Kurumsal Aksesuar Kampanyası

​Turkcell'den aldığınız kontratlı cihazınızı 36 aya kadar vadeli sözleşme avantajıyla, yeni teknoloji aksesuarla tamamlayın!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

 

 • Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12, 24 veya 36 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz. 
 • Aksesuar Kampanyası’ndan cayma durumunda data cayması yansımaktadır*  
 • Airpods ve Şarj Kutusu Bundle aksesuarından sadece aynı gün kontratlı iPhone 11 64 GB cihazını alan aboneler faydalanabilecektir.
 • AIRPODS VE SARJ KUTUSU BUNDLE  kurgusundan faydalanılabilinmesi için öncelikle IPHONE 11 64 GB kontratının aktiflenmesi beklenmelidir. Bekleme statüsündeki IPHONE 11 64 GB kontratları indirimli kurgudan faydalanamayacaktır.
 • Paket aktif edildiğinde ve sonlandığında bilgilendirme SMS’i yollanacaktır.
 • Paket bitimine yakın (%80) ve bitiminde (%100) bilgilendirme SMS’i yollanmaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

 Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Aksesuar kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
 • Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.

Kampanyadan nasıl yararlanırım?

​Turkcell Mağazalarına, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız.​

Kampanya erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?

Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dâhil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar

​​Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın​.​

Hangi koşullarda erken iptal ücreti yansır?

​Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. (Taahhüt kapsamında, aboneye sağlanan fayda (ücretsiz mobil internet paketi) bedelleri toplamıyla karşılaştırılarak, abone lehineyse cayma bedeli hesaplamasında esas alınabilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmı bulunmadığından, cayma bedeli hesaplamasında karşılaştırma yapılamamaktadır.) Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

Kampanya ücreti faturama hangi detayda yansır?

​Kampanya kapsamında faturanıza, aylık cihaz taksiti olarak yansıyacaktır.

Numara değişikliğinde kampanyanın durumu ne olur?

​Numara değişikliğinde kampanya devam eder.

Kampanyayı başka bir hatta devredebilir miyim?

​Kampanya katılım koşullarını sağlayan başka bir kurumsal faturalı hatta devredilebilir. Hat devri yapıldığında ise kampanya iptal olmaktadır​.