Turkcell Standart Mobil İnternet Tarifesi

Standart Mobil İnternet Tarifesi

Turkcell 3G kapsama alanı ve cepten mobil internet ile cep telefonunuz ve bilgisayarınız bir ofise dönüşecek ve kolaylıkla internete bağlanabileceksiniz.

5,10 TL
Detaylı Bilgi
Turkcell Standart Mobil İnternet Tarifesi
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
0-1 MB

Daha Fazla Bilgi

Standart Mobil İnternet Tarifesi ücretleri aşağıdaki gibidir:
Kullanım
Ücretlendirme
(KDV, ÖİV dahil)
0 -1 MB 5,10 TL
1 MB – 20 MB 19,38 TL
20 MB – 100 MB 39,78 TL
100 MB üzeri 39,79 TL + 0,22 TL/MB

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Herhangi bir internet paketi aboneliği bulunmayan kurumsal müşterilerimiz, Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Bu tarifede ücretlendirme kullandığınız KB başına gerçekleştirilir.
Günümüz iş dünyasında bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak artık çok daha önemli. Zaman kaybetmeksizin internete erişmek, e-postalarınızı okumak, şirketinizin intranetine ulaşmak istiyorsunuz. Bilgisayardan İnternete bağlanarak, telefonunuzu modem olarak kullanarak, veya sadece cep telefonunuzla Turkcell 3G kapsama alanı içerisinde internete bağlanabilir, ofis dışındayken dahi işinize ve internete bağlanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer, internet paketiniz yok ise Standart Mobil İnternet Tarifesi'nden mobil internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

532 ya da 0532 532 0000
 • Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’dan beri ücretli bir internet paketi almış aboneler bir koşul olmaksızın bu tarifeden faydalanabilir.
  Paketinde internet faydası olmayan, ek ücretli internet paketi olmayan, 1 Ocak 2009’dan beri ücretli bir internet paketi almamış aboneler SMS ile onay verdikten sonra bu tarifeden faydalanabilir.

 • Cepten internet paketi aboneliği olmadan yapılan mobil internet kullanımları, Standart Mobil İnternet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • İnternet paketi aboneliği olmadan yapılan mobil internet kullanımları Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  Standart Mobil İnternet bağlantı ücretleri turkcell-im dahil tüm wap ve web sitelerinde geçerlidir. Kurumsal Faturalı müşterilerimizin, sese kapalı ve sadece veri iletişimine açık SIM kartları ile kullanmakta oldukları "data hattı" kullanımları da ayrıca Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  CSD Data ile bağlantı ücreti, Faturalı Hat kullanıcıları için dakika başına ücret, tüm vergiler dahil 0,24 TL'dir. CSD Data bağlantı ücretleri fatura üst sınır uygulamasına dahil değildir.

 • Telefonunuz internet ile uyumluysa, bilgisayarınızla ulaştığınız her sayfaya cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz. Ancak sayfaların görüntülenebilirliği; telefonunuzun tarayıcısına, ekran boyutuna ve ziyaret edilen sayfaların yapısına göre değişebilir.

 • Bahsedilen koşullar sağlandığında internete bağlanmaya çalışmanız durumunda size gelecek bilgilendirme SMS’ini okuyup onaylamanız akabinde internete bağlanabilirsiniz. INTERNETE DEVAM yazıp 2200’a göndermeniz durumunda onayınız alınır.

 • IPTAL INTERNET yazıp 2200’a göndererek internete bağlanma onayınızı kaldırabilirsiniz.

 • Aynı fatura dönemi içinde paket aşım ücreti tüm vergiler dahil, 199 TL'ye ulaştığında bağlantı hızı 128 kpbs'ye düşürülecek ve 199 TL'den sonraki kullanımlar için paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Üst limit tutarına, paket abonelik ücreti dahil değildir. Bağlantı hızı internet paketi yenilendiğinde, yeni bir paket alındığında ya da bir sonraki fatura dönemi başlangıcında yeniden yükseltilecektir.

 • Yeni tesis ve devir işlemlerinde önceden verilmiş onaylar iptal olur ve bahsedilen onay sürecinin tekrar edilmesi gerekir.

 • İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen veriler (download+upload), paket limitinizden düşer. Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

 • Aylık paket (100 MB) ile yaklaşık 10.000 e-posta, 2.800 gazete sayfası okuyabilir, 400 cep telefonu oyunu ya da 300 mini video klip indirebilirsiniz. Bu kullanımların hepsi ayrı ayrı 100 MB'a denk gelmektedir.
  İnternet paketinizi kullanarak içerik indirmeniz durumunda, içerik bedelini ayrıca ödemeniz gerekmektedir.

 • Hayır, Standart Mobil İnternet Tarifesi sadece yurt içi kullanımınızda geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.