlerse 24 aylık kurgularda Limitinde Duran Paket Opsiyonunu seçebilir.

 • Önceliklendirme özelliği, şebeke yoğunluğunda bağlandığınız siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede size sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz.

 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.

 • 2222’ye “KALAN” yazarak mesaj gönderebilirsiniz veya 532 ya da 0 532 532 0000’yi arayarak öğrenebilirsiniz. Mesaj ücretsizdir.

 • Abone, kampanya kapsamında seçtiği paketteyse anında, değilse fatura kesiminde başlar.

 • Paket değişikliği yapılabilmeniz için kampanyaya katılımınızın üzerinden bir ay geçmesi gerekir.

  Geçiş yapmak istendiğinde bir sonraki fatura döneminde yeni paket başlar.

  Mevcutta "Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası" altındaki paketlerden yararlanan aboneler, 29 Nisan sonrasında lansmanı yapılan tüm paketlere geçiş yapabilirler. Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası altında olmayan paketlerden turbo paketlere geçiş yapılamamaktadır.

  Tam gaz dataları kendi arasında, bilgisayardan internet paketleri kendi arasında geçiş yapabilecekler

  24 fatura dönemlik olan teklifler arasında da paket değişikliği olabilecek, 24 fatura dönemlikle, 6 fatura dönemlik teklifler arasında geçiş yapılamayacaktır.

  Paket değişiklik talebiniz için Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız ya da Satış Yöneticileri üzerinden talep formu iletilerek bildirim yapmanız yeterli.
  Paket değişikliğiniz 2. cihaz alım hakkını doğurmaz. Birden fazla kez üst paketlere geçebilirsiniz. Paket geçişleriniz arasında GB kontrolü yoktur, dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Ancak sadece 1 kereliğine alt paketlere geçiş yapabilirsiniz. Farklı pakete geçiş işleminizden sonra yeniden paket değişikliği yapabilmeniz için 1 ay geçmesi gerekir. Paket değişikliği ilk imzalanan sözleşmedeki, sözleşme süresini uzatmaz.
  Paket değişikliğinizi yaptıktan sonra, kampanya ve kontrat süresi bitimiyle birlikte, iptal etmediğiniz sürece, yeni geçilen paketinin standart ekonomik internet paketi otomatik olarak yenilenir.
  Cihazlar arası paket değişikliği yapılamaz, sadece paket büyüklüğü değişikliği yapabilirsiniz. Yeni pakete geçiş ücretlendirmeleri ise web sitemizde yer alan güncel teklifler üzerinden gerçekleşir.

 • Abonenin paketi dahilinde sunulan kotasını doldurması durumunda 100 MB’a kadar yapacağı kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Abone kullanıma devam eder ise her 100MB lık barem 5 TL olarak ücretlenmeye devam edecek, paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman abonenin kullanım hızı 1 kbps’ye düşürülecektir. Abonenin mevcut paketi yenilendiği zaman kullanım hızı açılacaktır. Belirtilen paketlerden herhangi birini satın alan abonelerin POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yaptıkları e-posta veri alış verişleri paket kotalarından düşmeyecektir. Abonenin ana paketinin kotasının dolması durumunda belirtilen protokollerden yapacağı e-posta kullanımları da paket aşım ücretine tabi olacaktırPaket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

 • Paketinizin kotası dolduğunda “paketim limitinde dursun, daha fazla kullanmayayım” diyorsanız ayda +3 TL’ye Limitinde Durma opsiyonunu almak için LD yazın 2222’ye gönderin.

 • Tüm Kurumsal müşterilerimiz, herhangi bir başvuru evrakı getirmelerine gerek kalmadan, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanabilir.

 • Öncelikle, kullanım kılavuzundaki kurulum ve kullanım talimatlarını takip ettiğinizi kontrol edip yazılım detaylarına bakabilirsiniz. Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yardım alabilirsiniz. Ayrıca cihazınızı en kısa zamanda bir teknik servise götürebilirsiniz.
  Yetkili servis adresi: Teleservice INTERNATIONAL Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe / İSTANBUL 0216 458 97 97

 • Cihaz Özellikleri alanında belirtilen hız değerleri 3G modemlerin teknik standart dokümanlarından alınmıştır. Turkcell 3G VINN E3251 S2’in Turkcell HSPA+Dual Cell şebekesi üzerinde bağlantı hızı 43.2 MBPS’ye kadar çıkabilir.
  İletişim hızınız, bulunduğunuz yer, veri trafik yoğunluğu ve erişmek istediğiniz veri ağının bağlantı altyapısı ve yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak anlık değişkenlik gösterebilir.
  Turkcell 3G Kapsama alanı dışında VINN'la EDGE hızında internete bağlanabilirsiniz.
  3G Internet Hattınızı, SIM kart yuvasına kılavuzda gösterildiği gibi takın.
  VINN'ınızı bilgisayarınızın USB bağlantısına takın.
  Sistem yeni donanımınızı otomatik olarak algılayacak ve yazılımın yüklenmesi için sizden onay isteyecek.
  Onayı verdiğinizde 1-2 dakika içinde yükleme gerçekleşecek ve masaüstünüzde VINN bağlantı ara yüzü ikonu belirecek.
  Yazılım ikonuna tıkladığınızda yazılım ara yüzü açılır.
  Data bağlantınızı başlatmak için "bağlan"ı tıklayabilir ve internetinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
  VINN E3251S2 modemi bilgisayarınıza yüklemeden önce PC/Laptop üzerinde daha önceden kurulu olan VINN yazılımının mutlaka kaldırılması (program ekle/kaldır bölümünden) gerekir. Yazılım kaldırılmaz ise VINN E3251 S2 yüklenmeye çalışıldığında PC/Laptop kurulumunda problem yaşayabilirsiniz.
  Yazılım
  Vınn cihazları için herhangi bir yazılım güncellemesi yapmanız gerekmez. Cihazlar güncelleme işlemini kendi yazılımları üzerinden gerçekleştirebilirler.
  XYFi Multimodem ve Option GSIII+ cihazları için geçerli olmak üzere VINN cihazının yazılımını aşağıda belirtilen linklerden güncelleyebilirsiniz.
  XYFİ_14.2mbps http://www.option.com/support/xyfi/downloads
  MULTİMODEM GS3+ http://www.option.com/support/globesurfer-iii/downloads

 • Sözleşme iptali anında gerçekleşir. Sözleşme iptal anında itibaren yeni çıkacak faturaya paketin indirimsiz standart fiyatı yansır. Müşteri farklı bir tarifeye geçmediği sürece standart paket fiyatından kullanıma devam eder.
  Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  Data paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  (Abone alımına kapatılmış 250 MB’lık mobil internet paketi için aylık indirim bedeli 6 TL), 1GB Limitinde Duran İnternet Paketi için 16 TL veya 4 GB’lık mobil internet paketleri için aylık indirim bedeli 21 TL, Limitsiz internet paketleri için aylık indirim bedeli 25 TL'dir.
  28.08.2014 tarihi itibarıyla VINN Wifi E5221 cihazının teklifleri kapatılmıştır. Güncel indirim bedelleri taahhütnamede mevcuttur.


 • Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

 • Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde paket kullanımları kısıtlama ve hızını düşürme hakkı saklıdır.
  Turkcell, 3G İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Kampanya kapsamındaki VINN 2.2.1 uygulaması içerisinde saklanan ve raporlanan kullanım istatistikleri ve kullanıcı uyarı bildirim özellikleri müşterilerimizin kendi kullanımını kontrol etmesi amacını taşır. Bu özellikler ile sunulan bilgiler Turkcell’in yapacağı faturalandırmaya temel oluşturmaz.

Kapat
Yardım ister misiniz?