Turkcell Teklifleri

Kontratlı veya kontratsız Star, Avantaj, Eko tarifelerinde bulunan ve üzerinde data paketi olmayan abonelerimiz full ve süper paketlere Sony Xperia E4g ile birlikte ek bedelsiz ve çeşitli cihazlara aşağıda yazan ek bedelleri ödeyerek geçiş yapabilirler.

Tarife Adı Aylık Tarife Ücreti (KDV & ÖİV Dahil)
Sony Xperia E4g ile Aylık Ek Bedel
Turkcell T50/ Turbo T50
ile Aylık Ek Bedel
Samsung Galaxy Grand Prime
ile Aylık Ek Bedel
iPhone 5S 16GBiPhone 6 16GBSamsung Galaxy S6 32GBSamsung Galaxy S6 64GBSamsung Galaxy S6 128GBSamsung Galaxy S6 edge 32GBSamsung Galaxy S6 edge 64GBSamsung Galaxy S6 edge 128GB
Platin Business Star İndirimli130 TLEK BEDELSİZ+5 TL+7 TL+73 TL+91 TL +89 TL+112 TL+132 TL+122 TL+137 TL+156 TL
Super Star İndirimli120 TL
Full Avantaj İndirimli110 TL
Süper Avantaj İndirimli100 TL

Platin Business Star İndirimli, Super Star İndirimli tarifeleri sadece mevcutta kontratlı veya kontratsız Star, Avantaj, Eko tarifelerinde bulunan ve son 90 gündür üzerinde data paketi olmayan abonelere; Full Avantaj İndirimli, Super Avantaj İndirimli tarifeleri sadece mevcutta kontratlı veya kontratsız Avantaj, Eko tarifelerinde bulunan ve son 90 gündür üzerinde data paketi olmayan abonelere sunulacaktır.

2 Mart öncesinde kontratlı veya kontratsız İşte Tarife, Hesap, Şirketiçi veya Ofis tarifelerinde bulunan abonelerimiz full ve süper paketlere Samsung Galaxy Note 4, HTC Desire 820, Sony Xperia C3, Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy Grand Prime, GM Discovery Air, Samsung Galaxy S4 Mini, iPhone 6 16GB cihaz modellerinden biri ile ek bedel ödemeden geçiş yapabilirler.


Platin Business Star Yarı YarıyaSuper Star Yarı YarıyaFull Avantaj Yarı YarıyaSuper Avantaj Yarı YarıyaFull Eko Yarı YarıyaSuper Eko Yarı Yarıya
Aylık Tarife Ücreti
(KDV & ÖİV Dahil)
130,00 TL120,00 TL110,00 TL100,00 TL90,00 TL80,00 TL
Samsung Galaxy Grand PrimeEK BEDELSİZ
GM Discovery AirEK BEDELSİZ+2 TL
Sony Xperia C3EK BEDELSİZ+5 TL+10 TL
Samsung Galaxy A3EK BEDELSİZ+2 TL+7 TL+12 TL
HTC Desire 820EK BEDELSİZ+5 TL+10 TL+15 TL+20 TL
Samsung Galaxy Note 4+48 TL+53 TL+58 TL+63 TL+68 TL+73 TL
iPhone 6 16GB+56 TL+61 TL+66 TL+71 TL+76 TL+81 TL
Samsung Galaxy S6 32GB+54 TL+59 TL+64 TL+69 TL--
Samsung Galaxy S6 64GB+77 TL+82 TL+87 TL+92 TL--
Samsung Gakaxy S6 128GB+97 TL+102 TL+107 TL+112 TL--
Samsung Galaxy S6 edge 32GB+87 TL+92 TL+97 TL+102 TL--
Samsung Galaxy S6 edge 64GB+102 TL+107 TL+112 TL+117 TL--
Samsung Galaxy S6 128GB+121 TL+126 TL+131 TL+136 TL--
Kampanya kapsamında abonelerimiz seçtikleri tarife ve cihaz paketine ek olarak opsiyonel internet, sms ve/veya servis paketi de seçebilirler. Opsiyonel paketler kampanya katılımı sırasında veya kampanya taahhüt süresi içinde sonradan alınabilir ve taahhüt süresi içinde kampanyadan bağımsız iptal edilebilir.

Kampanya kapsamında seçilebilecek data, sms ve paket seçenekleri ve ücretleri (tüm vergiler dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

Yeni Müşteri Teklifleri İnternet PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
250 MB10 TL
500 MB15 TL
2 GB25 TL
5 GB35 TL
10 GB45 TL
SMS PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
SMS 1006 TL
SMS 50015 TL
SMS 100020 TL
SMS 300025 TL

Kampanya taahhüt süresince abonelerimiz dilerlerse opsiyonel internet ve sms paketleri arasında da paket değişikliği yapabileceklerdir.

Servis PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
Turkcell Müzik3 TL
Goller Cepte5 TL
 • Samsung, GM, HTC ve Sony cihaz modelleri ile kampanyaya katılım için Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası katılım koşulları, iPhone cihaz modeli için Kurumsal Tarifeye Ek iPhone Kampanyası, Turkcell T-Serisi cihaz modelleri için Kurumsal Turkcell Markalı Cihaz Kampanyası katılım koşulları aynen geçerlidir. Ayrıca ek olarak - Platin Business Star İndirimli, Super Star İndirimli tarifeleri sadece mevcutta kontratlı veya kontratsız Star, Avantaj, Eko tarifelerinde bulunan ve son 90 gündür üzerinde data paketi olmayan abonelere; Full Avantaj İndirimli, Super Avantaj İndirimli tarifeleri sadece mevcutta kontratlı veya kontratsız Avantaj, Eko tarifelerinde bulunan ve son 90 gündür üzerinde data paketi olmayan abonelere sunulacaktır. (Full Eko İndirimli, Super Eko İndirimli tarifeleri iPhone 5S-16GB cihaz modeli ile verilmemektedir.)
 • Platin Business Star Yarı Yarıya, Super Star Yarı Yarıya, Full Avantaj Yarı Yarıya, Super Avantaj Yarı Yarıya, Full Eko Yarı Yarıya, Super Eko Yarı Yarıya tarife tekliflerinden 2 Mart ve öncesinde İşte Tarife'deki, Şirket İçi, Ofis ve Hesap paketlerini kullanan aboneler faydalanabilir.
 • Samsung, GM, HTC ve Sony cihaz modelleri ile katılımla ilgili detaylar ve kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • iPhone cihaz modeli ile katılımla ilgili detaylar ve kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Turkcell T-Serisi cihaz modelleri ile katılımla ilgili detaylar ve kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi

 • Samsung, GM, HTC ve Sony cihaz modelleri ile kampanya Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası , iPhone cihaz modelleri ile kampanya Kurumsal Tarifeye Ek iPhone Kampanyası, Turkcell T-Serisi cihaz modelleri ile kampanya ise Kurumsal Turkcell Markalı Cihaz Kampanyası kapsamında sunulmaktadır.
 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • 5 GB Turbo ve 10 GB Turbo İnternet Paketi şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dâhildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Detaylı bilgiler ilgili kampanyanın Sıkça Sorulan Sorular bölümünde yer almaktadır.
Turkcell Müzik Servisi: Kampanya kapsamında sunulan Sınırsız Müzik Paketi ile http://trcll.im/mzk adresinden indirilebilen Turkcell Müzik uygulamasından ve www.turkcellmuzik.com adresinden ekstra mobil internet ücreti ödemeden sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.
 • İlgili hat üzerinde Sınırsız Müzik Paketi, Süper Müzik Dinleme Paketi, Gnctrkcll Sınırsız Müzik Paketi, 3+3 Kampanyalı Müzik Paketlerinden herhangi birisi varsa öncelikle ilgili paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Turkcell Müzik aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Servisi 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
Goller Cepte: Kampanya kapsamında sunulan Goller Cepte Paketi ile Süper Lig’in son dakika haberlerini, takımın maç anında gollerini, maçtan sonra özet ve yorumları izlemeyi sağlayan servistir.
 • İlgili hat üzerinde Goller Cepte Paketi varsa öncelikle paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Goller Cepte Full Paket aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
 • Kampanya kapsamında seçilen Goller Cepte Paketi üyeliği başladığında ilgili hatta takım seçilmesi için sms gönderilir. Abone sms yoluyla takım seçtikten sonra ilgili içeriği almaya başlar. Abone takım bilgisi girmezse Goller Cepte Paketi içeriğini alamaz, ancak ücretlendirilir.
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Akıllı Telefon Kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
  • Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  • Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. İstanbul ilinde şahıs şirketi sahibi limit puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  • Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.
  • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.

 • Kampanya kapsamında faturanıza, paket seçiminiz doğrultusunda seçtiğiniz paketlerin aylık indirimli bedeli ve buna ek olarak aylık cihaz taksiti yansıyacaktır. Ayrıca seçildiyse opsiyonel SMS/internet/servis paket bedelleri de dahildir.

 • Tarifeye ek teklifler için: Kampanya kapsamındaki her bir cihazla sunulan Paketcell Tarife gurubu içinde yer alan Platin Business Prestij, Platin Business Plus, Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko paketleri ve Meslek Kulüpleri içinde yer alan Esnaf Mini, Esnaf Midi, Esnaf Maksi, profesyonel Midi, Profesyonel Maksi ve Platin Business Profesyonel tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta kontratlı olarak bu tarifelerden birinde ise ve aynı tarife ile kampanyadan faydalanmak istiyorsa kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.
  İnternet paketine ek teklifler için: Kampanya kapsamında seçilen aylık cihaz taksidi, kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca aktif edilecektir. Abone internet paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  Opsiyonel İnternet paketleri için: Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır

 • Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Mevcut ücretlendirmede Paketcell kapsamında sunulan Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko tarife paketleri dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 46,25 KR/DK, tarife kapsamındaki veya opsiyonel SMS paketi aşıldığında 33,25 KR/SMS ve tarife kapsamındaki opsiyonel Turbo Paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 100 MB / 5 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman kullanım hızınız 1 kbps’ye düşürülecektir. Kurumsal Turbo Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.

 • Paket dahilinde sunulan Turkcell servisleri (ses/SMS/data) bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanız gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

 • Internet paketindeki değişiklik talebi sisteme tanımlandığı anda geçilmek istenilen paket olan 4 GB'lık paket hatta tanımlanır ve paket değişikliğinden sonraki ilk fatura kesim tarihine kadar hem mevcut paket (2GB) hem de geçilen yeni paket (5GB) kapsamındaki toplam mobil internet faydası kullanılabilir. Eski paketin tam ücreti ile yeni paketin “(yeni paketin bir fatura dönemlik ücreti/ilgili ayın gün sayısı X Yeni paketin Hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı)” şeklinde hesaplanarak bulunacak ücreti paket değişikliği yapıldıktan sonraki ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına yansıtılacaktır. Bir sonraki fatura dönemi itibarı ile geçiş yapılan paket ilgili hatta tanımlanmaya devam eder ve ilgili dönem faturasına paketin tam ücreti yansır.

 • İnternet paketindeki değişiklik talebi sisteme tanımlandığı anda geçilmek istenilen paket (1 GB) hatta tanımlanır ve paket değişikliğinden sonraki ilk fatura kesim tarihine kadar hem mevcut paket (5 GB) hem de geçilen yeni paket (2 GB) kapsamındaki toplam mobil internet faydası kullanılabilir. Eski paketin tam ücreti ile yeni paketin “(yeni paketin bir fatura dönemlik ücreti/ilgili ayın gün sayısı X Yeni paketin Hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı)” şeklinde hesaplanarak bulunacak ücreti paket değişikliği yapıldıktan sonraki ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına yansıtılacaktır. Bir sonraki fatura dönemi itibarı ile geçiş yapılan paket ilgili hatta tanımlanmaya devam eder ve ilgili dönem faturasına paketin tam ücreti yansır.

 • KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Evet. Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında sunulan Platin Business Prestij tarife içeriğinde yer alan yurt dışı faydaları yurt dışında veya yurt dışı yönünde doğru kullanılabilir. Bunun dışındaki paketlerde yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.

  • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Paketcell kapsamındaki tarifeler kendi arasında (Platin Business Prestij, Platin Business Plus,Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko); Esnaf tarifeleri kendi aralarında; Profesyonel tarifeler kendi aralarında; internet paketleri kendi arasında (rahat paketler hariç) ve SMS paketleri de kendi aralarında değiştirilebilecektir. 1 defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1’den fazla kez tarife ya da 1’den fazla kez data paketi değiştirilebilir.
  • Rahat paketler seçildiği durumda paket değişikliği yapılamaz.

 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlardan herhangi birisiyle seçilen paketlerden herhangi birinin 24/12 aylık kontrat bitiminde veya kampanya iptalinde, aboneler, kontratta seçtikleri tarifelerinin/internet paketlerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.

 • Kampanya iptal edilirse müşterilerin seçtiyse opsiyonel sms paketleri de iptal olur ve sms kullanımı yaptıklarında standart tarife üzerinden ücretlendirilirler. Kampanya sona erdiğinde ise seçilen sms paketinin kontratsız güncel bedeli ile ücretlendirilmeye başlayarak sms paketi kullanımına devam ederler. Kampanya bittiğinde internet opsiyonu için devam teklifleri mevcuttur.

 • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasını ödememesi, kampanya iptali, varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına erken iptal ücreti yansır.

  • Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  • Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  • İndirimli Opsiyonel paketlerin (İnternet) kampanya taahhütünden önce iptal edilmesi durumunda tercih edilen paketler için paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken indirimli opsiyonel paket faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir hattımızın opsiyonel paketin iptalinden sonraki ilgili hattın ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız.

 • Numara değişikliğinde kampanya devam eder.

 • Kampanya katılım koşullarını sağlayan başka bir kurumsal faturalı hatta devredilebilir.

 • Evet. Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • Bu ödeme seçeneği, Finansbank’tan Turkcell’de satılan belirli* cihazların satış bedeli tutarında ihtiyaç kredisi kullanımıdır. Bu kredi faizsiz ve dosya masrafsızdır. Ekstra başka bir ücret de alınmayacaktır. *Finansbank kredisi ile satın alabileceğiniz cihaz modelleri sözleşmede yer almaktadır.

 • Turkcell faturalı kurumsal hat sahibi şahıs şirketleri faydalanabilir.

 • Destek Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında, destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell Mağazaları, Kurumsal Çözüm Merkezi veya www.finansbank.com.tr/turkcellkredisi/default.aspx?ref=finasnbank adresinden çok kısa sürede başvurabilir ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

 • Kredinin tutarı cihaz bedeline eşittir. Diğer bir deyişle, Turkcell’in belirlediği satış bedeli kadardır.

 • Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilir. SMS metininde başvurunuzun geçerlilik tarihi yer alır. Ön onayı takip eden en geç 7 gün içerisinde ise, başvuru işlemlerinizi belirtilen Turkcell bayilerinden bizzat giderek veya Kurumsal Çözüm Merkezi’nden kurumsal satış temsilciniz ile tamamlayabilirsiniz. (Başvuru günü dahil olmak üzere onay almış başvurular 7 gün geçerlidir. Krediniz, başvuru gününü takip eden 6 gün geçerli olmaktadır. )

 • Hayır. Krediniz için şahsınız adına Finansbank’ta vadesiz mevduat hesabı açılacaktır. Bu hesabı bu kredi amacı dışında başka bir amaç için kullanmadığınız müddetçe herhangi bir masraf alınmayacaktır. Cihaz taksitleriniz bittiğinde hesabınızla farklı bir işlem yapmadıysanız hesabınız da kapanır.

 • Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

 • Hayatınızı kolaylaştıran bir çözüm olarak, taksit ödemeleriniz faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Böylelikle Finansbank şubeleri, ATM’leri, müşteri hizmetleri ve internet bankacılığı üzerinden ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Mevcutta faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Değerli Müşterimiz, Turkcell’den almış olduğunuz cihazın kredi taksit ödemeleri bugünden itibaren Finansbank’a yapılmalıdır.” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Finansbank üzerinden yapmaya başlamanız gerekmektedir.

Kapat
Yardım ister misiniz?