Daha Fazla Bilgi

Teklif Detayları


3G İnternet Paketi ile 24 ay Kontratlı Fiyatlar 4 GB Limitinde Duran
21.6 Mbps VINN23 TL

Aylık ücrete; VINN cihaz bedeli, internet paketi, %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Yeni hat açılması durumunda, Yeni Tesis Vergisi, TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri faturanıza ayrıca yansıtılır


Katılım Koşulları


"Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası" kapsamında sunulan paketlerden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi aboneler faydalanabilir.


 • 21.6 Mbps VINN cihazıyla 24 ay taahhüt ile kampanyaya katılabilir, internetinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.
Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.

Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cihazda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgiler SSS bölümünde yer almaktadır.
Turkcell Kurumsal Satış
Turkcell Çözüm Ortakları
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • 24 kontrat taahhütü verdiğinizde Turkcell modemden çok uygun fiyatlarla yararlanır iş yerinizde bu kolaylığın avantajlarını kullanabilirsiniz.
  Aylık ücrete cihaz bedeli, internet paketi, KDV ve ÖİV dahildir.
  Fatura maliyetlerini kontrol etmek isteyen ve limiti dolduğunda paket aşımı ödemek istemeyen abonelerimiz, dilerlerse 24 aylık kurgularda 1GB ve 4GBa özel Limitinde Duran Paket Opsiyonunu seçebilir. Hızınızın düşürüldüğü durumlarda dilerseniz, EKPAKET alarak hızınızı geri getirilebilirsiniz.

 • 2222’ye “KALAN” yazarak mesaj gönderebilirsiniz veya 532 ya da 0 532 532 0000’yi arayarak öğrenebilirsiniz. Mesaj ücretsizdir.

 • Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla beraber kullanabilirsiniz.

 • Dilediğiniz zaman güncel pakete geçiş yapabilirsiniz. Paket değişikliği yapılabilmeniz için kampanyaya katılımınızın üzerinden bir ay geçmesi gerekir.
  Geçilen pakette kampanya olması durumunda, kampanyadan kalan kampanya süresi boyunca yararlanılabilir. Paket değişikliğinin yapıldığı ay için, birinci paket ücreti yansıyacak, geçiş anında ise mevcut paket ve geçilen paket toplamı kadar internet kullanılır. Paket değişiklik talebiniz için Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız ya da Satış Yöneticileri üzerinden talep formu iletilerek bildirim yapmanız yeterli.
  Paket değişikliğiniz 2. cihaz alım hakkını doğurmaz. Birden fazla kez üst paketlere geçebilirsiniz. Paket geçişleriniz arasında GB kontrolü yoktur, dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Ancak sadece 1 kereliğine alt paketlere geçiş yapabilirsiniz. Farklı pakete geçiş işleminizden sonra yeniden paket değişikliği yapabilmeniz için 1 ay geçmesi gerekir. Paket değişikliği ilk imzalanan sözleşmedeki, sözleşme süresini uzatmaz.
  Paket değişikliğinizi yaptıktan sonra, kampanya ve kontrat süresi bitimiyle birlikte, iptal etmediğiniz sürece, yeni geçilen paketinin standart ekonomik internet paketi otomatik olarak yenilenir.
  Cihazlar arası paket değişikliği yapılamaz, sadece paket büyüklüğü değişikliği yapabilirsiniz. Yeni pakete geçiş ücretlendirmeleri ise web sitemizde yer alan güncel teklifler üzerinden gerçekleşir.

 • Limitinde duran paketlerde, ilgili kota miktarı dolduktan sonra hız 5kbps a düşürülecek, paket aşım ücreti uygulanmaz. Hızınız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelir.

 • Aylık 2 TL ek ücret ödeyerek 1GB ve 4GB normal paketler ve limitinde duran paketlerden faydalanabilirsiniz. Eğer limitinde duran paketi tercih ediyorsanız, sadece bunu belirtmeniz yeterli. Paket aşımı ücretinin ödenmediği Fatura ŞOKsuz paketleri dilerseniz tercih edebilirsiniz.

 • Tüm Kurumsal müşterilerimiz, herhangi bir başvuru evrakı getirmelerine gerek kalmadan, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanabilir.

 • Öncelikle, kullanım kılavuzundaki kurulum ve kullanım talimatlarını takip ettiğinizi kontrol edip yazılım detaylarına bakabilirsiniz. Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yardım alabilirsiniz. Ayrıca cihazınızı en kısa zamanda bir teknik servise götürebilirsiniz.
  Yetkili servis adresi: Teleservice INTERNATIONAL Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe / İSTANBUL 0216 458 97 97

 • İptal talebi verdiğiniz zaman kampanyanız iptal olur. Kampanya kapsamında satın alınan hattın kampanya süresi içinde iptal edilmesi, kampanyadan ayrılmak istenmesi, hattın başka operatöre taşınması, faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, hattın borcundan dolayı kullanıma kapatılması veya ödeme tipi değişikliği hallerinde, bir sonraki ay erken iptal ücreti yansıtılacaktır.
  Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  Data paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  (Abone alımına kapatılmış 250 MB’lık mobil internet paketi için aylık indirim bedeli 6 TL), 1GB Limitinde Duran İnternet Paketi için 16 TL veya 4 GB’lık mobil internet paketleri için aylık indirim bedeli 21 TL, Limitsiz internet paketleri için aylık indirim bedeli 25 TL'dir.

  • Cihaz Özellikleri alanında belirtilen hız değerleri 3G modemlerin teknik standart dokümanlarından alınmıştır.
  • İletişim hızınız, bulunduğunuz yer, veri trafik yoğunluğu ve erişmek istediğiniz veri ağının bağlantı altyapısı ve yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak anlık değişkenlik gösterebilir.
  • Turkcell 3G Kapsama alanı dışında VINN'la EDGE hızında internete bağlanabilirsiniz.
  • 3G Internet Hattınızı, SIM kart yuvasına kılavuzda gösterildiği gibi takın.
  • VINN'ınızı bilgisayarınızın USB bağlantısına takın.
  • Sistem yeni donanımınızı otomatik olarak algılayacak ve yazılımın yüklenmesi için sizden onay isteyecek.
  • Onayı verdiğinizde 1-2 dakika içinde yükleme gerçekleşecek ve masaüstünüzde VINN bağlantı ara yüzü ikonu belirecek.
  • Yazılım ikonuna tıkladığınızda yazılım ara yüzü açılır.
  • Data bağlantınızı başlatmak için "bağlan"ı tıklayabilir ve internetinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Yazılım
  • Vınn cihazları için herhangi bir yazılım güncellemesi yapmanız gerekmez. Cihazlar güncelleme işlemini kendi yazılımları üzerinden gerçekleştirebilirler.

 • Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

 • Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde paket kullanımları kısıtlama ve hızını düşürme hakkı saklıdır.
  Turkcell, 3G İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Kampanya kapsamındaki VINN 2.2.1 uygulaması içerisinde saklanan ve raporlanan kullanım istatistikleri ve kullanıcı uyarı bildirim özellikleri müşterilerimizin kendi kullanımını kontrol etmesi amacını taşır. Bu özellikler ile sunulan bilgiler Turkcell’in yapacağı faturalandırmaya temel oluşturmaz.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Kapat
Yardım ister misiniz?