Daha Fazla Bilgi

Teklif Detayları

 • 24 ay boyunca kontrat vereceğiniz tarifeyi seçin, işletmenize güç katabileceğiniz BlackBerry 9320 modeline ayda 60 TL’den başlayan fiyatlara sahip olun. Star Paket ile yeni hat almayı düşünüyorsanız yeni hat alımına özel teklif olan "Star paket + BB 9320 + BIS Eko Paket = 89 TL" seçeneğini incelemeden karar vermeyin. Tarifeli paketlerin üzerine internet paketi seçimi zorunludur. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Mobil İletişim Hizmet Faturası Ödeme Seçeneği
Tarife + Cihaz Ücreti
Star Paket - Yeni Hat*79,10 TL
Star Paket98 TL
Avantaj Paket80 TL
Eko Paket62 TL
* Star Paket yeni hat tekliflerinden kampanya 12 aylık abonelik yaşı ve 6 ay fatura toplamı 250 TL olması kriterini karşılayan firmaların maksimum 7 gün önce alınmış veya diğer operatörden Turkcell kurumsal hat olarak taşınmış veya şahıstan şirkete geçmiş kurumsal hatları faydalanabilecektir.


  Teklife Ek Alınabilecek Paketler

 • Kampanya kapsamında seçtiğiniz tarife ve cihaz paketine ek olarak seçilecek internet paketi seçenekleri ve ücretleri (KDV ve ÖİV dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

BlackBerry İnternet Paketi SeçenekleriPaket İçeriğiFiyat
BlackBerry BIS Eko Paketi*100 MB internet kullanımı + BB APN9,90 TL
BlackBerry Full BIS Paketi**1 GB internet kullanımı + BB APN19,90 TL
BlackBerry BES Paketi***4 GB internet kullanımı + BB APN42,90 TL

 • *BlackBerry, wap ve internet apn üzerinden kullanılabilecek 100MB internet, BlackBerry Messenger (BBM), @turkcell.blackberry.com e-posta , 1 POP3 e-posta entegrasyonu, Internet Erişimi (BlackBerry apn), Sosyal Medya ve Anlık Mesajlaşma 100 MB'lık kullanımın sonuna gelindiğinde kullanım hızı 5 Kbps'a düşürülecek, paket aşımlar için ayrıca ücret alınmayacaktır.
 • **BlackBerry Full BIS paket içeriğinde BlackBerry, wap ve internet apn üzerinden kullanılabilecek 1GB internet, BlackBerry Messenger (BBM), @turkcell.blackberry.com e-posta , 10 POP3 e-posta entegrasyonu, Internet Erişimi (BlackBerry,wap,int. apn), Sosyal Medya, Anlık Mesajlaşma
 • ***BlackBerry BES paket içeriğinde BlackBerry, wap ve internet apn üzerinden kullanılabilecek 4GB internet BlackBerry Messenger (BBM), Kurumsal e-posta entegrasyonu, 10 POP3 e-posta entegrasyonu, @turkcell.blackberry.com e-posta , Internet Erişimi (BlackBerry,wap,int. apn), Sosyal Medya, Anlık Mesajlaşma

Katılım Koşulları

 • "Kurumsal BlackBerry Ses Kontratlı Kampanya" kapsamında sunulan paketlerden mobil iletişim hizmet faturası tahsilat seçeneği ile; ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan uzun süreli ve firma üzerine kayıtlı tüm hatların son 6 ay fatura toplamı 250 TL ve üstü olan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Kampanya Taahütnamesi için tıklayınız

Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.

Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
Kapat
Yardım ister misiniz?