Daha Fazla Bilgi

 • Kurumsal Kontratlı Hoş Geldin Paketleri’ni kullanan müşterilerimizdenseniz, kampanya kriterleri doğrultusunda güncel paket fiyatlarınız üzerinden indirim alırsınız. Paket dışı kullanımlarınızda ise indirim almadan ücret ödemeye devam edersiniz.
 • 10 Ocak 2015 itibarıyla kampanyaya yeni katılacak aboneler için Hesap, Eko, Avantaj Paketler'de aşağıdaki değişiklikler olmuştur. Kampanya kapsamında belirtilen paketlerin içeriğindeki Turkcell yönüne dakikalar her yöne olarak kullanılabilecektir.
 • 10 Mayıs 2016 itibarıyla kampanya kapsamındaki Star Paket, Avantaj Paket, Eko Paket, Hesap Paket, Ofis Paketi ve Şirketiçi Paketi'nde ücret değişikliği olmuştur. İlgili değişikliği, paket sayfalarında bulabilirsiniz.
 • 25 Ekim 2020 itibarıyla kampanya kapsamındaki Star Paket, Avantaj Paket, Eko Paket, Hesap Paket, Ofis Paketi ve Şirketiçi Paketi'nde ücret değişikliği olmuştur. İlgili değişikliği, paket sayfalarında bulabilirsiniz
 • 5 Ekim 2020 itibari ile Eko Paket Plus, Hesap Paket Plus ve Avantaj Paket Plus paketleri yeni abone alımına kapatılacaktır.


Paket
FiyatTaahhüt süresi
Ofis Paketi
40 TL
12 Ay
Şirket İçi Paket
34 TL
12 Ay
Rahat Konuşma Baz Paket
30 TL
12 Ay
Star Paket
105 TL
12 Ay
Avantaj Paket
85 TL12 Ay
Eko Paket
75 TL
12 Ay
Hesap Paket
50 TL
12 Ay

 • Paket ve paket dışı yapılan konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kurumsal Kontratlı Hoş geldin Paketleri Kampanyası indiriminden, en fazla 90 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala devreden, faturasız hattını son 90 gün içinde, faturalıya çevirmiş ve Rahat Konuşma Baz Paketten faydalanan kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.
 • 30 Haziran itibari ile Platin Business Plus Paketi kampanya kapsamından çıkarılmıştır.
 • 1 Ağustos 2017 itibari ile Platin Business Prestij, Yeni Platin Business Star, Yeni Süper Star, Yeni Full Avantaj, Yeni Süper Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Süper Eko kampanya kapsamından çıkarılmıştır. İlgili paketler yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • 12.02.2021 tarihi itibariyle kampanyaya kontratlı yeni gelen aboneler için paket fiyatları güncellenecektir. Kampanya kapsamındaki Ofis Paketi 34TL/Ay , Şirket İçi Paketi 29 TL/Ay, Rahat Konuşma Baz 24TL/Ay , Hesap Paketi 44TL/Ay, Eko Paket 65TL/Ay , Avantaj Paket 75TL/Ay , Star Paket 95TL/Ay olarak sunulacaktır.

Tam Gaz Teklifleri:

 • 21 Ekim 2016 itibarıyla güncellenen Tam Gaz teklifleri ile ilgili fiyat ve içerik bilgileri aşağıdaki gibidir;
 • Son 90 gün içinde 5 veya üzeri ses hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyan ve 24 ay kullanmayı taahhüt eden abonelerimiz Avantaj ve Star Paketleri TAM GAZ tekliflerinden aşağıdaki fiyattan yararlanabilir.

PAKET İSMİKONTRATLI KAMPANYA FİYATI
Avantaj Tam Gaz40,8 TL
Star Tam Gaz56,09 TL
 • Paketiniz kampanya kapsamındaysa; şirket yetkilinizin başvurusu sonrası kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Paketiniz kampanya kapsamında değilse, şirket yetkilinizin kampanyaya ve pakete başvurusu sonrası, bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Rahat Konuşma Baz Paket için geçerli olmak üzere; aboneler seçimlerine göre 12 ya da 24 ay taahhüt vererek paket ücretini indirimli olarak 15 TL üzerinden ödeyebilirler.
 • Kampanya dakikaları yurt içi yönde geçerlidir.
 • Sadece faturalı tek hattı olan müşterilerimiz aşağıda belirtilen paketlerin kampanyalarına 2200'a SMS göndererek katılabilirler. SMS'ler için keywordler:
  • STAR Paket: ABONELIK STAR INDIRIM
  • OFIS Paket: ABONELIK OFIS INDIRIM
  • STAR GEZGIN Paket: ABONELIK STAR GEZGIN INDIRIM
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla Kontratlı Hoş Geldin Kampanyası kapsamında yer alan Platin Business Prestij, Platin Business Plus, Yeni Platin Business Star, Yeni Süper Star, Yeni Full Avantaj, Yeni Süper Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Süper Eko paketlerinden yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.


Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Platin Business Prestij, Yeni Platin Business Star, Yeni Süper Star, Star, Star Gezgin, Avantaj, Yeni Süper Avantaj, Yeni Full Avantaj, Eko, Yeni Süper Eko, Yeni Full Eko, Hesap, Ofis ve Şirketiçi Paketlerini 12 ay kullanmayı taahhüt eden ve en fazla 90 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala geçiren faturalı hat sahipleri paket ücretini 12 ay boyunca %25 indirimli ödeyeceklerdir.
  Eko, Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Full Avantaj, Yeni Star ve Yeni Platin Business Star Paketlerini 24 ay kullanmayı taahhüt eden; son 90 gün içinde 5 veya üzeri ses hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyan müşterilerimiz aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %55' e varan indirimden faydalanır.

  1 Ekim 2014 - Ekim 2015 tarihleri arasında hiç ses hattı açmamış, diğer operatörden hatlarını Turkcell'e taşımamış ve şahıstan şahıs şirketine geçiş yapmamış ve 12 Ekim 2015 tarihi itibarıyla 5 ve/veya üzeri aktif ses hattı olması durumunda; Son 90 gün içersinde açılacak yeni hatlarda, diğer operatörden hattını Turkcell’e taşındığında veya sahıstan şahıs şirketine hatlarını geçirdiğinde Eko, Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Full Avantaj, Yeni Star ve Yeni Platin Business Star paketlerinden aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %55' e varan indirimden faydalanır.
  Rahat Konuşma Baz Paket'ten faydalanarak; paketlerini 12 ya da 24 ay kullanmayı taahhüt eden ve en fazla en fazla 90 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala geçiren veya faturasız hattını faturalı olarak değiştiren; faturalı hat sahipleri paket ücretini 12 ya da 24 ay boyunca indirimli olarak 7 TL üzerinden ödeyeceklerdir.

  Ayrıca Tarife/paket kontratı olmayan, en fazla 15 ses hattı olan bir firmaya ait, son 3 ayda en az 1 kere 3 TL nin üzerinde paket aşım ücreti ödeyen; veya Tarife/paket kontratı olmayan, en fazla 15 ses hattı olan bir firmaya ait, son 90 günde Turkcell'e gelen faturalı hatlar için son 1 ayda 3 TL nin üzerinde paket aşım ücreti ödeyen; veya Tarife/paket kontratı olmayan, Kurumsal Hoş Geldin Paketleri, Kontratlı Paketler kampanyası veya İstecep sözleşmesi son 60 gün içinde sona ermiş ve diğer operatör yönüne aramalarının toplam aramalar içindeki oranında son 2 ayda önceki 3 aya göre %5 artış olan hatlar kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya süresi seçtiğiniz teklife göre 12 veya 24 fatura dönemidir. Kampanya faydaları başladığı tarihten 12. veya 24. fatura kesim tarihinde sona erer.

 • Taahhüt bitiminde bilgilendirme yapılacaktır.

 • Şirket yetkilinizin Turkcell Noktaları veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine başvuruda bulunması yeterlidir. Sadece ve tek faturalı hattı olan müşterilerimiz SMS ile kampanyaya katılım sağlayabilir. SMS ile katılımda ilgili paket için ABONELIK OFIS INDIRIM, ABONELIK FULLAVANTAJ INDIRIM, ABONELIK FULLEKO INDIRIM, ABONELIK STARGEZGIN INDIRIM, ABONELIK PLATIN INDIRIM, ABONELIK SUPERAVANTAJ INDIRIM, ABONELIK SUPEREKO INDIRIM, ABONELIK SUPERSTAR INDIRIM yazıp 2222'ye göndermeleri gerekmektedir. SMS ile başvuru yapıldığında 3 gün içinde tekrar başvuru yapılamaz.

 • Kurumsal Kontratlı Hoş geldin Paketleri kampanyasından en fazla 90 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala devreden faturalı hat sahipleri yararlanabilir.
  Eko, Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Full Avantaj, Yeni Star ve Yeni Platin Business Star Paketlerini 24 ay kullanmayı taahhüt eden; son 90 gün içinde 5 veya üzeri ses hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyan müşterilerimiz aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %55' e varan indirimden faydalanır.

  1 Ekim 2014 - Ekim 2015 tarihleri arasında hiç ses hattı açmamış, diğer operatörden hatlarını Turkcell'e taşımamış ve şahıstan şahıs şirketine geçiş yapmamış ve 12 Ekim 2015 tarihi itibarıyla 5 ve/veya üzeri aktif ses hattı olması durumunda; Son 90 gün içersinde açılacak yeni hatlarda, diğer operatörden hattını Turkcell’e taşındığında veya sahıstan şahıs şirketine hatlarını geçirdiğinde Eko, Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Full Avantaj, Yeni Star ve Yeni Platin Business Star paketlerinden aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %55' e varan indirimden faydalanır.
  • Kontratlı almak istediğiniz paketi kullanmaktaysanız, kampanyaya başvuru sonrasında ilk faturanızda paket ücretini indirimli olarak ödersiniz.
  • Kontratlı almak istediğiniz paket dışında bir paket kullanmaktaysanız, kampanyaya başvurudan bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan yararlanmaya başlarsınız.
 • Yeni Platin Business Star, Yeni Süper Star, Star, Star Gezgin, Avantaj, Yeni Süper Avantaj, Yeni Full Avantaj, Eko, Yeni Süper Eko, Yeni Full Eko, Hesap, Rahat Konuşma Baz Paket, Ofis ve Şirketiçi Paketiniz varsa şirket yetkilinizin başvurusu sonrası kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Farklı bir paketteyken kontrat vermek istediğinizde fatura kesim tarihinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kurumsal Kontratlı Hoş Geldin Paketleri en fazla 90 gündür yeni Turkcell kurumsal faturalı hat alan,diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala taşıyan hatlar için geçerlidir.
  Rahat Konuşma Baz Paketten faydalanarak; paketlerini 12 ya da 24 ay kullanmayı taahhüt eden ve en fazla 90 gündür Turkcell'den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala geçiren veya faturasız hattını faturalı olarak değiştiren; faturalı hat sahipleri paket ücretini 12 ya da 24 ay boyunca indirimli olarak 7 TL üzerinden ödeyeceklerdir.

  Eko, Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Full Avantaj, Yeni Star ve Yeni Platin Business Star Paketlerini 24 ay kullanmayı taahhüt eden; son 90 gün içinde 5 veya üzeri ses hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyan müşterilerimiz aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %55' e varan indirimden faydalanır.

  1 Ekim 2014 - Ekim 2015 tarihleri arasında hiç ses hattı açmamış, diğer operatörden hatlarını Turkcell'e taşımamış ve şahıstan şahıs şirketine geçiş yapmamış ve 12 Ekim 2015 tarihi itibarıyla 5 ve/veya üzeri aktif ses hattı olması durumunda; Son 90 gün içersinde açılacak yeni hatlarda, diğer operatörden hattını Turkcell’e taşındığında veya sahıstan şahıs şirketine hatlarını geçirdiğinde Eko, Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Full Avantaj, Yeni Star ve Yeni Platin Business Star paketlerinden aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %55' e varan indirimden faydalanır.
  Yeni Platin Business Star, Yeni Süper Star, Star, Star Gezgin, Avantaj, Yeni Süper Avantaj, Yeni Full Avantaj, Eko, Yeni Süper Eko, Yeni Full Eko, Hesap, Ofis ve Şirketiçi Paketlerinden birini alan müşterilerimiz paketlerini 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinde, paket ücretini 12 ay boyunca %25 indirimli öderler.
  Taahhüt süresi öncesinde kampanyadan çıkmak istediğinizde; paket bedelinin %25/%50’si oranındaki tutarı (Rahat Konuşma Baz Paket için aylık indirim tutarı) taahhüt süresinin başlangıç tarihinden iptal ettiğiniz tarihe kadar olan süre (fatura dönemi bazında) ile çarpılması suretiyle bulunacak tutar veya eğer bu tutara göre daha lehinize olacaksa taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödemeniz gereken KDV, ÖİV dahil aylık Paket bedelleri toplamının cezai şart olarak ilgili hattınızın faturasına ilk fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır.
  Taahhüt süresi bitiminde güncel paket ücreti faturaya yansımaya başlayacaktır.
  %18 KDV, %25 ÖİV dahil fiyatlardır.

 • Kampanya süresince 1 kez alt pakete geçiş yapabilirsiniz.
  Kampanya kapsamındaki paketlerden, Rahat Konuşma Baz Paket'e geçiş yapılamayacaktır. Tam Gaz teklifleri için erken iptal ücreti yansımamaktadır.
  Alt pakete geçiş yapmanız durumunda da %25/%50 indiriminiz devam eder.
  Kampanya kapsamındaki Paketler kendi aralarında (%50 Katalog Star-Avantaj-Eko paketleri hariç), %50 Katalog Star-Avantaj-Eko paketleri ise diğer ikisinden biriyle paket değişikliği yapabilir.
 • Şirket yetkilinizin Turkcell Mağazaları veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine iptal başvurusunda bulunması yeterlidir.
 • Hesap, Eko, Avantaj Paketler kontratsız içerik (dakikaları Her yöne + Turkcell) ve kontratsız paketin güncel fiyatıyla devam eder.

 • Fatura borcu olup, hattı kapalı olmayan müşterilerimiz bu kampanyaya katılabilirler.
 • Aşağıdaki teklifler dışında 09.03.2015 tarihinden sonra kampanyası biten
  abonelere SMS gönderilir. Ancak aşağıda belirtilen tekliflerde abonelere
  SMS gönderilmez .
  KONTRATLI AVANTAJ DEGISIKLIK
  KONTRATLI AVANTAJ YENI
  KONTRATLI AVANTAJ YENI DEGISIKLIK
  KONTRATLI EKO
  DEGISIKLIK
  KONTRATLI EKO
  YENI
  KONTRATLI EKO YENI DEGISIKLIK
  KONTRATLI
  HESAP DEGISIKLIK
  KONTRATLI
  HESAP YENI
  KONTRATLI HESAP YENI DEGISIKLIK
  KONTRATLI HESAP YENI OFFLINE
  KONTRATLI SIRKETICI
  KONTRATLI SIRKETICI
  DEGISIKLIK
  KONTRATLI SIRKETICI
  OFFLINE
  KONTRATLI SIRKETICI YENI
  KONTRATLI SIRKETICI YENI DEGISIKLIK
  KONTRATLI SIRKETICI YENI OFFLINE
  KONTRATLI STAR
  KONTRATLI STAR DEGISIKLIK
  KONTRATLI STAR PLUS
  KONTRATLI
  STAR PLUS DEGISIKLIK
  KONTRATLI STAR PLUS
  YENI
  KONTRATLI STAR PLUS YENI
  DEGISIKLIK
  KONTRATLI STAR YENI DEGISIKLIK

 • Tercih ettiğiniz yeni paketin dakikalarından yararlanmaya devam edersiniz. Yeni paketinizin aylık sabit ücreti %25/%50 indirimli olarak faturanıza yansır.

  Y50 tam gaz teklifleri kendi arasında paket değişikliği yapabilir.

 • Kurumsal Kontratlı Hoş geldiniz Paketleri diğer kontratlı kampanyalar ile birleştirilemez. Tam Gaz Kampanyası İştecep kampanyası ile birleştirilebilir.
 • Bir hat kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanya devam ederken yapılan paketler arası geçişler bu adete dahil edilir.

 • Kampanya esnasında hat devri yapılamamaktadır.

 • Kalan dakikalarınızı öğrenmek için KALAN yazıp, 2222'ye gönderebilirsinz.
 • Kampanyanız 12 ay daha uzatıldığında erken iptal bedeli sözleşmenin alındığı tarih baz alınraak hesaplanır. Kampanya erken iptal bedeli diğer kampanyalar ile aynı şekilde hesaplanır.

 • Herhangi bir kontratlama hareketi yapılmazsa, mevcut kullanılan paketin kontratsız versiyonu ile devam edilir.

 • Kullanmadığınız dakikalarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
 • Evet, kullanabilirsiniz.
 • Şirket yetkilinizin Turkcell Noktaları veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine iptal başvurusunda bulunması yeterlidir.
 • Turkcell, Kurumsal Kontratlı Hoş geldiniz Paketleri fiyatları ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Ayrıca FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan yararlanamaz. Böyle bir durumda geçmiş kullanımlarınız İşteTarife üzerinden ücretlendirilerek tekrar size faturalandırılır.
 • Kampanyanızın bitmesine en az 48 saat kalana kadar satış yöneticiniz aracılığı ile ya da çağrı merkezini arayarak aynı indirim oranı ile paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kampanyanız en fazla 1 kere uzatılır.
  Kampanyanızın bitmesine en az 48 saat kalana kadar Y50 tam gaz teklifleri, %25 indirim oranı ile 12 ay süre en fazla 1 kere uzatılır.


 • Kampanyanız uzatıldığında yeni bundle paketler hariç diğer paketler arasında paket değişikliği yapabilirsiniz. Eski bundle paketler aynı paket ile devam ettirilebilir.

 • SMS ile kontrat uzatma sadece tek hatlı müşteriler için yapılabilmektedir. Kontratın bitmesine 30 gün kala kontratın devam etmesi için katılım SMS’i gönderilecektir. Örneğin Star paket için DEVAM STAR yazarak kontrat süresi uzatılabilir. Kontrat bitimine en az 3 gün kalana kadar katılım talep SMS’nin gönderilmesi gerekmektedir.

 • Kontratlı Paketler Kampanyası altında yer alan Platin Upsell Y55 Star
  teklifinin devam teklifi kapalı olduğundan, devam teklifi bulunmamaktadır.

Kapat
Yardım ister misiniz?