Kurumsal Akıllı Telefon müşterilerimiz, sözleşme süreleri boyunca; diledikleri bir anda; limitlerine uygun olarak aksesuarı ayrı bir sözleşme olarak 12, 24 veya 36  ay taahhütle sahip olabilecekler.

"Kurumsal Aksesar Kampanyası" kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.

 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için geçerli limit puan bilgisi aşağıda yer almaktadır. (Detaylı bilgiler için sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.)
 

 

AksesuarLimit Puan
Apple Watch Seri 2 38 MM1714
Apple Watch Seri 2 42 MM1871
Apple Watch Seri 2 Çelik 38 MM2405
Apple Watch Seri 2 Çelik 42 MM2652
Samsung Gear Fit 2726
Samsung Gear S3 Classic1349
Samsung Gear S3 Frontier1465
BEATS EP Kulaküstü Kulaklık309

 

Daha Fazla Bilgi

 

AksesuarAylık Temlik Bedeli (12 Ay)Aylık Temlik Bedeli (24 Ay)Aylık Temlik Bedeli (36 ay)
Apple Watch Seri 2 38 MM160,62 TL89,11 TL65,65 TL
Apple Watch Seri 2 42 MM175,26 TL97,23 TL71,63 TL
Apple Watch Seri 2 Çelik 38 MM225,32 TL125,00 TL92,10 TL
Apple Watch Seri 2 Çelik 42 MM248,43 TL137,82 TL101,54 TL
Samsung  Gear Fit 267,98 TL37,71 TL27,79 TL
Samsung Gear S3 Frontier137,29 TL76,17 TL56,12 TL
Samsung Gear S3 Classic126,40 TL70,12 TL51,66 TL
Beats EP Kulaküstü Kulaklık28,87 TL16,01 TL11,80 TL
 • Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12, 24 veya 36 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz. 
 • Aksesuar Kampanyası’ndan cayma durumunda data cayması yansımaktadır* 
 • Paket aktif edildiğinde ve sonlandığında bilgilendirme SMS’i yollanacaktır. 
 • Paket bitimine yakın (%80) ve bitiminde (%100) bilgilendirme SMS’i yollanmaktadır. 
 • Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. (Taahhüt kapsamında, aboneye sağlanan fayda (ücretsiz mobil internet paketi) bedelleri toplamıyla karşılaştırılarak, abone lehineyse cayma bedeli hesaplamasında esas alınabilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmı bulunmadığından, cayma bedeli hesaplamasında karşılaştırma yapılamamaktadır.) Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.           
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

 

  • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Aksesuar kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
  • Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. 
  • Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.

 • Turkcell İletişim Merkezleri’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız.

  • Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  • Hediye datalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devredilemez yada bedel indirimi talep edilemez. Üçüncü şahıslara transfer edilemez. Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. (Taahhüt kapsamında, aboneye sağlanan fayda (ücretsiz mobil internet paketi) bedelleri toplamıyla karşılaştırılarak, abone lehineyse cayma bedeli hesaplamasında esas alınabilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmı bulunmadığından, cayma bedeli hesaplamasında karşılaştırma yapılamamaktadır.) Sözkonusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.                                        

 • Evet. Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Sayfayı kaydırın